mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:36:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zippo
Strani: [1] 2 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zippo  (Prebrano 15879 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : ponedeljek, 02.11.2009 : 18:57:10 »

Koten 10.4.2009, kastriran, FeLV in FIV negativen, cepljen, čipiran, išče dom.



Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1 : ponedeljek, 02.11.2009 : 18:57:50 »

Zippo
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2 : ponedeljek, 02.11.2009 : 19:13:28 »

Ne vem, kako naj to povem... ampak tega mačka se ne upam dati niti v začasno, kako bo z novim domom, pa tudi ne vem. Pa mu ga res zares želim najti. Namreč, maček je nor. Poleg tega, da je nor, ubrisan in kar je še takega, je še zmuzljiv. Pri nas, ki smo strenirani in pazimo na vse mogoče reči, ni niti enega, ki bi bil sposoben tega mačka zadržati v enem prostoru.
In pol zgleda takole: Jun v lovski pozi bulji v nekaj pod klopco ZUNAJ. Pogledamo, kaj ga muči in evo ga, tarararadam: Zippo! Zunaj! Zippo zunaj samo zato, ker smo MI zunaj. Ne zato, da bi kam šel, ni šans. Samo zato, da je zraven. Po bajti ga srečujemo VES čas točno tam, kjer ga niti najmanj ne pričakujemo in nikoli nihče ne ve, kako mu je to uspelo. Se obrneš okoli in glej ga - Zippo!! Zadnjič sem oddajala psa, pa pride binulja zraven in mi reče potihem: ej, Zippo je pod mojim avtom. No, zdaj še trznemo ne več. Poberemo ga tam, kjer ga srečamo in odnesemo nazaj v mačjak. Do prihodnjič.

Iščem torej nekoga, ki je boljši od nas. Da mu maček ne bo ušel, pa da tega še opazil ne bo, dokler ga ne bo srečal nekje, kjer ga ne bo pričakoval. A je kje kak tak junak  Tongue?
Logiran

alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #3 : ponedeljek, 02.11.2009 : 19:21:58 »

Hvala - ampak NE hvala. Meni si enega takega že poturila!  Tongue
(pa po skoraj dveh letih je še vedno živ, notranji, nor, ubrisan, psiho, pa še bolj scrkljan in še vedno nikoli več kot meter (par centimetrov!) proč od nas!)

Poanta: tudi za take se dom najde (samo včasih žal dolgo traja!)   Roll Eyes
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #4 : ponedeljek, 02.11.2009 : 19:23:41 »

O, hvala za tolažbo  Smiley. Ampak tolk nor tvoj ni, kot je tale, v-e-r-j-e-m-i!
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #5 : ponedeljek, 02.11.2009 : 19:28:14 »

He he, ziher se bo poleglo (ali vsaj nekoliko umirilo Smiley ) ko bo nekoč imel svoj dom in nekoga zase Kiss
Logiran

miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #6 : ponedeljek, 02.11.2009 : 19:44:22 »

Wink Tale bi se moral klicati Houdini, ne Zippo.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #7 : ponedeljek, 02.11.2009 : 20:02:48 »

U izziiiiiiiiv Tongue!
Škoda le, da imam stalne more, da se moji norici nekaj zgodi in pol mi ti v sanjah groziš s Čeferinom, jaz pa obupana pojasnjujem, da r-e-s pazim in da ni blo zanalašč in da mi jo ne odvzet in da Roll Eyes...
Drugač pa Smetka, revež ima ločitveno stisko - poleg mene je na take specializirana še Moonbeam.
Zippo, prebrisan'c Kiss.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #8 : ponedeljek, 02.11.2009 : 20:35:16 »

 Grin  Grin  Grin 
Jaz sem res srečna, da smo v bloku, ker Muri je pravi mojster pobegov. Zippija bi jaz obvezno oddala nekomu, ki je v bloku doma in po možnosti ne v pritličju, da ima čas letet za njem 
Vsakokrat, ko grem jaz ven, preden zaklenem, moram imeti oba na očeh, da sem ja mirna, da sta oba notri. In potem če nisem ziher, se vrnem z liftom gor in še enkrat odklepam, da vidim, če je Muri noter  Roll Eyes. Zdaj mi pomaga tudi Flip in ga ponavadi nažene noter in maha s tacami pred njem kot en pajek.
Pa vsake toliko sanjam khm  Roll Eyes  in potem še bolj pazim. Pa Boštjanu vsak dan težim, da pazi na Murija, ko gre ven. Najraje vidim, da greva kar skupaj ven ali pa da grem jaz za njem. Če delam, ga redno kličem, ko pride domov iz službe, kje je Muri, pa tko naprej...In to bom počela še ene 15+ let  Cheesy Grin
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #9 : ponedeljek, 02.11.2009 : 20:41:29 »

Takih s hriba, ki doživljajo hude duševne stiske, če te ne smejo vsakič  spremljati na WC  sram(mislim, dobesedno), pa sploh ni
malo.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #10 : ponedeljek, 02.11.2009 : 20:42:36 »

Potem bi bilo zanj idealno stanovanje, v kakršnem sem jaz v LJ - čisto mala veža, vrata za v stanovanje na eni in na hodnik na drugi strani. V veži nič da bi se lahko skril, tako da samo zapreš za sabo vrata v stanovanje, pogledaš po kotih da se nikjer ne skriva in lahko mirno odpreš vrata za ven (vmes pretipaš plašče da ni v kakšnem rokavu skrit  Grin).

Enkrat, ko bom na svojem... Roll Eyes Zippo, srečno!
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #11 : ponedeljek, 02.11.2009 : 20:46:10 »

Preobrazba iz Jamajčana na luštreku v Jamajčana na speedu torej  Huh
Logiran

Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #12 : ponedeljek, 02.11.2009 : 20:49:39 »

To je zato, ker ma taka fletna radarska ušesca, pomojem še kaj več ulovi kot zvok - recimo zasluti premike nekaj sekund v naprej in splanira pobeg Grin
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #13 : ponedeljek, 02.11.2009 : 21:02:15 »

V resnici sploh noče pobegniti. Le živel bi rad recimo... nekomu na glavi  Smiley. Takšnega še nisem imela, res ne. Muri in Pici in podobni so cicibančki za njega.
Logiran

Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #14 : ponedeljek, 02.11.2009 : 21:30:27 »

Pol pa bodočemu skrbniku ostane samo to, da je skoz doma Smiley Sej obstajajo ljudje, ki zaradi fobije nikol ne zapustijo hiše.  Azn

Se hecam seveda, da ne bo kdo narobe razumel. Je pa treba bit extra previden - če je Zippo res tako zvit, da puncam v zavetišču ven uide, ker tam je pa to RES nemogoče Smiley

Da ne gre čez tisto luknjo kjer je polh notri prišel?
Logiran
Strani: [1] 2 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zippo
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines