mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 07:34:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Škofja Loka
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Škofja Loka  (Prebrano 7410 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #30 : torek, 03.11.2009 : 10:14:50 »

Ja.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #31 : torek, 03.11.2009 : 10:27:01 »

Veš, čigava je?
Logiran

kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« Odgovor #32 : torek, 03.11.2009 : 10:41:27 »

Aha, potem je bila najdena sigurno na območju Groharjevega naselja, je pa (po besedah sostanovalcev in stanovalcev sosednjih blokov) od bližnje kmetije. Mačko (bila je precej manjša in manj razvita, kot sedaj) sem imela v stanovanju en dan, ful prijazna in takoj se je naštimala na kavč. Edino jedla ni takoj, pa sem jo uspela s poli primamit.
Ker trenutno še vedno nimam pogojev za mačko ali psa, sem povprašala naokoli. Do omenjene kmetije sem uspela pridt. Gospa mi je zatrdila, da se jim je mačka izmuznila in če jo lahko dobijo nazaj. Po razgledovanju dvorišča in okolice sem videla, da drugih mačk ni videti. Šla sem domov po mačko, ki se je lepo v naročju pustila nosit kak kilometer stran. Vse OK, gospa zadovoljna.
Čez približno tri tedne, ne vem natančno, sem to isto mačko ponovno videla pri delu Groharjevega nas., kjer se gradijo nove hiše, hranili so jo gradbeniki. Ko sem se vrnila na to isto kmetijo, da bi zvedela, kaj se dogaja, mi je odprl gospod, ki me je nahrulil kaj se me tiče kakšne in katere mačke imajo oni in kje jih imajo, in da naj se speljem stran, da se ne bomo slučajno drugače pogovarjali.
Mačke potem nisem več videla, sedaj pa sem jo čisto slučajno videla tu.. Upam na najboljši možni dom zanjo.
In Smetka, seveda se nočem vmešavati in še manj pametovati glede tvoje strokovne ocene starosti (če nisem s katero od teh treh zamenjala, je tvoja ocena eno leto), lahko ti samo povem, da se je zgoraj omenjeni dogodek zgodil pred kakšnima dvema mesecema, pa je bila mačka po moji (popolnoma nestrokovni) oceni stara okoli 4 mesece. Namreč, ko sem jo imela jaz doma, je bila res še mladič, ko pa sem jo ponovno videla čez približno tri tedne, kot sem rekla, pa je bila že večja in drugačna na pogled - v bistvu sem jo spoznala po repu..

Verjetno tole pisanje sicer nima smisla, želim pa povedati bodočim posvojiteljem ali začasnim skrbnikom, da je mačka res prijazna, ob stiku z vsemi ljudmi je ultra sproščena..če bi jaz imela pogoje, je v tejle temi sploh ne bi našli.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #33 : torek, 03.11.2009 : 10:43:22 »

daj mi na mail njihove podatke, prosim.
Logiran

Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Škofja Loka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines