mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 15:09:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Muri/Hrpelje-Kozina
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Muri/Hrpelje-Kozina  (Prebrano 9192 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #15 : sobota, 15.08.2009 : 21:03:08 »

Za novega skrbnika...  če mu bo kaj v pomoč: on bi bil moja prva izbira, če bi posvajala psa iz svojega zavetišča. Ampak ga žal ne.
Zakaj bi bil prva izbira? Kaj je "na njem" takega?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #16 : nedelja, 16.08.2009 : 07:45:09 »

Briga se zase (kar je strašno redka vrlina zame), tudi če ošpičene prekle padajo okoli njega. Je vztrajen, ampak ne vsiljiv. Ima izrazito izražen nagon po plenu, ki ga usmerja le v igrače. Če imaš žogico v roki, zanj ostali svet ne obstaja, lahko bi se sprehodila po Rio de Janeiru med pustnim karnevalom, pa ne bi niti opazil sveta zunaj. Ima dobre živce, ni žleht. Pes za nekoga, ki ima čas ukvarjat se z njim, aktiven toliko, da je treba namesto njega mislit, ker sam zase nima meja. Krasen pes, res  Smiley.
Pa še lep ni in nevarno izgleda  Roll Eyes, torej bi se na sprehodu z njim vsi izognili vodniku in njemu na kilometer. A ni to nekaj najboljšega, kar se ti lahko pripeti  Tongue?
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #17 : nedelja, 16.08.2009 : 09:35:35 »

Pa še lep ni in nevarno izgleda  Roll Eyes, torej bi se na sprehodu z njim vsi izognili vodnika in njega na kilometer. A ni to nekaj najboljšega, kar se ti lahko pripeti  Tongue?

Mhm. Smiley

Katarina
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #18 : nedelja, 16.08.2009 : 11:41:28 »

Po tem opisu, naj me koklja brcne, če ne bo hitro našel svojega doma.

Pa še lep ni in nevarno izgleda  Roll Eyes, torej bi se na sprehodu z njim vsi izognili vodniku in njemu na kilometer. A ni to nekaj najboljšega, kar se ti lahko pripeti  Tongue?
Vsake oči imajo svojega malarja Tongue. Meni je lep.

A ni to nekaj najboljšega, kar se ti lahko pripeti  Tongue?
Ja, res je Smiley.




Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #19 : sreda, 26.08.2009 : 16:38:41 »

Muri še vedno živi za žogico in čaka tistega, ki mu jo bo metal, dokler se mu ne vnamejo ramenski sklepi Tongue
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #20 : petek, 28.08.2009 : 16:43:31 »

Muri je skupaj z Leni v novem domu. On zagotovo ostaja, za Leni še ne vem.
Logiran

Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Muri/Hrpelje-Kozina
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines