mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 09:32:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kamnik/Gaja
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kamnik/Gaja  (Prebrano 11631 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #15 : torek, 08.12.2009 : 14:39:51 »

Niti v enem mesecu se niso toliko navezali nanjo, da bi po navodilih pazili nanjo? Očitno jim ni mar, da se psu zgodi kaj hudega. Vsakodnevno beremo zgodbe s tragičnim koncem živali, katere lastniki ne čuvajo, ne uporabljajo povodca in jih puščajo na neograjenem dvorišču. Taki ne bi smeli imeti nobene živali sploh.
Logiran
tincica
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 74


WWW
« Odgovor #16 : sreda, 09.12.2009 : 10:41:10 »

A mučno, da je? Saj je z vsakim novim psom mučno. Že sama sprememba okolja in novi ljudje okoli njega delujejo na psa stresno. Očitno so ti ljudje mislili, da je dovolj, če daš psu hrano, pa ga malo potrepljaš in je to dovolj. Za psa pač moreš imet čas in se je včasih tud potrebno svojemu prostemu času odpovedat, zato da zadovoljiš potrebe psa.

Tile očitno niso vedeli v kaj se spuščajo!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #17 : sobota, 16.01.2010 : 12:37:56 »

V novem domu.
Logiran

Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kamnik/Gaja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines