mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 06:34:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Jolie z mladiči
Strani: 1 2 [3] 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jolie z mladiči  (Prebrano 22122 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« Odgovor #30 : sreda, 27.05.2009 : 08:49:14 »

Jolie in mladički imajo pa novo temo  Tongue  Zasluženo Smiley

Je bila prejšnja nekako obremenjujoča Wink

Srečno mamica in malčki Kiss Kiss Kiss
Logiran
tyara
novinec
*
Sporočil: 8


WWW
« Odgovor #31 : sreda, 27.05.2009 : 13:40:12 »

Jst bi sam še to dodala...ali bi se lahko dalo zjasnit glede posvojitve dotičnega kužija...če me želite isprašati, se lahko za vikend osebno oglasim pri vas. Krila bom vse stroške, garantiram tudi, da bo kužiju pri nas najboljše. Itak pa bomo verjetno še na vezi...tko z vaše strani, kot seveda z moje. Mislim da tako vi, kot tudi jaz tej bolhici želimo le najboljše.

Lep pozdrav!
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #32 : sreda, 27.05.2009 : 13:42:36 »

Tyara, pokliči v času uradnih ur Wink Res! Smiley
Logiran

tyara
novinec
*
Sporočil: 8


WWW
« Odgovor #33 : sreda, 27.05.2009 : 13:46:10 »

Najlepša hvala ti za odgovor!

Lep dan želim vam in vsem pesjanarčkom.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #34 : sreda, 27.05.2009 : 13:48:50 »

Jaz pa tebi želim, da se dobro zmeniš  Wink le pogumno pokliči  Smiley
Logiran
Trini
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 92


« Odgovor #35 : sreda, 27.05.2009 : 14:48:53 »

Jaz pa tebi želim, da se dobro zmeniš  Wink le pogumno pokliči  Smiley

Enako... Saj v Horjulu ne grizejo Grin
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #36 : sreda, 27.05.2009 : 16:14:41 »

Jaz bi pa vseeno lepo prosila, če bi se držali napisanega v prvem sporočilu. Dajte klicat takrat, ko bodo prvič cepljeni, ko bom vedela, da bo vse ok z njimi itd. in bo to tudi tule pisalo.
Logiran

tyara
novinec
*
Sporočil: 8


WWW
« Odgovor #37 : sreda, 27.05.2009 : 18:18:25 »

Preav Smetka, bom klicala, ko bo čas za to.... Zanima me samo, ali misliš tle na v tej isti temi objaviti, kdaj bo to, oz. mi lahko daš vsaj namig, kdaj lahko pričakujem??? Saj jstaz bi z veseljem in najrajše kar mamico Jolie vzela, samo ne vem, kako bi se to obneslo, ker imamo tle doma samčka....kaj misliš/te???Nasveti so vedno dobrodošli, sploh od ljudi, ki se na to spoznate, dosti bolj kot jaz.
Ubistvu V bistvu imamo doma takega malega psička (4-5 kg), starega 4 leta, ki je po karakterju najbolj prijazno bitjece...mMislim, da mu ne bi bil problem sprejeti sopesjanarčka...., če izvzamem nekaj začetnega ljubosumja... sSamo to ponavadi hitro mine;)vsaj pri našem...

Drgače pa vem, da imate čisto preveč dela pa in problemov, da bi se ubadali z vsakim takim posameznikom, kot sem jaz!!!

Vse naj naj...
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #38 : sreda, 27.05.2009 : 18:30:41 »

Ok, zdaj pa tako: ta tema je tukaj za Jolie&mladice, kjer se objavlja info in vse potrebno za potencialne posvojitelje.

Koliko ste primerni, ce ste, kaksne pogoje imate, kaksno stanje in vse kar spada poleg se boste zmenili po tlf, ko bo cas za to:

* Interesenti za posvojitev
- osnovne informacije o vseh varovancih  zavetisca Horjul (psi/macke) so objavljene v posameznih temah,
- teme zivali so redno azurirane in vsebujejo aktualne informacije o posamezni zivali in fotografije,
- ce zelite zival posvojiti ali izvedeti vec informacij, poklicite na telefon 051 30 44 35,
- ko je zival oddana, je tema te zivali prestavljena v podforum Arhiv Zavetisca Horjul, moderator temo zaklene.


vzeto iz Zavetišče Horjul - Pravila - Obvezno prebrati

Mladici pred 9. tednom ne smejo od matere oz. ne gredo iz zavetisca pred 1. cepljenjem=se je brezpoantno meniti prej, ker se do takrat pokaze, ce je vse ok.

Lp, Maja
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #39 : sreda, 27.05.2009 : 20:11:24 »

Tyara!

Glede na to, da bo psička sterilizirana, ne vidim razloga, da ne bi mogla bivati s psom nasprotnega spola. Seveda, če bi se karakterno ujela!
Logiran
tyara
novinec
*
Sporočil: 8


WWW
« Odgovor #40 : sreda, 27.05.2009 : 21:03:07 »

Saj vem...ubistvu vedno bolj razmišljam v tej smeri, da bi kr jolie posvojila, če se bi dalo....Sam nasvet bi rabila...s kakim pristopom se odraslega psa navadi notranje čistoče, socializacije in pravil, ki naj bi jih kuža poznal. Ker jst ko grem s psom v naravo, ga vedno mal spustim, da se zlaufa, pa mu mečem frizbi al pa žogo, zato je pač pomembno, da me posluša in uboga. Na kakšen način to poteka pri že odraslem kužiju. Ker pač mislim, da bi se kr za jolie odločila, v tem času dokler je pri vas, bom pa še mojga na kastracijo peljala, da ne bo nezaželjenih problemov.

Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #41 : sreda, 27.05.2009 : 21:03:50 »

Tudi jaz razmišljam o posvojitvi mamice in bom poklicala, ko bo čas za to. Upam, da bo z vsemi vse ok.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #42 : sreda, 27.05.2009 : 21:10:38 »

Tyara, prvo se pokliče (takrat ko je Smetka rekla, da lahko, plus v času uradnih ur), pregleda se teme po temle forumu in najdeš mnogo koristnih odgovorov na vprašanja.

Ostalo (tvoja vprašanja so zaenkrat še preveč splošna, da bi se dalo takole na hitro malo svetovati) se razščiščuje sproti, ko bo konkretna težava. Glavne in prve informacije itak dobiš ob posvojitvi in tudi kasneje, če se s konkretnim vprašanjem obrneš nanje. Obstaja šola za zavetiščarje - poglej v arhiv tem (abeceda in poštevanka), naročiš se lahko na privat ure, preden pes pride domov pa obvezno še kaj prebeš...

Glavno pa - ne hiti, ne mudi se nikamor. Ne z glavo skozi zid, ko prosijo za še nekaj miru.
Logiran
jončica
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #43 : sreda, 27.05.2009 : 21:48:33 »

Res je, da je sprejem ljubljenčka odločitev na dolgi rok zato je potreben premislek in seveda zavedanje, da je sobivanje z živalco   povezano z odgovornostjo do kvalite njenega življenja ...pa en lep pozdrav vsem Horjulčkom Smiley
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #44 : sreda, 10.06.2009 : 21:29:03 »

Mala opica Wink

http://nutella.moj-album.com/slike/2527078/7guL5fArEXNGHPkj.jpg

In njeno dete
http://nutella.moj-album.com/slike/2527078/tEGGFvONnQG32KZv.jpg
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Jolie z mladiči
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines