mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 08:56:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zabavni vikend! - pomoč zavetišču Horjul
Strani: [1] 2  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zabavni vikend! - pomoč zavetišču Horjul  (Prebrano 5672 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« : ponedeljek, 07.09.2009 : 22:46:05 »

11.9. (petek) LJUBLJANA TWESTIVAL 2009 - Pomoč zavetišču Horjul.

Kje: Pri Zelenem Zajcu, Ljubljana,
Kdaj: od 17h do 2h

Za doborodelno akcijo je bilo na Twitterju izglasovano Zavetišče Horjul, kateremu bo dogodek namenjen oz. pomoči zavetišču. Za zavetišče se bo zbiralo donacije, donatorji pa bodo v zahvalo prejeli broške TwestivalLJ, zbirale pa se bodo tudi nedenarne donacije (hrana, pripomočki za živali ipd.).

Zabavali vas bodo plesalci, glasbene skupine, DJ-ji.
Več info najdete tukaj.

V soboto (12.9.) in nedeljo (13.9.) pa lahko obiščete stojnico zavetišča na OTROŠKEM BAZARJU, Gospodarsko razstavišče, Ljubljana.

Na stojnici bodo na voljo majice Zavetišča Horjul, katerih izkupiček je v celoti namenjen oskrbi horjulskih varovancev. Sodelovali boste lahko tudi na vedno dobitnem srečelovu, izkupiček katerega bo namenjen varovancem Zavetišča Horjul, na stojnici pa bodo na voljo tudi izobraževalne brošure, ki učijo odgovornega odnosa do živali.

Tako v soboto kot tudi nedeljo boste lahko živalim v oskrbi Zavetišča Horjul pomagali tudi tako, da boste na Otroški bazar prinesli hrano, opremo, posode, pripomočke za osebno nego, ležišča in druge pripomočke za živali, ki jih bodisi ne potrebujete, bodisi namenimo donirate. Prinesete pa nam lahko tudi predmete, ki bodo uporabni za prihodnje srečelove (igračke, okrasni predmeti, knjige, reklamni trakovi za ključe in svinčnkiki ipd).

Kot ljubitelj malih živali pa se bo izkazal tudi Bazarko, ki bo na daljavo posvojil psičko Zofi in k temu pozval tudi ostale udeležence Bazarja.

Več o Otroškem bazarju najdete tukaj in tukaj.



VABLJENI!

Lp, Maja
Logiran
Kleja
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 120


WWW
« Odgovor #1 : torek, 08.09.2009 : 06:23:32 »

Jaz imam na zalogi še nekaj XS in S majic ZH, ženskih modelov v oranžni (s Polono) in črni (s tačkami) barvo. Ti dve velikosti sta zelo primerni za otroke. Bi imeli tudi nekaj teh majic? Jih lahko po nekom pošljem do Horjula.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #2 : torek, 08.09.2009 : 07:58:15 »

A mi lahko nekdo pove, kaj je Zeleni Zajec in kje je doma?
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #3 : torek, 08.09.2009 : 08:13:34 »

A mi lahko nekdo pove, kaj je Zeleni Zajec in kje je doma?

Zeleni zajec je lokal v stari Lj. (približno 20m navzdol od "nas").

Gargamelca,

mi imamo še eno horjulsko škatlo zadaj v lokalu (sicer je namenjena Orcam) ampak jo z veseljem dostavim Zajcem za petkov dogodek  Smiley

Lp, Maja
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #4 : torek, 08.09.2009 : 09:01:59 »



mi imamo še eno horjulsko škatlo zadaj v lokalu (sicer je namenjena Orcam) ampak jo z veseljem dostavim Zajcem za petkov dogodek  Smiley


Na tole nisem pozabila  Wink... sem vas že 2 x iskala, pa nisem našla (enkrat takrat, po festivalu prostovoljstva in potem še 1x kasneje ...), pa potem enostavno ni bilo časa in glede na to, da eno improvizirano šktalo v OrCi imamo, se mi ni tako zelo mudilo. Skratka, komot se jo uporabi za ta dogodek in pridem po njo, ko bo (spet) na voljo (prej te pa pokličem, da poveš, kje točno ste, da ne bom spet po stari Ljubljani lutalal kot kak turist  Roll Eyes
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #5 : torek, 08.09.2009 : 12:39:03 »

majas:
v petek "dela" Ada pri Zajcu  Smiley, jst pridem mogoce pogledat v poznih urah ampak bom brez avta, tako da se kar z Mel domeni.

Kleja:
ne posiljat v Horjul, ampak prosim kontaktiraj direkt snapko/Mojco na 041 228 702.

Lp, Maja
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #6 : sreda, 09.09.2009 : 16:33:47 »

Super - pol se pa vidimo! Cheesy

Lp, Maja
Logiran
ulabong
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 129


WWW
« Odgovor #7 : petek, 11.09.2009 : 12:36:11 »

živjo,a potem se lahko v soboto ali nedeljo prinese stvari na otroški bazar za licitacijo?
lp
Logiran
Selene
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 114


« Odgovor #8 : sobota, 12.09.2009 : 11:24:27 »

Ja, lahko.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #9 : nedelja, 13.09.2009 : 18:47:45 »

živjo,a potem se lahko v soboto ali nedeljo prinese stvari na otroški bazar za licitacijo?
lp

Smo danes prejeli, hvala. Predmeti bodo uporabljeni na licitaciji za horjulčke, ki bo potekala na mojpes.net-ovem pikniku. Smiley
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #10 : nedelja, 13.09.2009 : 19:37:31 »

Pa je vikend mimo  Smiley Hvala vsem, ki ste tako ali durgace pomagali in obiskali Twestival in/ali Otroski bazar.

Se "neuradno" porocilo:
V petek se je na TwestivaluLJ zbralo kar 1627 EUR (pluc donacija DJ DON-hrana Eukanuba). Koliko se je nabralo na Bazarju, pa bomo se sporocili (kaksna "neuradna" fotka malo kasneje Smiley).

Se 1x hvala vsem!

Lp, Maja
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #11 : torek, 15.09.2009 : 14:59:14 »

Na Otroskem bazarju se je za Horjul nabralo 257 EUR (srecelov in horjulske majice 130 EUR plus donacije 127 EUR), nabrali smo tudi nekaj dek in rjuh ter hrane, Zofi (katero je Bazarko posvojil na daljavo) pa je dobila novo ovratnico in povodec ter ogromno kost  Smiley

Stojnica zavetisca in DZZZ LJ

http://maja-kos.moj-album.com/slike/3867423/6A_yMPhW82Egy6l1.v.jpg

http://maja-kos.moj-album.com/slike/3867423/DADGiZWnlJ37y7cv.jpg

http://maja-kos.moj-album.com/slike/3867423/XQpfBskbn3e3vTve.jpg

Zakljucni koncert v nedeljo, kjer je v podporu zavetiscu med drugimi zapela tudi Nusa Drascek in sicer eno nasih najljubsih "Simply the best" by T. Turner   Smiley

http://maja-kos.moj-album.com/slike/3867423/polw6NXr1gwarIo0.jpg

http://maja-kos.moj-album.com/slike/3867423/ei7FkqsHvow2Y2ad.jpg

http://maja-kos.moj-album.com/slike/3867423/pJDTrpIm8ZStWo2Q.v.jpg
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #12 : torek, 15.09.2009 : 18:28:19 »

Bazarko zlati... ampak kosti pa Zofi ne sme dobit. Saj vem, da veste, ampak moram vseeno povedat, za vsak slučaj.
Logiran

binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #13 : sreda, 16.09.2009 : 14:37:19 »

Še z moje strani nekaj besed Smiley
Pohvala organizatorjem, za izvedbo, za trud in seveda za vse donacije, tako materialne kot denarne. Donirane stvari bodo prišle še kako prav. Nekoliko je nagajalo vreme, sicer bi bil dogodek lahko na prostem, vendar je bilo vzdušje vseeno prijetno. Imeli smo se lepo, pogrešala sem edino vsaj en znan obraz. Pa naslednjič...

Hvala še enkrat Twitterjevcem, članom društva Urbano pleme, vsem donatorjem in vsem, ki so kakorkoli pomagali pri celotnem dogodku.

Super ste Kiss
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #14 : sobota, 19.09.2009 : 16:20:10 »

Še eno poročilo - Horjul je drugačen - KLIK  Smiley

Lp, Maja
Logiran
Strani: [1] 2  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zabavni vikend! - pomoč zavetišču Horjul
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines