mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 17.04.2024 : 00:53:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nace in Žiži
Strani: 1 2 3 4 [5]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nace in Žiži  (Prebrano 13244 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #60 : ponedeljek, 09.11.2009 : 22:23:08 »

Bom ti poslala fotke,čim bom frej.
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #61 : četrtek, 19.11.2009 : 20:20:54 »

Smo padli na drugo stran. Tongue No, pa saj pri nas ni nic novega. Vsake toliko pospravljamo lulcka nazaj, niti ne vsak dan.... Nace je priden, sicer se vedno malo plasen, ko ga spustim je ves srecen...Pridno papca, najrajsi radic in korenje, pa kaksno papriko, petersiljcek.  Smiley Vse kar potrebuje se, je nov dom. Smiley
Logiran

epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #62 : četrtek, 19.11.2009 : 20:38:12 »

 Kiss
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #63 : četrtek, 19.11.2009 : 20:39:30 »

Dej kaja kakšno fotko gor...sem ti jih poslala...eponca,ti pa nč ne čakaj,je tolk smešn tale Žiži,da je Nacko siguren isti.
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #64 : ponedeljek, 23.11.2009 : 17:43:45 »

Nace se pelje v nov dom. Kiss Sem res vesela zanj, ker se bo imel prav fino in komaj cakam slikce. Wink

Sem pa ob vsem tem kar malce zalostna. Pri meni sta bila skoraj dva meseca pa zanju ni poklical NIHCE. OK, ne stejem gospodicne, ki je klicala ze takoj na zacetku, pa sva ugotovili, da ne bo slo, ker ima doma ze samcka. Ampak vsakodnevno se v trgovinah za male zivali proda nesteto pujsev, kuncev, papig.....kako to, da nihce ni klical za dva zdrava, kastrirana, ljubka pujsa? In sem ju prakticno poturila (kot ze veliko malih zivali do sedaj) dvema prijateljicama, forumovkama, ker imam sama ze cel kup taksnih "nezazelenih" malih zivali in ju res nisem mogla obdrzat. In dalec od tega, da bi jima v novih domovih bilo slabo, ampak enkrat bo taksnih domov zmanjkalo. Kam bom potem dala vse te zivali? In mi je cisto jasno, da ce grem/ko grem po Pujso, da tudi zanjo ne bo klical nihce. Sad
Logiran

Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #65 : ponedeljek, 23.11.2009 : 18:41:51 »

Nace se pelje v nov dom. Kiss Sem res vesela zanj, ker se bo imel prav fino in komaj cakam slikce. Wink

Sem pa ob vsem tem kar malce zalostna. Pri meni sta bila skoraj dva meseca pa zanju ni poklical NIHCE. OK, ne stejem gospodicne, ki je klicala ze takoj na zacetku, pa sva ugotovili, da ne bo slo, ker ima doma ze samcka. Ampak vsakodnevno se v trgovinah za male zivali proda nesteto pujsev, kuncev, papig.....kako to, da nihce ni klical za dva zdrava, kastrirana, ljubka pujsa? In sem ju prakticno poturila (kot ze veliko malih zivali do sedaj) dvema prijateljicama, forumovkama, ker imam sama ze cel kup taksnih "nezazelenih" malih zivali in ju res nisem mogla obdrzat. In dalec od tega, da bi jima v novih domovih bilo slabo, ampak enkrat bo taksnih domov zmanjkalo. Kam bom potem dala vse te zivali? In mi je cisto jasno, da ce grem/ko grem po Pujso, da tudi zanjo ne bo klical nihce. Sad

Kako lepo, da je Nace našel dom (oz. si mu ga ti). Kiss Sem vesela zanj. Smiley

Tudi meni ni jasno, zakaj v dveh mesecih ni bilo klicov zanj, medtem ko sem prepričana, da se je v tem času v trgovinah za male živali prodalo precej teh malih glodalcev. Ok, en razlog je mogoče nevednost (priznam, dokler se nisem pred dvema mesecema prijavila na ta forum, mi nikoli ni padlo na pamet, da bi šla po pujsa kam drugam kot v trgovino z malimi živalmi, pa imam pujse že zelooo dolgo, praktično od zmeraj...), drugih idej pa res nimam. Jaz sama zase vem, da ko bom ponovno iskala pujsa, to ne bo v trgovini z malimi živalmi (no ja, le izjemoma, če ga nikjer drugje ne dobim).
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nace in Žiži
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines