mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 03:52:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Še ena mami
Strani: 1 2 [3] 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Še ena mami  (Prebrano 24243 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Blue pearl
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 63


« Odgovor #30 : sobota, 13.06.2009 : 07:43:34 »

To so pa 'naše' bubice  Cheesy - no iz našega hleva. Revčki mali...pa mamica, taka srčika je in tako pogumna! Kiss Ne morem verjet da jo je nek brezsrčnež vrgel na cesto!
Kako se drži Najka?
Kaj pa tamali, so vsi zdravi?
Bom nakazala kaj za njih...ali pa prišla jutri mimo popoldne (če je možno, Smetka??)
Lp
Logiran
Sanny
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 336



« Odgovor #31 : sobota, 13.06.2009 : 08:07:12 »

Malo off topic -> za prevoz iz Celja v Ljubljano sem jaz na voljo vsak dan razen vikenda.
Logiran

Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life, Confucius
Panky
otrok do 14 let
*
Sporočil: 27


« Odgovor #32 : sobota, 13.06.2009 : 08:23:42 »

Sanny,ali je možno ,da se dobiva en dan,da odpelješ nekaj stvari v Horjul.Če je možno, kje bi se dobila?
Logiran
Panky
otrok do 14 let
*
Sporočil: 27


« Odgovor #33 : nedelja, 14.06.2009 : 20:36:48 »

Polona,ta teden gre mami en dan v Brezovico.Ne ve še točno kdaj,ampak sprašuje če bi lahko ti ali pa kdo drug prišel do Brezovice,da ti izroči podloge in nekaj hrane.(šla bi dopoldne)Lp Anja
Logiran
oskar
novinec
*
Sporočil: 4


WWW
« Odgovor #34 : sreda, 17.06.2009 : 08:04:05 »

Pozdravljeni! Zanima me, kako je z Najko. Ali si je ubožica opomogla po operaciji? In kako je z devetimi malimi kepicami? Mogoče bi objavili še kakšno novejšo fotografijo. LP vsem!
Logiran
Sanny
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 336



« Odgovor #35 : sreda, 17.06.2009 : 08:10:08 »

Sanny,ali je možno ,da se dobiva en dan,da odpelješ nekaj stvari v Horjul.Če je možno, kje bi se dobila?
Panky, pokliči me na 031-366-528, da se zmeniva, če še nisi dobila prevoza.
Logiran

Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life, Confucius
Blue pearl
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 63


« Odgovor #36 : sobota, 20.06.2009 : 19:32:25 »

Tudi mene zanima kako je z mamico in malcki?
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #37 : ponedeljek, 22.06.2009 : 08:02:38 »

Verjetno bi bilo napisano, če bi bilo kaj novega...
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #38 : ponedeljek, 22.06.2009 : 08:48:18 »

Pozdravljeni! Zanima me, kako je z Najko. Ali si je ubožica opomogla po operaciji? In kako je z devetimi malimi kepicami? Mogoče bi objavili še kakšno novejšo fotografijo. LP vsem!
Si zmeraj rečem da ne bom težila, pol pa kaj takega preberem pa enostavno moram.. Psica z mladiči katere dohranjujejo, nekaj slik je, kaj dosti se najbrž niso spremenili ne mladiči od zadnjega slikanja, zakaj torej prosite za nove slike? To je podforum zavetišča, ne modne revije in jih verjetno pač okupirajo druge stvari kot slikarjenje zato da se lahko mi slinimo ob slikah. Se opravičujem za izpad, ma so vedno ene in iste fore.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #39 : ponedeljek, 22.06.2009 : 17:58:42 »

Sta oskar in Blue pearl neucakana posvojitelja, ki nista seznanjena s tukajsnjim sistemom in z dejstvom, da je v Horjulu strasanska guzv in dela cez glavo dovolj samo z najnujnejsimi opravki? Ali pa je razlog za potrebo po slikah za oddajo premladih mladicev drugje?

Torej, ko bo kaj novega, ko bodo psi iz te teme na voljo za dejansko posvojitev, bodo najbrz tudi slike in kaksen stavek zraven.
Sicer je pa se kaksnih 30 ali vec psov, ki lahko takoj odidejo v nove domove in v cigar temah je slik vec kot dovolj. Poglejta tam.
Hvala.
Logiran

Blue pearl
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 63


« Odgovor #40 : torek, 23.06.2009 : 20:58:17 »

Zanima me, ker so bili kužki in mamica pri nas. In upam da Najka dobro okreva in da je z malčki vse ok. No, danes sem nakazala denar, da vsaj malo pomagam...novice pa pač ko bo čas. Razumem, da je veliko dela.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #41 : četrtek, 25.06.2009 : 21:18:12 »

Zanima me, ker so bili kužki in mamica pri nas. In upam da Najka dobro okreva in da je z malčki vse ok. No, danes sem nakazala denar, da vsaj malo pomagam...novice pa pač ko bo čas. Razumem, da je veliko dela.

Pozdravljeni,

Najka je (kolikor je pac lahko) ok, mali pocasi rastejo. Hvala za nakazilo, pride povsem prav (za male se porabi kar nekaj plenicnih podlog na dan, jedo pocasi RC Starter, ki ni ravno poceni, posebej se jih dohranjuje tudi z mlekom v prahu za pasje mladice itd.).

Lp, Maja
Logiran
Blue pearl
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 63


« Odgovor #42 : četrtek, 25.06.2009 : 22:08:50 »

Sem zelo vesela, da jim gre na bolje!  Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #43 : četrtek, 25.06.2009 : 22:35:32 »

Blue pearl, jutri se vračam iz tujine in bo menda čez vikend kaj časa za pofotkat jih.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #44 : sobota, 27.06.2009 : 07:52:43 »

http://zavetisce-horjul.moj-album.com/slike/15630030/eaTHU_KRkN_ylQhg.v.jpg

http://zavetisce-horjul.moj-album.com/slike/15630030/MKZ7YokZRHaLyqtN.v.jpg

Logiran

Strani: 1 2 [3] 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Še ena mami
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines