mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 21:10:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Rio
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Rio  (Prebrano 30333 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #75 : sreda, 17.03.2010 : 20:19:22 »

A koga zanima kako je Rio?

Je še vedno tam kjer je bil - v zavetišču. Še vedno se zanj nihče ne zanima, še vedno imamo eni in isti monologe v njegovi temi. Je pa zdrav, in ker je zdravje največje bogastvo, je bogat Horjulc. Smiley



 
Že skoj leto dni je na enem in istem mestu. Njemu je fajn. Ne ve, da ima gromozansko srečo, da je prišel v Horjul. Ne ve, da so mu bili uradno namenjeni le 4 tedni, 30 dni življenja. Ne ve, da je preostalih 300 dni "strošek" zavetišča. Ne ve, kaj pomeni imeti čisto svojo družino. Ne ve, kaj pomeni biti najpomembnejši, saj celo svoje mlado življenje živi med ostalimi psi. Ve, da je eden od mnogih. Vsi, s katerimi je rasel, so našli nove domove. Prihajajo novi pasji prijatelji, ki jih nesebično in z veseljem sprejme. Prihajajo in odhajajo. Rio ostaja.

Rio ima karakter, da bi se ga lahko vikalo. Pa ne ve tega. Nevsiljivo pusti prednost vsem ostalim. In nič ne zahteva v zameno. Nikoli ne sitnari. Ne ve, da o njem pišemo, kot da govori sam. Ne ve, da mislimo, kaj on misli. Ne ve, da ima svojo temo, ki ima 14.620 ogledov v tem trenutku. Dajmo deliti s 100, torej 146 ogledov potencialnih posvojiteljev. Ok, smo preoptimistični. Dajmo deliti z 200. Dobrih 70 potencialnih posvojiteljev. A smo še vedno preoptimistični in ta "kmečka" statistika ne drži vode? Prav, dajmo deliti s 1000. Torej si je 14 potencialnih posvojiteljev ogledalo njegovo temo...
Rio pa je še vedno tu? Undecided
Ker? Ker ni drobčkano majčken? Ker ni bel ali pisan ali...? Ker nima dolge dlake, bolj kratke dlake? Ni podoben, ne vem komu že? Ker je podoben, ne vem komu že? Ker nima dovolj slik? Ker ima preveč slik? Ker je njegova zgodba "romantična"? Ker...



Pes, kuža, s karakterjem, da te kap. Rio, sonček, kuža meseca... Ne, ni krasen, je prečudovit, as simple as that. In išče dom.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #76 : sreda, 17.03.2010 : 20:25:37 »

Če iščeš odgovore, zakaj še ni v novem domu... on in ostali. Vprašaj sebe, zakaj ga ne posvojiš, pa ti bo jasno. Tako to je. Preveč jih je; ali pa je premalo posvojiteljev.
Logiran

Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #77 : sreda, 17.03.2010 : 20:47:10 »

Ali pa posvajamo tisti, ki že imamo posvojence ali nimamo pogojev, da bi novim posvojencem lahko omogočili dom, ki bo enako dober ali boljši od trenutnega. Ravno zato karikiran izračun, 14 takih, ki so si ogladali temo so potencialni posvojitelji z vsemi pogoji za posvojitev. Pa se zanjo ne odločijo. Vem, da poznaš odgovor. Ne vem pa, zakaj se teh 14 (popolnoma nestatistično/nematematično opredeljen podatek) ni odločilo za informativen klic.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #78 : sreda, 17.03.2010 : 22:50:08 »

Če imaš hišo, vrt, stanovanje, dovolj financ, nobene živali, razumevajočega partnerja itd. še zdaleč ne pomeni, da si primeren posvojitelj oz. da izpolnjuješ pogoje za posvojitev. Zato še vedno velja.... v novem domu ni zato, ker je premalo posvojiteljev ali pač preveč njih. En in edini možen odgovor na vse.
Res je, tudi jaz si dostikrat rečem... vi ne morete (kdorkoli že), jaz pa lahko, ali kako.... kar pa pomeni le to, da mi ni okej, da je cela frka, ko se po zavetiščih uspava živali. Imam jih lahko rada kolikor hočem, pa je to premalo za izpolnit njihove potrebe.
Ali drugače... jaz ga lahko imam leto, dve, petnajst, ti (ali kdorkoli drug) pa ne? Zakaj? Kje je razlika? Vprašanje je retorično, Rio pa še vedno nima doma.
Logiran

Tak
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 84


WWW
« Odgovor #79 : četrtek, 18.03.2010 : 14:42:54 »

Ok, sem pripravila plakat zanj in poslala Poloni v potrditev. Če bi še kdo rad lepil plakate z njim, jih lahko dobi - printane ali po mailu. Pogoj je, da jih ne lepimo na konce, kjer je plakatiranje prepovedano.
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #80 : petek, 19.03.2010 : 02:57:04 »

Vem da se ponavljam, ampak Rio je prekrasen pes.
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #81 : petek, 19.03.2010 : 06:27:44 »

Rio, upam da res kmalu dočakaš posvojitelja in svoj dom. Zorotu se je posrečilo. Tebi se bo tudi!  Kiss
Logiran
sansa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 219


WWW
« Odgovor #82 : petek, 19.03.2010 : 11:49:13 »

Ok, sem pripravila plakat zanj in poslala Poloni v potrditev. Če bi še kdo rad lepil plakate z njim, jih lahko dobi - printane ali po mailu. Pogoj je, da jih ne lepimo na konce, kjer je plakatiranje prepovedano.
Tak, pošlji mi, prosim, plakat na ajda(pika)kristina(at)gmail.com.
Logiran
mirjana
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 135


« Odgovor #83 : petek, 19.03.2010 : 12:17:17 »

Tudi jaz prosim za plalkat na  mirjana.jozic@gmail.com
Logiran
Pola
rad pišem
****
Sporočil: 460


« Odgovor #84 : petek, 19.03.2010 : 15:10:58 »

No dej Polona razveseli še širše množice, kakor si mene  Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #85 : petek, 19.03.2010 : 15:19:03 »

V novem domu.
Logiran

binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #86 : nedelja, 11.04.2010 : 17:06:52 »

Evo našega fantka Smiley






Logiran

Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Rio
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines