mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 15:00:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: vzgoja ameriškega stafforda
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: vzgoja ameriškega stafforda  (Prebrano 6955 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
stafford16
novinec
*
Sporočil: 8


WWW
« : ponedeljek, 01.06.2009 : 14:52:52 »

pozdravljeni rad bi izvedel mnenja lastnikov oziroma nasvete kako čimbolje in čim bolj socialno vzgojiti omenjenega psa.psa še nimam doma ker še ni dovol star rad bi pa že prej izvedel kakšen uporaben nasvet ali opozorilo zanima pa me tudi katero znamko hrane priporočate glede na ceno in kvaliteto najboolj ugodno za odgovore se vem že v naprej zahvaljujem
lep pozdarv jani
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #1 : ponedeljek, 01.06.2009 : 14:55:43 »

Pri Klubu za terierje deluje sekcija za pse tipa bull, kjer imajo veliko izkušenj s socializacijo teh pasem in kjer boš lahko dobil marsikateri nasvet.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2 : ponedeljek, 01.06.2009 : 16:02:21 »

Moj predlog je vsekakor najprej pogovor z vzrediteljem, ki ti mora dati vse podatke, s cim hraniti psa ter usmeritve, kako z vzgojo zaceti takoj po prihodu psa domov in nadaljevati kasneje. Odgovorni vzreditelji ameriskih staffordov poznajo pasmo in vedo, kako jih vzgajati v prijetne sopotnike. Ce ne vedo ali nocejo dajati nasvetov, oz. ce njihovi psi niso primerno vzgojeni, potem pac najbrz niso pravi ljudje, od katerih bi bilo za kupiti mladica.

O znamkah hrane in cenah tukaj ne bos dobil podatkov, ker je temu za clane namenjena ustrezna rubrika Tovarniško izdelana hrana, saj zadeva ne spada pod vzgojo psa.
Logiran

stafford16
novinec
*
Sporočil: 8


WWW
« Odgovor #3 : ponedeljek, 01.06.2009 : 16:45:57 »

z lastnikom sem se že pogovoril svetoval mi je hrano hills in samo brikete glede vzgoje pa mi je svetoval da ga čim večkrat peljem med ljudi že od čisto majhniga ter naj grem v malo šolo za pse
lepo pozarav jani
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #4 : ponedeljek, 01.06.2009 : 16:55:57 »

Svetujem ti, da poleg tega stopiš v stik s sekcijo za pse tipa bull, kjer ti bodo lahko svetovali še bolj specifično.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: vzgoja ameriškega stafforda
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines