mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 08:16:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Vsaj 15 let
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Vsaj 15 let  (Prebrano 7409 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #15 : sreda, 14.10.2009 : 09:32:14 »

Hec, a ni? Vem, kdo je njegova mama in kdo je oče, celo to vem, da je njegov brat Urh v policiji. Vem, kdo je vzreditelj in da je njegova mama doživela 13 let, vem, kako in kje je živel oče. Skratka, vse vem, samo to ne, kdo je "meni se zdi, da ga je ena gospodična pred 11 leti kupila in ja, zna biti, da je iz Kamnika".

Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #16 : sreda, 14.10.2009 : 09:49:48 »

Jejhata, jejhata... tale Uran je eden od tistih, ki jih je policija prodajala pred nekaj tedni. Pred dvema ga je nekdo kupil, po enem tednu mu je ušel in en teden okoli hodil. In zdaj gre nazaj. Revež.
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #17 : sreda, 14.10.2009 : 09:55:30 »

A dej no.  Angry Prekleti nesposobnezi vsi skupaj. In tisti, ki so ga prodali in ta, ki mu ga je uspelo izgubit.  Angry Angry Angry
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #18 : sreda, 14.10.2009 : 09:58:54 »

Še dobro, da ga je Rok včeraj videl. Mi najbrž nihče ne bi verjel, da je v tako slabem stanju, kot je. Ko so ga prodajali, je izgledal takole:

http://24ur.com/novice/slovenija/naprodaj-upokojeni-policijski-psi.html

Zdaj se komaj spet na tace postavlja. Polomljene zobe in težave z ledvicami je imel pa najbrž že ob prodaji.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #19 : sreda, 14.10.2009 : 10:18:27 »

A bejzmo no, a un pa ni vedel, kateri gospodicni je psa prodal?
Hm ... uni policajski Tongue Angry

Uranu vse dobro!
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #20 : sreda, 14.10.2009 : 10:26:22 »

Sram jih je lahko! Resno! Torej so dali psa prvemu, ki je prisel mimo, ker drugace si ne znam predstavljati, da je tako star pes tako hitro dobil lastnike. Angry Za kozlat kako poskrbijo za pse, ki so jim tako dolgo sluzili.
A bi se dalo ugotovit kdo je bil njegov vodnik...mogoce sploh ne ve, da je njegov pes nasel tako "krasen" dom. lp
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #21 : sreda, 14.10.2009 : 10:29:09 »

Saj, zna biti, da ga je prodal gospodični, ki je morda celo bila iz Kamnika  Tongue. Ampak ga gospodična najbrž ni obvladala, pa ga je prodala policiji. Al kaj? Čipiran ni, važno, da je tetoviran in da zdaj vsi vse vemo. Uran pa rabi veterinarja. Za en ornk checkout, pa oskrbo, kot se spodobi.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #22 : sreda, 14.10.2009 : 10:31:31 »

Po telefonskem pogovoru sodeč gospod ni slab, le Uran ni v dobrem stanju. Najbrž ne en teden. Pa zmenit se bo treba z ne vem kom, da Uran kar tako malo pred hišo ne bo ležal. Toliko mu očitno še "dela". Gospod je rekel, da mu je "nekaj v glavo padlo" in je pač šel.
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #23 : sreda, 14.10.2009 : 11:23:21 »

Sram je lahk tako vzreditelja kot policaje. Moja vzrediteljica bi vedela za 50 psov kje so, ce bi kdaj imela toliko mladicev. To je stvar interesa. lp
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #24 : petek, 16.10.2009 : 05:46:35 »

Smetka, imas kaj proti ce tole temo objavim na fb? lp
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #25 : petek, 16.10.2009 : 07:36:20 »

Nič.
Logiran

Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Vsaj 15 let
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines