mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 12:43:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Nevrološke težave  |  Tema: Tresenje glave
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tresenje glave  (Prebrano 17100 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
anjaanja
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« Odgovor #15 : torek, 29.04.2014 : 11:18:38 »

Pozdravljeni. Vem, da je to že malo starejša tema, ampak me zanima kako ste rešili te težave s tresenjem glave oziroma kaj so veterinarji ugotovili, da je narobe. Imam angleškega bulldoga, star je tri leta in danes se mu je to zgodilo prvič. Tresenje je trajalo nekaj minut, pes zgleda ok, mogoče malo manj živahen ampak, glede na to da je taki lenušček niti ne morem reči, če je to posledica ali ne. Ne vem, če ga morem peljati k veterinarju ali naj počakam, če se mu bo to še ponovilo?
Hvala in lp,
Anja
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #16 : torek, 29.04.2014 : 12:53:24 »

Jest , če bi se mojemu to zgodilo, ne bi postavljala vprašanj po forumu, ampak bi bila že pri veterinarju...  Undecided
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #17 : torek, 29.04.2014 : 13:21:13 »

Jest , če bi se mojemu to zgodilo, ne bi postavljala vprašanj po forumu, ampak bi bila že pri veterinarju...  Undecided

Enako.  Lips Sealed

V kolikor se bo do obiska veterinarja še ponovilo, poskusite posneti - posnetek namreč bolj zaleže kot vsaka naša laična razlaga. Lahko je šlo za epileptični napad, lahko za kakšno drugo nevrološko težavo. Če želite stvari priti do dna, vsekakor bodite pripravljeni na to, da bo treba narediti kar nekaj preiskav. 

Pa srečno!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Nevrološke težave  |  Tema: Tresenje glave
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines