mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.04.2024 : 04:55:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Reševanje princeske Neli...
Strani: 1 ... 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 ... 172   Dol
Natisni
Avtor Tema: Reševanje princeske Neli...  (Prebrano 373138 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #615 : nedelja, 07.03.2010 : 19:08:16 »

Kura the target.... Grin Grin Grin
Neli se zna prelevit!
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #616 : ponedeljek, 08.03.2010 : 09:01:24 »

skogkatt, ti imaš vedno tako fajn slike, da sem kar vesela, da nisi kakšno na natečaj poslala  Tongue sem se že prav tresla  Grin Grin Wink Neliki  Kiss pa tudi Maju seveda  Kiss
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #617 : ponedeljek, 08.03.2010 : 11:07:18 »

Spet ena superca fotka. Smiley Presneto, že enih 5 minut kar bulim vanjo. Grin Grin Super! Smiley
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #618 : torek, 16.03.2010 : 10:37:58 »

No tale ni tolk kvalitetna, je pa pristna in najbolj sveža Wink


križ-kraž križem tac , dva srčka v srčkasti pozi  Kiss
Logiran

Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #619 : torek, 16.03.2010 : 11:15:11 »

Čisti kič Kiss
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #620 : torek, 16.03.2010 : 11:21:03 »

 Kiss Kiss
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #621 : torek, 16.03.2010 : 11:37:20 »

Še kratko poročilo dogajanja:

Neli se je vpisala med rumene rutice med Azilaši in uspešno prestala svojo prvo pravo šolsko uro (vsaj kar se šolanja v Sloveniji tiče Roll Eyes ) Smiley Ji je bilo kul, nekega strahu ni bilo vidnega, součence je umirjeno pozdravljala, ampak ji je bila papica biiistveno bolj zanimiva in takrat je repek migal stonauro in tudi tršico nismo šmirgljali sploh Cheesy Sem prepričana, da ji je bilo všeč  Cool Tudi peljale sva se prvič same tako "daleč", ker je ponavadi Maj vedno zraven, ampak tokrat je doma počakal.

Na splošno smo malce porazdelili dogajanje, sprva je Neli spremljala Maja na treninge, ker njej res ne bi bilo treba delati, princeski naši Kiss, ampak več kot očitno bi naša pupa zelo rada nekaj počela in tako imata zdaj vsak svoje treninge/tečaje. Načeloma ločeno, ker nerada delam na pol in se rada posvetim temu, čemi in komu sem se namenila, zato torej ornk če že Wink Včasih si bosta seveda tudi za spremstvo, noben problem, ampak kolikor sta rada skupaj, še vseeno cenita če se jima posvetim posamično Wink

Itak imam z Majem še kar nekaj vaj za odkljukat in bova morala fejst delati, če bova želela pridit v RO3, tako je čez teden fejst zaposlen, posledično tudi jaz.
Vikendi bojo tako bolj kot ne rezervirani za Nelikino zaposlitev, ob sobotah torej z Azilaši. Kljub natrpanim urnikom in dodatni obremenitev sem se odločila za to vrsto šole, in mi ni žal. Seveda bi se lahko in najlažje odločila za domači KD, a je (in sebe Tongue ) ne mislim zamoriti s klasičnim tečajem, ker nama tega res ni treba Evil In tako bova uživale v fejst družbi Wink

Naslednjih nekaj nedelj se bova poleg vsega priključile še mladim lovskim kolegom ptičarjem pri njihovih pripravah na PZP. Seveda ne z namenom opravljanja izpita ali bognedaj lova ampak izključno za moje boljše razumevanje vedenja in delovanja ptičarja Smiley Po uvodnem predavanju mi je bilo celo malo žal, da se tega nisem še prej lotila, ker bi mi bilo marsikaj v pomoč, ampak bolje pozno kot nikoli Grin So me pa čist fascinirali tko btw, ptičarji mislim Wink

No, in da ne bo izgledalo, kot da sicer nič ne počnemo Tongue se vsi tri tudi redno udeležujemo terapij oz. aktivnosti s psi - balzam za dušo Wink

Lepo vas vse pozdravljamo Meli, Neli, Maj & xy št. mačk  Smiley
Logiran

Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #622 : torek, 16.03.2010 : 12:13:07 »

Zelo, zelo pridni!  Kiss
Logiran
evelinas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 208


WWW
« Odgovor #623 : torek, 16.03.2010 : 13:25:19 »

Kako ste luštni  Cheesy! Res lepe fotke!
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #624 : torek, 16.03.2010 : 13:30:16 »


Vikendi bojo tako bolj kot ne rezervirani za Nelikino zaposlitev, ob sobotah torej z Azilaši. Kljub natrpanim urnikom in dodatni obremenitev sem se odločila za to vrsto šole, in mi ni žal. Seveda bi se lahko in najlažje odločila za domači KD, a je (in sebe Tongue ) ne mislim zamoriti s klasičnim tečajem, ker nama tega res ni treba Evil In tako bova uživale v fejst družbi Wink


A daj.... Kiss Kiss Kiss
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #625 : torek, 16.03.2010 : 13:37:55 »

Če je pa res Smiley Kiss

Um, ko si že tu Roll Eyes kaj je že bila ta druga vaja za čez teden, nekak mi je ratala uidit iz glave sram Za skledico še vem, ta druga je bila pa... Huh
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #626 : torek, 16.03.2010 : 13:42:40 »

Rokovanje, s poudarkom, da paziš, kje je v tem času pes. Smiley

Katarina
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #627 : torek, 16.03.2010 : 13:43:58 »

Aaaaa, točno Cheesy Pes ob strani in ne vmes, kapiš Wink
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #628 : torek, 16.03.2010 : 16:42:04 »

Bravo Neli in terapevtska ekipa Cheesy  Boš poročala, kako je med ptičarji  Wink
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #629 : torek, 16.03.2010 : 16:52:51 »

Meni se včasih moja Lina prav smili, ko berem, kaj vse počnete skupaj s svojimi psi, ko vidim, kaj jim kupujete in kam jih vozite sram

Neli in Maj sta mi pa vedno taka kot bi ju narisala .... lušna za pojest Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 ... 172   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Reševanje princeske Neli...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines