mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 07:05:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Štrumf/Brezje pri Dobrovi
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 17   Dol
Natisni
Avtor Tema: Štrumf/Brezje pri Dobrovi  (Prebrano 56551 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #120 : četrtek, 07.01.2010 : 19:05:49 »

Lanabela, drzi se, Brini pa cim hitrejse okrevanje.  Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #121 : četrtek, 07.01.2010 : 19:09:14 »

Boš javila, če ti je Štrumf odveč zdaj?
Logiran

Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #122 : četrtek, 07.01.2010 : 19:54:42 »

Hvala za lepe misli!
Štrumf je doma priden, tako da vsaj za zdaj ni problema.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #123 : četrtek, 07.01.2010 : 21:33:36 »

Tudi jaz. Mora bit res hudo
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #124 : petek, 08.01.2010 : 07:24:45 »

En koš  Kiss Za Betko, seveda držim pesti tudi za Brino. Držite se!

Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #125 : petek, 08.01.2010 : 15:03:31 »

Ojoj, koš poljubčkov in objemov za Betko in Brino  Kiss Kiss Lanabela, drži se! Da bi bilo le vse skupaj po starem... Kiss
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #126 : petek, 08.01.2010 : 22:55:49 »

Tudi od nas vse najlepše misli Kiss Sad

Štrumf, priden bit pa naj te ta pravi zagleda  Smiley
Logiran

Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #127 : sobota, 09.01.2010 : 16:08:27 »

Brina je doma. Zdaj, ko so jo razstavili in ponovno sestavili, je kot nova. Sredi  zime ima kopalke in fršlus čez cel trebuh. Kožuh, ki ji je ostal, se blešči v modnem oranžnem odtenku. Samo koža ji je kar naenkrat postala prevelika. Taka je, kot kakšna debela tetka, ki je prehitro shujšala. Mi je prišlo na uho, da je jih je na kliniki fino navijala na krempeljce - nagnusnih dietnih konzerv ni niti pipnila, tako da so ji hodili iskat slastni whiskas.
Betka si je predomislila. Veterinar je še nekaj poskusil in je začela jesti. Verjetno je bila kakšna dodatna infekcija. Zgleda, da bo kakšen teden še pogverala.
Štrumfu se bo pa sneg mogoče še uprl. Danes, ko se mu je udiralo do trebuha in čez, se je letanja po vrtu rekordno hitro naveličal. Psice si lepo naredijo gaz in potem hodijo po njej, njemu pa kaj takega še ni prišlo na misel. Se je raje lepo zložil na klop in prislonil hrbet na vročo peč. Ta kotiček mu je postal silno všeč, a je ponavadi zaseden. Če mu uspe, se zalima tja gor in se ne premakne, dokler ga ne deložira Laki ali pa Daisy.
Logiran
enaNika
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #128 : nedelja, 10.01.2010 : 01:16:16 »

Lepo prebrati, da ste bolje.  Oranžna je čisto praktična zdaj za v sneg. Je dobro opazna. 

Citat
Se je raje lepo zložil na klop in prislonil hrbet na vročo peč. Ta kotiček mu je postal silno všeč
Hihi... ja... je zanimivo, kako psi, ki so "navajeni bit zunaj in sploh ne bi zdržali v hiši" hitro in zlahka osvojijo umetnost ležanja na mehkem in toplem.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #129 : nedelja, 10.01.2010 : 12:00:05 »

Ja, čisto takoj so ZA  Smiley

Lanabela, sem vesela, da gre psicama na bolje, sploh da je Brina doma.  Kiss Betki pa pošiljam ogromno pozitivne energije.  Kiss

Nisem pa velikokrat slišala, da se samojedom zasuka želodec. A je to pogosto pri njih, in zakaj se to naredi ? (saj verjetno že kje piše...)  Undecided
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #130 : nedelja, 10.01.2010 : 13:50:09 »

O lepo je brati, da je malo boljše Smiley.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #131 : nedelja, 10.01.2010 : 16:42:16 »

 Evo Štrumfa pri peči:

slika je sicer zanič, ker Štrumf pobegne dol s klopce takoj, ko vidi fotoaparat. Očitno ima malce slabo vest in ne ve, ali lahko leži tam ali ne - čeprav ga ni nihče nikoli podil dol. Razen psic seveda. Ni ravno mehko, ker je povšter prej pometal dol, je pa vsekakor toplo.
Hec je, ker je Štrumf skoraj idealen notranji pes - kadar je notri sploh ni teslo. Tako recimo Brine niti ne pipne, čeprav ga je od začetka njen fršlus silno zanimal. Edina škoda ki jo je naredil je bila polita voda, ko se je pri igri z Laki malo spozabil. Pa občasno zmakne kakšen časopis in ga, če se le da, namoči v vodo.
Brino smo oblekli v oblekco, pod katero je dobila polmeterski vatiranec, tako da se lahko tudi baše pod posteljo, kjer je najraje. zadevo pusti pri miru, tako da ji niti ovratnika ni treba imeti, kadar ni sama doma.

Branka: to se lahko zgodi vsakemu psu, razen mogoče čist tamalim. samojedi niso med pasmami, ki bi bile zaradi telesne zgradbe prav posebej nagnjene k temu, se pa zgodi. zakaj do zasuka pride se ne ve. Ponavadi se zgodi uro ali dve po obroku, ni pa to pravilo - se zgodi tudi na prazen želodec. vsekakor je zelo pomemben faktor stres, nekaj v zvezi z želodčnimi mišicami zapiralkami. Brina je malce nervozna in nekoliko bolj občutljiva kot ostale psice. Se nam je pa to zgodilo prvič, pa imamo pse že od pamtiveka.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #132 : nedelja, 10.01.2010 : 16:47:14 »

Jžš kakšen nagi buši Smiley  Ga je treba pokazat in prelupčkat Kiss  Sem vesela, da se je dobro izteklo in da šefica zdaj poje kaj. 
Teslo črno, z belimi štumfi  Kiss
Logiran
Penny
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 302


WWW
« Odgovor #133 : nedelja, 10.01.2010 : 16:56:09 »

Oh pa tako lepa uboga kužika kakšno smolo je imela no Cry
Je tako zelo shujšana ali so samojedi na splošno tako drobni pod dlako?  sram
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #134 : nedelja, 10.01.2010 : 17:43:18 »

Ni imela smole ampak fejst srečo, da se je Rok zbudil, ko se je začela napihovati in je tacala okrog. Pa da so se veterinarji odpovedali jutranji kavici in da so se zelo potrudili. Shujšala pa ni čisto nič, saj je bila brez hrane samo en dan. samojedi naj bi bili pod dlako lepo vitki, tako da se da preštet vsa rebra, pa večinoma žal niso. Brina ima sicer normalno težo.
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 17   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Štrumf/Brezje pri Dobrovi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines