mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 14:04:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: 5 njih/Škofja Loka
Strani: 1 2 3 [4] 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: 5 njih/Škofja Loka  (Prebrano 17558 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #45 : nedelja, 01.11.2009 : 21:06:59 »

Ravno se spravljam pisat, da jih znas prav podtaknit Tongue  

Jst?!?

 
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #46 : nedelja, 01.11.2009 : 21:09:31 »

No, tko zares... mene najbolj skrbi, da bi nekje bili sami, brez pasje in mačje družbe, pa da nekdo ne bi zares dojel, da so to moji dudarji. Ker so res čist razvajeni in nimajo pojma, da je kje na svetu kakšna nevarnost... in niso vajeni biti sami. Nujno rabijo družbo.

In sranje... takih je skoraj 70  .
Logiran

maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #47 : nedelja, 01.11.2009 : 21:19:19 »

Ves kaj mi edino povej, je normalno, da se Čiki, ko gre na wc (on, ne jaz) ves cas pogovarja in mijavka? Ker je res, da je precej zgovoren, nisem pa navajena mackov, ki razglabljajo tudi med opravljenjem potrebe. Pa samo preverjam, da ne bi bilo kaj narobe. Mi pa ne izgleda, da bi imel pri katerem koli izlocanju kaksne tezave ali bognedaj boelcine.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #48 : nedelja, 01.11.2009 : 21:20:14 »

No, tko zares... mene najbolj skrbi, da bi nekje bili sami, brez pasje in mačje družbe, pa da nekdo ne bi zares dojel, da so to moji dudarji. Ker so res čist razvajeni in nimajo pojma, da je kje na svetu kakšna nevarnost... in niso vajeni biti sami. Nujno rabijo družbo.

Tako zelo res. Tako zelo so posebni  Kiss
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #49 : nedelja, 01.11.2009 : 21:54:25 »

Ves kaj mi edino povej, je normalno, da se Čiki, ko gre na wc (on, ne jaz) ves cas pogovarja in mijavka? Ker je res, da je precej zgovoren, nisem pa navajena mackov, ki razglabljajo tudi med opravljenjem potrebe.

Lastnost horjulskih mačkov. Grin Grin Naš Bes je isti.
Logiran
AjkaNajka
otrok do 14 let
**
Spol: Ženska
Sporočil: 55


WWW
« Odgovor #50 : nedelja, 01.11.2009 : 21:56:02 »

  pa to ni res , hahaha, Neško tudi!
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #51 : nedelja, 01.11.2009 : 22:00:51 »

 Grin  super vas je brat, res  Kiss
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #52 : nedelja, 01.11.2009 : 22:10:33 »

Ne vem, kako ti svoje hraniš, ampak pri nas imajo hrano ves čas na razpolago. Gremlin je skoz mlel; in ostal glista. Mi smo presrečni, da je sploh do tu zrasel.

Mi smo vcaih tudi imeli hrano non stop na voljo, pa je ena postala malo prevec bajsasta, tako da smo to ukinili...in ker z Light in Obesity ravno da vzdrzujemo tezo, zato s tem nacinom nadaljujemo.

Mi je pa jasno zdaj, zakaj mazi na vsaki dve uri po malo Smiley Nic skrbet, ga bomo poredili...se mi zdi, da ima ze malo bolj poln zelodcek Smiley


 
Ves kaj mi edino povej, je normalno, da se Čiki, ko gre na wc (on, ne jaz) ves cas pogovarja in mijavka? Ker je res, da je precej zgovoren, nisem pa navajena mackov, ki razglabljajo tudi med opravljenjem potrebe. Pa samo preverjam, da ne bi bilo kaj narobe. Mi pa ne izgleda, da bi imel pri katerem koli izlocanju kaksne tezave ali bognedaj boelcine.

Tudi Gremlin zelo je zelo glasen med obiskom wc-ja. Bomo spremljali, da je z iztrebljanjem vse ok. Ocitno pa da je to genetsko  Grin


No, tko zares... mene najbolj skrbi, da bi nekje bili sami, brez pasje in mačje družbe, pa da nekdo ne bi zares dojel, da so to moji dudarji. Ker so res čist razvajeni in nimajo pojma, da je kje na svetu kakšna nevarnost... in niso vajeni biti sami. Nujno rabijo družbo.

To absolutno drzi...sonček mali res nujno potrebuje družbo, a ne le živalsko. Potrebuje tudi človeka, ki mu bo posvetil res veliko časa in pozornosti. In verjemite, vaš trud bo več kot poplačan z nežnostmi, buci, poljubčki in brenčanjem motorčka in gnetenju s tačkami na mestu že ob enem namenjenem pogledu, kaj šele malo nežnosti ...

Sonček mali črni  Kiss Kiss Kiss



Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #53 : ponedeljek, 02.11.2009 : 15:54:50 »

Mali crnuhec se ze odlicno razume z nasimi ta najbolj otrocjimi mackoni in so vceraj ze imeli dirke po stanovanju Smiley

Takole sta se pa z nasim oranzkotom (ki se ne oddaja), nastavljala soncku:

[attachment deleted by admin]
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #54 : ponedeljek, 02.11.2009 : 15:57:13 »

Zvecer pa se najraje namontira ali v narocje, ali v eno od nacjih posteljic ali pa kar na dekico ter prede in uziva...
Krasen, najbolj ljubezniv mackon  Kiss



[attachment deleted by admin]
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #55 : ponedeljek, 02.11.2009 : 15:58:17 »

To mačje dete ima tudi zelo zelo lep pogled in krasne zelene oci! Smiley



[attachment deleted by admin]
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #56 : ponedeljek, 02.11.2009 : 16:02:16 »

Jžš, jžš kakšen lepotec  Kiss  Vsi po vrsti  Smiley
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #57 : ponedeljek, 02.11.2009 : 17:27:56 »

Ravno se spravljam pisat, da jih znas prav podtaknit Tongue
Moj podpis. Roll Eyes
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #58 : ponedeljek, 02.11.2009 : 18:04:22 »

To je ocitno vsem mackaricam skupno Smiley
Jaz sem do zdaj vsakic, ko sem prisla posvojit eno, odsla domov z dvemi  Evil


Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #59 : ponedeljek, 02.11.2009 : 18:59:44 »

LooNee in maja01, dajta odpret temo za vsakega posebej.
Logiran

Strani: 1 2 3 [4] 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: 5 njih/Škofja Loka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines