mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 13:00:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Reševanje princeske Neli...
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 172   Dol
Natisni
Avtor Tema: Reševanje princeske Neli...  (Prebrano 373679 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
maxa
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #105 : petek, 31.07.2009 : 17:14:03 »

Redno spremljamo ta dva junaka in zdi se, da sta si bila usojena. Tole je več kot ljubezen.... Prosim za redno obveščanje (slikovno !!!) o njunem skupnem življenju, saj se prav zabavamo, ko tole gledamo.  Wink
Lep pozdrav,
maxa
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #106 : petek, 31.07.2009 : 22:18:28 »

Smiley me veseli, da še komu polepšamo kak trenutek Smiley

O ljubezni ravno ne bi vedela povedat, vsekakor sta pa kolega Wink Mislim, da se Maju počasi dozdeva, da bo Neli ostala Cheesy saj ne, da bi imel kaj proti temu, ampak tako kot jaz, tega on še ni bil vajen, saj smo imeli samo občasne goste oz. prijatelje, katere ni toliko vključeval v svoj lajf. Je za vse nas nekaj novega, čeprav se mi je od začetka zdelo, kot da je že vedno naša, zdaj pa rutina dela svoje. Medtem ko sta se prve dni sicer družila, sta se še vedno zabavala vsak zase. Sta bivala en zraven drugega. Zdaj je vedno več interakcije, skupnega igranja, vlečenja za igračo, druženja, tudi kopiranja - sobivanja Smiley Na srečo ni ljubosumja, vsaj v problematični obliki ne, tako da ni težav glede tega. Razen, da mi na trenutke zmanjka rok, da bi vse moje mrcine zadovoljila z božanjem Grin Pa željna dela sta oba zelo, kar mi je všeč Smiley Tudi takrat, ko z drugim delam, počivajoči spremlja delo drugega in je samo še bolj motiviran za delo.

Prejle smo se vrnili iz treninga, v katerega je bila tudi Neli vključena. Na poligonu je rada, zdaj že domača, zelo je sproščena, družabna in pripravljena delati. Zelo rada se igra, prinaša igračo, opleta s tacami, skače, dirja, malo že skačemo čez ovire, delamo na kliker, ... Cheesy Lepo je videti, ko koga prepozna in se ga razveseli. Fehtanje obvlada že v nulo in vsi jo imajo radi Cool Ko je spuščena (beri: na ograjenem poligonu na slednem povodcu Roll Eyes Grin ) leti kot sneta sekira, dela kroge, divja s psi,... živ norc je rekla Smetka  Cheesy in res je! Cool

Na trenutke še kdaj zablokira-zmrzne in še nisem popolnoma pogruntala njenega ključa po katerem tako odreagira, ampak na srečo je tega vedno manj. Po temi je malo bolj občutljiva, kot po dnevni svetlobi, takrat bi znala tudi bezglavo bežati, nekako se spozabit, očitno ji je nekajo stalo iz preteklosti. Takrat pomaga pretvarjanje, da nič ni in seveda flegmatik Maj Smiley

Toliko zaenkrat, vsem en lep pozdrav od nas vseh - Neli, Maj & cats!
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #107 : torek, 04.08.2009 : 15:31:06 »

Danes je že ornk mraz in se je treba greti Roll Eyes Kiss

Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #108 : torek, 04.08.2009 : 15:47:32 »

Nelika, v teh mrzlih časih si boš bolj s Smokey-jem pomagala, ker je bolj kosmat  Wink
Komaj čakamo, da vas vidimo  Cheesy
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #109 : torek, 04.08.2009 : 15:53:04 »

Smokiju ni treba v službo hodit, pa se mora neli kar z Majem zadovoljiti Tongue
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #110 : torek, 04.08.2009 : 16:03:18 »

Smokiju ni treba v službo hodit, pa se mora neli kar z Majem zadovoljiti Tongue

Ahaaaa  Roll Eyes. Še dobro, da je zima daleč  Tongue
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #111 : sreda, 05.08.2009 : 07:52:43 »

Japajade, zima že trka na vrata.  Tongue Resno razmišljam, da bi se preselila nekam, kjer je več časa toplo.  Smiley
Komaj čakam, da vidim tole zmrzljivko v roza plaščku.  Roll Eyes Grin
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #112 : sreda, 05.08.2009 : 21:20:08 »

Neli je bila včeraj na predavanju prve pomoči pri psu Smiley Večino časa se je valjala po naročjih, en malce je pa tudi asistirala za prikaz Kiss Pridna punca je res, ampak najlepše jo je videti, ko dirja frei po poligonu z nasmehom do ušes, ostali psi pa za njo letajo Cheesy Flipu in Agotu Kiss za divjanje Smiley
Logiran

Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #113 : četrtek, 06.08.2009 : 07:00:57 »

 Kiss Aha, še sreča, da imamo Neli, da nam pse razlaufa, a ne Moon. Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #114 : četrtek, 06.08.2009 : 07:33:17 »

 Grin  ej, ta baba je usekana, ko začne divjat. Najprej cela mehka in mirna, ko jo božaš, potem pa turbo užge  Grin. A na tavlko divjanje k vam smo še vedno povabljeni  Roll Eyes? Mi bi jo radi še enkrat podnevi videli  Tongue
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #115 : četrtek, 06.08.2009 : 08:37:48 »

Šure! Tongue Dobiš sporočilo.  Wink
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #116 : četrtek, 06.08.2009 : 09:14:13 »

Ofkors Smiley

Tako nedolžna, kot se pretvarja, da je, res ni Tongue Je pa tako luštkano fu***ena Grin
Prejle sem uletela v pisarno, gledam kaj neki dela mačji praskalnik iz drugega dela pisarne na pasjem ležišču Huh Neli se pretvarja, da nič ni Roll Eyes in me je full vesela, skače, se prilizuje, rine v naročje "jst te mam taaak rada, jst sem toook pridna" Tongue Tolk se ji nasmejim, babi nori Grin
Maj se samo čudi Huh Glej pa se uči od profiča Grin

Neli preoblikovalka Smiley http://www.youtube.com/watch?v=6iw0uVS9NT0

Kvaaa?  Smiley


A jst? Shocked


Jst pa pač ne! Angry


A tole? Roll Eyes


Aja, toooo... Tongue


Ja no,... Grin


Hihihi Cheesy
Logiran

Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #117 : četrtek, 06.08.2009 : 09:41:46 »


Neli Grin Grin ampak dol me je vrglo, ko je muc priletel not in izkoristil svojih 20 sek z žogico Grin Grin Grin
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #118 : četrtek, 06.08.2009 : 09:55:18 »

Ja seveda, zdaj je žogica spet zanimiva postala, ker je bolj funkcionalno predelana Tongue Grin
Logiran

Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #119 : četrtek, 06.08.2009 : 09:57:24 »

Men je pa najboljši od Neli rep, ki zgleda kot da sploh ne bi bil njen, ker tolk hitro miga Grin.
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 172   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Reševanje princeske Neli...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines