mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 12:28:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mija
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mija  (Prebrano 9928 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #15 : četrtek, 15.01.2009 : 14:15:49 »

Ko bodo tigraste macke "in" se bom naga zavila v alufolijo, tekla po copovi in se drla da sem potomec Julija cezarja. Toliko o tem.

V bistvu pa.... mislim, da bi ravno TAK podvig v ŠTARTU povzročil BREZMEJEN PORAST zanimanja za take mačkice... Kaj praviš Maja, če dobimo sponzorja za alufolijo?! Grin Cool

Katarina
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #16 : četrtek, 15.01.2009 : 14:21:42 »

Ahahahaha, vixi, naglas se režim  Grin Grin Grin Grin Grin
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #17 : četrtek, 15.01.2009 : 15:25:02 »

V bistvu pa.... mislim, da bi ravno TAK podvig v ŠTARTU povzročil BREZMEJEN PORAST zanimanja za take mačkice... Kaj praviš Maja, če dobimo sponzorja za alufolijo?! Grin Cool

Katarina

a ni najvecja groza ravno to, da bi moral namrec alufolijast tect naokoli, da bi tigraste macke dobile dom? Grem stavit vse zaloge alufolije, da tega ne bilo potrebno pocet za nobeno perzijko, ce je seveda zdrava.

Zival si zbiras na podlagi karakterja in tako kot so karakterno razlicni psi, so tudi macke. Ko sem vzela Merlin, sem jo vzela zaradi tega, ker je bila miroljubno nora. Ne zato, ker je črno bela ali lepa ali grda ali zdrava ali bolana ali blablablablablabla. Ni vsaka mirna, tako kot ne vsaka zivahna, ni vsaka za po narocju vlacit, nekatere sploh ne predejo. Bohendej, da bi bila bolana.

Posvojitev crne Vixi je redka izjema tako kot posvojitev vseh drugih crnih in tigrast mack do sedaj. Ce je posvojenih recimo 100 tigrastih mack, to pomeni, da je posvojenih vsaj 3x vec dolgodlakih, granitno sivih, siamsko-pofarbanih ipd.

Imam doma prekrasno dolgodlakega macka, fajn velikega, cisto (po mnenju skoraj vseh obiskovalcev mojega doma) skoraj rodovniskega macka, vsi rinejo v njega, ker je takoooooo leeeeeeeppppp. Nobenega ne zanima Liza, ki si skoraj vrat zlomi, ko ti daje buc ali Bindi, ki mijavka okoli nog, neeee, Azrael je takooo lep. Ampak grize (kljub temu, da so se fajn ugrizi ze zgodili, ljudje se kar tisijo roke tja), 23h/dan je zleht kakor je lahko, ce ima sanso te napade, klofta v vse smeri, ko ga spravljas iz stola, skratka absolutno neprijeten karakterno, necrkljiv, zleht macek, ki me je v zahvalo tisti dan, ko sem ga pobrala zunaj, ze na poti domov 3x zbutal. Ampak ce bi ga oddajala, grem stavit, da bi mi pregorel telefon prvi dan. Ker dragi moji, karakter ni vazen. Vazna je dolzina in barva dlake.

Tako da ocitno bo alufolija in Julij Cezar se nekaj casa "on-hold" Tongue

Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #18 : četrtek, 15.01.2009 : 15:38:31 »

Ej Majči, pr meni so tigri že skoz blazno "in". Pošljem dokaze, kmalu Smiley Kaj če bi sam za mene mal tekla recimo okrog zavetišča, ni treba po čopovi Cool Tongue Grin
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #19 : četrtek, 15.01.2009 : 15:54:23 »

Nisem vedla, da vam je alufolija tolk vsec  Tongue Tongue Tongue Najbrž...iz mačjaka bi se mi pa vsi tigri režal  Grin
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #20 : četrtek, 15.01.2009 : 15:58:00 »

Ej Majči, pr meni so tigri že skoz blazno "in".
Pri meni tudi in res me čudi zakaj so tigrčki tako nezaželjeni? Meni so tigrčki daleč najbolj simpatični in ko bom (končno) posvajala, bom izbrala tigrčka s pravim karakterjem Smiley
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #21 : četrtek, 15.01.2009 : 16:23:39 »

Joj, pa ne, da iz teka po Čopovi ne bo nič?  Cry Jaz sem že začela zainteresiranim prodajat karte. Prva in druga vrsta ob oknih je že prodana.  Kiss Dajte malo upoštevat Xsenin nasvet.  Cheesy Prostor imam še na podstrešju in pri sosedih. Skratka, ne mi uničit biznisa  Angry
Ps.: dohodek bo šel za mačke, če bo še kakšna ostala  Tongue
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #22 : četrtek, 15.01.2009 : 16:37:18 »

 
Ko bodo tigraste macke "in" se bom naga zavila v alufolijo, tekla po copovi in se drla da sem potomec Julija cezarja. Toliko o tem.
Cheesy  Cheesy  Cheesy hudoooooooo pogumna izjava! Ej Gargamelca, ti pa maš jajca!  Grin  Grin  Grin
Me mal skrbi, da te Smetka res ne zaj**e, kot si je zadala! Grin Tongue
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #23 : četrtek, 15.01.2009 : 18:45:27 »

iz mačjaka bi se mi pa vsi tigri režal 

Kateri tigri? Tigrov ni več... Roll Eyes Tongue
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #24 : četrtek, 05.03.2009 : 16:36:21 »

http://zavetisce.moj-album.com/slike/1601452/PIj2QZcgKyYIsDO7.jpg
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #25 : sobota, 14.03.2009 : 07:31:10 »

http://zavetisce.moj-album.com/slike/1601452/ddgfn8I2wV8Kj3yq.jpg
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #26 : sobota, 27.06.2009 : 12:14:35 »

http://zavetisce-horjul.moj-album.com/slike/15630030/aUUFk5kGaiW_39u7.v.jpg
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #27 : sobota, 01.08.2009 : 18:47:57 »

V nekaj dneh vsega konec... Mija je bila včeraj evtanazirana zaradi FIP-a.

Hvala ti, srček, ker si bila toliko časa z mano.
Logiran

Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mija
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines