mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 05:58:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Fifi
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fifi  (Prebrano 40963 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #90 : sobota, 08.05.2010 : 12:31:58 »

Yo, se ne strinjam, sicer pa itak ni pomembno.

Drugače bomo pa pridno delali reklamo dalje  in da tale psička ali pa katera druga žvalca dobi stalni dom.  Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #91 : sobota, 08.05.2010 : 12:32:53 »

Saj nosit srednje velikega psa je pa res izjemna situacija, no. Če takrat pač ne gre, pokličeš pomoč. Jaz sem to v 10 letih počela vsega 15 dni, ko je imel najhujše sr**** z  borelijo. Ne vem, če je to osrednji kriterij izbire.
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #92 : sobota, 08.05.2010 : 12:48:15 »

Mi smo to počeli 2 leti s prejšnjo in že eno leto z zdajnjim penzionistom. Zame je glavni kriterij ali psa v blok ali ne fizična zmožnost psa spravit domov. Ne pa da se na stara leta muči počasi po stopnicah.
Prejšnja je imela zraščena vretenca v ledvenem delu, zdajšnji pa ima artritis in težko stegne zadnje tačke. Bi prišu ja domov počaaasi in v bolečinah, ampak zakaj če ga lahko nesem? Včeji problem je na stara leta, kot pa v fazi odraščanja.

Pol maš pa celo vrsto poškodb, ki zahtevajo strogo mirovanje za tudi več kot dva tedna in tudi, ko obdobje mirovanja mine je potrebno postopoma navajati na ponovno uporabo stopnic, lahko pa tudi, da so stopnice v bloku - drseče površine, prepovedane še nadaljno obdobje ali pa daš psa v oprsnice z ročajem pa pomagaš tako vsaj delno ali pa pasjo rit podpreš in jo nosiš gor kot cekar Wink Lahko imaš pa srečo in tega do zadnjega nikoli ne boš počel. Na to karto pa sama ne igram.

Samo to paše že v kako drugo temo.

Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #93 : sobota, 08.05.2010 : 17:28:10 »

OK, FIFI IŠČE DOM!!! In, da ne bo več dilem glede velikosti... size does matter, očitno...

FIFI za MISS  Smiley


Osnovne mere




Tudi pomembne mere




Izjemno pomembne mere




In še...
Shocked Si ji dolžino uhljev tudi zmerila mogoče?

Dolžina posameznega uhlja je napisana pri fotografiji št.2



Sigurno komu ta man paše v stanovanje in ima ravno prav velik kavč zanjo, a ne?
IŠČE DOM!

Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #94 : sobota, 08.05.2010 : 17:37:27 »

lol  super
Logiran

sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #95 : sobota, 08.05.2010 : 17:49:28 »

 
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #96 : sobota, 08.05.2010 : 18:02:40 »

Hm ..., se vedno manjka podatek, ali je bil meter pri merjenju bicepsa in stegna napet ali ne Angry

Hvala za zadnjih 32 cm Grin Afro veselje
Logiran

Urla
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 431


WWW
« Odgovor #97 : sobota, 08.05.2010 : 18:14:49 »

  Afro Soul, si se pa potrudila. Hvala za natančen odgovor. Zdej se bo pa ziher končno našel pravi posvojitelj, a ne? Cheesy

Še osebnostni opis: Fletna, prijazna, igriva in ljubezniva psička z modno frizurco, popolnih mer (kot je zgoraj razvidno), obožuje žogice in se rada smeji.
Logiran
pupa t.
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 88


« Odgovor #98 : sobota, 08.05.2010 : 18:36:43 »

  Grin Čisto pravih mer Roll Eyes Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #99 : sobota, 08.05.2010 : 18:38:33 »

 
ROFL
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #100 : sobota, 08.05.2010 : 19:11:11 »

Soul, le glej, da tole postane stalna praksa.
Se v času uradnih ur zmeniš za posvojitev, greš nabavit vse potrebno - za kar potrebuješ mere (sončna očala, poletno oblekco, zimsko oblekco, ovratnico, posteljo, posode za hrano s primernim fi, hmmm nagobčnik, naročiš babici štrikano kapo po meri...), če veš še težo daš ojačat stopnice oz. daš izračunat statiko če zdržijo tebe in psa, potem pa na hrib po novega kolega  Smiley Perfektno  Cool
Logiran

Pola
rad pišem
****
Sporočil: 460


« Odgovor #101 : sobota, 08.05.2010 : 19:47:51 »

  nora si, da veš...
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #102 : sobota, 08.05.2010 : 19:58:51 »

Še osebnostni opis: Fletna, prijazna, igriva in ljubezniva psička z modno frizurco, popolnih mer (kot je zgoraj razvidno), obožuje žogice in se rada smeji.

Od kdaj je pa za MISS pomembna osebnost? Huh  Roll Eyes



nora si, da veš...

Kako, ne razumem? Huh  Undecided A niso potencialni posvojitelji želeli vedeti mer... Cool
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #103 : sobota, 08.05.2010 : 20:41:10 »

Pritožba! Manjka razdalja med nosnicama (na dve decimalki, ni treba v detajle se spuščat). Poleg tega me zanima ali je tole merjeno na trak ali na palico. Ker razdalje pri obeh izmerah variirajo. Predpostavljam pa, da je bil merilni instrument (katerikoli že) vsaj atestiran in umerjen.
Logiran

Froša
rad pišem
****
Sporočil: 374


WWW
« Odgovor #104 : sobota, 08.05.2010 : 20:56:23 »

Soul najlepša ti hvala za tale naval smeha. Me že cel dan daje kompleks manjvrednosti ker sem za 14 dni+ obsojena na bergle tole je bla pa prava poživljajoča ploha krohota:) hvala!
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Fifi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines