mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:10:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Okostje in muskulatura  |  Tema: pripomočki za hojo
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: pripomočki za hojo  (Prebrano 10371 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Laisha
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 80


« Odgovor #15 : petek, 08.04.2016 : 10:25:12 »

Webmaster pri sami hoji ne pomaga. Pomaga samo toliko, da psa lažje potegneš in podpiraš pri hoji po stopnicah, v avto. Kostni rak je pa svinjarija. Boleč in neozdravljiv Sad



Pomaga, če nosiš del teže. Sploh je super za po stopnicah. In ja, kostni rak je svinjarija.
Logiran
tikačica
novinec
*
Sporočil: 13


WWW
« Odgovor #16 : petek, 08.04.2016 : 12:16:13 »

Bina, zaenkrat ne zgleda, da bi že rabila protibolečinske. Zaradi zdravljenja klopnih bolezni in celega kupa zdravil je bila zdaj en mesec brez glukozamina, tako da je veterinarka priporočila, naj poskusim najprej spet iti na glukozamin in dodam še B kompleks, pa bomo videli, ali bo v mesecu dni kaj bolje - ker verjetno za nameček tudi še ni v polni formi po bolezni (je bilo zelo hudo). Danes se mi je zdela na sprehodu že boljša kot recimo na začetku tedna. Pazim, da ne gre v strmino in skače, sploh navzdol.
Slišala sem veliko pohval za vražji krempelj, tako da tudi ko bo čas za protibolečinske tablete, bom po mojem najprej poskusila s tem. Moram pa še ugotovit, katera oblika je najprimernejša za pse - zaenkrat imam podatek, da so vsi pripravki, ki so za ljudi, tudi za pse primerni, ampak to je bilo rečeno res tako na hitro in na počez. Znanka preparat s tem krempljem uporablja za konja, in če je okej za konja, ki so res blazno občutljivi na vse, bi moralo biti tudi za psa (moja kmečka pamet, ki pa se lahko da tudi moti).

Včeraj sem ji po stopnicah navzdol skušala pomagati z držanjem za rep, pa je v paniki čisto podivjala in sva obe leteli dol kot raketa Smiley Ni neki cenila.

Hvala za podatek o oprtu za zadnje noge.
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Okostje in muskulatura  |  Tema: pripomočki za hojo
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines