mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 16:09:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Jolie z mladiči
Strani: [1] 2 3 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jolie z mladiči  (Prebrano 22099 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : petek, 22.05.2009 : 21:05:22 »

Majhna, z dvema samičkama in enim samčkom, stari so tri tedne, psica leto dni.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : sobota, 23.05.2009 : 13:22:30 »

V nov dom bodo odšli takoj, ko bodo lahko cepljeni in sterilizirani/kastriran, takrat bo to tudi tule pisalo. Do tedaj klici niso smiselni. Bodo majhni, mama ima slabe 3kg. Pričakujem, da bo posvojitelj pokril strošek sterilizacije/kastracije in dveh cepljenj.

Mami je pobrita, ker ima dolgo dlako in je bila zvozlana:
http://zavetisce-horjul.moj-album.com/slike/15630030/yeRNxDYraGl29070.v.jpg

1. samička:
http://zavetisce-horjul.moj-album.com/slike/15630030/Zw436d_9cYhj5sS7.v.jpg

2. samička:
http://zavetisce-horjul.moj-album.com/slike/15630030/7tL48CnxJYbTu7qR.v.jpg

Najmanjši samček:
http://zavetisce-horjul.moj-album.com/slike/15630030/QwEI_tdVlg1JzAeK.v.jpg
Logiran

Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2 : sobota, 23.05.2009 : 18:24:32 »

 Kiss Saj si sploh ne upam napisat, katerim psom se mi zdijo podobni (mislim, kateri pasmi ali dvem) - že brez tega bo cel kraval...
Srčki, samo da ste vsi na varnem! Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Trini
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 92


« Odgovor #3 : sobota, 23.05.2009 : 19:43:52 »

Ista fora kot pri Trinčini mamici Brini, samo da so mulčki še precej mlajši. Eno leto stara mamica... jej, folk, kaj delate Undecided... grr,sem jezna Angry
Logiran
jelika
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #4 : nedelja, 24.05.2009 : 09:48:10 »

Zdravo!

Meni je samček, zadnja slika, tako lep in se mi zdi zelo podoben Yorkshire terierju. Bi ga vzela, ampak me zanima koliko bi prišlo to dvojno cepljenje in kastriranje in če je kastriranje obvezno? Cepljen tako ali tako mora biti vsak pes. Takšnega psička si želim in če je možno z čim manjšimi stroški da pomagam temu lepotcu. Prosim, če mi lahko kdo odgovori kaj o teh stroških, ker nikjer nisem našla koliko bi se moralo plačati za te stroške dveh cepljenj in kastriranje. 

Lp, Danijela
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #5 : nedelja, 24.05.2009 : 10:03:10 »

Toliko kot za vsakega drugega. Cene izveš pa na veterini.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #6 : nedelja, 24.05.2009 : 10:04:43 »

Takšnega psička si želim in če je možno z čim manjšimi stroški da pomagam temu lepotcu. Lp, Danijela

Saj ne morem verjet, kaj berem....

Katarina
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #7 : nedelja, 24.05.2009 : 10:05:33 »

Obvezno je tako cepljenje kot tudi kastracija. Vse kar je potrebno bo opravljeno ob primerni starosti že v zavetišču. Pričakujemo (pri vsakem psu, ne le pri tehle), da se posvojitelj zaveda, da s psom neizogibno pridejo tudi stroški (kvalitetna prehrana, cepljenja, morebitni veterinarski stroški...), na katere je treba biti pripravljen. Začetni strošek, če si omislite žival, ki jo je potrebno sterilizirati, cepiti, razglistiti, razbolhati, pa še kaj, so od 200€ dalje. Tistim, ki je to preveč, svetujem resen razmislek, preden si omislite žival.
Logiran

Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #8 : nedelja, 24.05.2009 : 10:10:26 »

Zdravo!

Takšnega psička si želim in če je možno z čim manjšimi stroški da pomagam temu lepotcu.

Lp, Danijela
No comment.
Jaz si zelim pa BMW, ce je mozno zastonj, pa tudi stroskov z njim ne bi rada imela. Zanima me, ce je torej nujno, da vanj tankam bencin, ali bi morda tekel tudi na kurilno olje, ker je bolj poceni.
Verjetno pa moj izpad in primerjava z BMW-jem ni primerna, ker zivali ne mores enaciti s predmetom, saj je zival zivo bitje, ki bo z nami v dobrem in slabem naslednji recimo 15 let, ne glede na veterinarske in ostale stoske, povezane z njegovo oskrbo in morebitnimi zdravstvenimi tezavami.
Kljub temi, da se zival po zakonodaji smatra kot predmet).
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #9 : nedelja, 24.05.2009 : 10:13:26 »

Hehehe... zabavno. A ti zgleda, kot da ima tačko zlomljeno, tale, ki je jorkiju podoben  Tongue? Al zakaj bi mu rada pomagala?
Logiran

Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #10 : nedelja, 24.05.2009 : 10:16:13 »

Pa še nekaj bi jaz tule dodala. Ne glede na to ali kupiš rodovniškega psa, dobiš psa podarjenega od kjerkoli, ga vzameš v zavetišču - lastnik mora biti pripravljen v trenutku plačati tudi 100 € ali več za kako nujno operacijo ali zdravljenje. Nikoli ne veš kaj se psičku zgodi.

V kolikor kdo ni pripravljen nositi tveganja, da se včasih pojavijo visoki stroški, ta naj se raje ne odloči za psa.
Logiran
Trini
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 92


« Odgovor #11 : nedelja, 24.05.2009 : 10:16:56 »

Zdravo!

Takšnega psička si želim in če je možno z čim manjšimi stroški da pomagam temu lepotcu.


Kako boš plačala kakšne nepredvidene stroške za kužka v naslednjih 15 letih, če že sedaj, ko kužek ni tvoj, razmišljaš, da bi "pomagala temu lepotcu" s čim manjšimi stroški?!? To me pa res zanima...
Logiran
jelika
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #12 : nedelja, 24.05.2009 : 10:20:19 »

Najlepša hvala za odgovor. Zaenkrat še vedno samo zbiram informacije o psičkih in ko bom vzela psa, ga bom vzela zavestno in se tudi zavedam, da bom z njim imela stroške. Dokler pa ne bom dovolj finančno zmožna, pa si tudi ne bom jemala nekega psa, ker potem pes trpi na račun mene. To pa se mi do živali ne zdi fer. Psa si bom nabavila, če ne letos,pa mogoče kdaj pozneje. Vsekakor po tehtnem razmisleku.

Želim Vam lep dan in brez zamere.

Danijela
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #13 : nedelja, 24.05.2009 : 10:28:19 »

Predragi smo  Tongue.
Logiran

Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #14 : nedelja, 24.05.2009 : 10:30:28 »

Smetka, a popust na gotovino ni možen?  Roll Eyes Huh Tongue
Malo smetim, ker bo itak vse tole brisano  Tongue
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Jolie z mladiči
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines