mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 15:35:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Rio
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Rio  (Prebrano 30400 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #60 : ponedeljek, 15.02.2010 : 17:35:33 »

Tale je pa res videt poseben in na nek način impresiven s svojo pojavo. Ni mi jasno kaj še dela v Horjulu, sploh glede na opis.
Nevem po kakšnih kriterijih večina posvojiteljev izbira pse, ampak jaz bi takega najprej pograbila.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #61 : torek, 16.02.2010 : 11:05:28 »

Nevem po kakšnih kriterijih veèina posvojiteljev izbira pse, ampak jaz bi takega najprej pograbila.
Sej to meni tudi ni jasno! Tak srček pa še kar čaka.Sad
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #62 : torek, 16.02.2010 : 12:30:44 »


Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #63 : torek, 16.02.2010 : 14:22:02 »

Lubezn mamina, kakšna facica Kiss Kiss
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #64 : nedelja, 21.02.2010 : 23:50:04 »

Ni nobenega problema; ti samo povej kako in kam se naštimam, da bom najatraktivnejši in najboljšejši in najbolj za zaljubit se. A bo tko uredu?





Da sem nežen in miren in nepremikajoč, al kako? Jah, znam tudi dirjati, veš!!! Cheesy







Če češ, seveda. Drugače sem popolnoma umirjen, nadvšečen, nad-prijazen, nad-družaben, nad-poslušen, nad-učljiv... Skratka, NAJ pes ever Smiley




Rio, ti se nič ne sekiraj, midva te imava neznosno rada, veš veselje Za naju si definitivno "najskurirajnišnji" pes daleč naokoli. We love you!!! Zihr je še kje kdo, ki te dni omahuje, da bi te vzel k sebi... Ni mogoče, da na bi nihče držal telefona v roki za posvojitveni klic!? Nemogoče! NAŠ ZAUPNIK, NAŠ PRIJATELJ, NAŠ SONČEK Kiss






A res mislita, da je nekje nekdo? Da bo poklical in me vzel k sebi domov? Da obstaja moj prijatelj? Za vedno? Da me bo imel rad? Da si želi mene? Nežnega, pasjega prijatelja?






Da verjame mojemu pogledu, ki seže v dno duše? Da verjame mojemu zaupanju in predanosti? Da si želi mene, prijatelja za vedno?!? Undecided OK, vama zaupam in nestrpno čakam prav tak klic... Klic mojega najboljšega prijatelja, ki mi bo dokazal, da upanje umira zanje!

Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #65 : nedelja, 28.02.2010 : 23:40:32 »

     


Ah... Kako bi bil Rio vesel, če bi lahko poziral svojemu novemu prijatelju... vsak dan znova... za vedno Kiss
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #66 : sobota, 13.03.2010 : 11:08:56 »

Rio je kuža meseca marca 2010 Smiley
Logiran

Urla
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 431


WWW
« Odgovor #67 : sobota, 13.03.2010 : 11:42:56 »

Joj, Vixi, spet mi je nekaj padlo v oko. Roll Eyes Rio si res zasluži čudovit, najboljši možen dom. Ker je ena taka velika scrkljana in ljubeča rita.
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #68 : sobota, 13.03.2010 : 11:56:40 »

Najboljši možen! Rio je res ekstra  Kiss
Logiran

Tak
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 84


WWW
« Odgovor #69 : sobota, 13.03.2010 : 17:26:28 »

Vixi, tekst za kuža meseca (Ria) si pa res zelo lepo napisala! Sem tudi vesela, da je kuža meseca prav on  - tudi jaz sem si ga izbrala za svojo "akcijo" in bom obešala plakate in delala reklamo za njega, dokler ne bo dobil svojega človeka  Smiley
A ja, pa da se ljudje ne bodo prestrašili - tako grozno velik tudi ni. Sem ga videla, tega srčka, in se mi je zdel velik kot kakšen labradorec.
Logiran
Urla
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 431


WWW
« Odgovor #70 : sobota, 13.03.2010 : 17:43:49 »

Tak, gotovo imaš dober namen, toda o dodatnem oglaševanju se raje pogovori z vodjo zavetišča.
Logiran
Tak
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 84


WWW
« Odgovor #71 : sobota, 13.03.2010 : 17:47:54 »

Sem vprašala Polono, če je ok, de nalepim plakate s slikami posameznega psa in je rekla, da je. Ne bom pisala nič neprimernega in ne bom obešala na kraje, kjer je plakatiranje prepovedano Smiley
Logiran
Urla
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 431


WWW
« Odgovor #72 : sobota, 13.03.2010 : 17:49:54 »

Ok, potem pa super Afro.
Logiran
Meredith
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #73 : sobota, 13.03.2010 : 22:00:32 »

Res čudovit pes! Kiss
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #74 : ponedeljek, 15.03.2010 : 17:47:32 »

Pes ima v svojem življenju samo en cilj: nepreklicno podariti svoje srce... (avtor neznan)

Rio je res prekrasen pes ... in ta pogled ...

Mislim, da je krivo Wink njegovo ime, pri nas v zavetišču čaka že kar precej časa en mladi mačkon Rio na lastnega odpiralca konzerv  Wink  Wink  Wink

Drži se Rio, vse bo okej, samo malo še, držimo pesti.
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Rio
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines