mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 20:03:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Čiki
Strani: 1 2 [Vse]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Čiki  (Prebrano 7666 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« : torek, 03.11.2009 : 20:08:27 »

Bivši dudarček Čiki iz letošnjega škofjeloškega šopka (iz te teme), koten konec aprila 2009, negativen na FIV in FeLV, cepljen proti mačjim kužnim boleznim, čipiran, kastriran išče dom.

Vajen je psov, mačk, navaja se tudi družbe dihurjev, je popolnoma nekonflikten, nežen, prijazen (tudi do otrok), cartljiv in miren.

Oddaja se izključno kot notranji maček, v dom, kjer bo imel družbo drugih živali, ob oddaji se podpise posvojitvena pogodba.

Kontakt: 040 395 995.

m.
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #1 : torek, 03.11.2009 : 20:21:10 »




(nase od "moljev pozrto" tele se ne oddaja!)
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #2 : sreda, 04.11.2009 : 21:43:00 »

eden bolj mirnih mladičev, izjemno prijazen in nevsiljiv in povsem naročni muc Kiss
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #3 : sreda, 04.11.2009 : 22:35:29 »

Res je, Ciks je najbolj srecen v narocju. Ali pa na rami. Ali pa na hrbtu, ...  Cheesy Skratka, idealen mackon za nekoga, ki si zeli "meckabilnega" macka. Idealno za oba.

Sicer je frajercek precej klepetav, rad odgovori na vsako vprasanje, se vedno pa ima najvec za povedati, ko gre na wc (ki ga brez tezav uporablja). Vmes verjetno predebatira vse dogodke tekocega dne  Grin

Vceraj je dokril svojega naravnega sovraznika nr.1, ki je sesalec, danes pa se drugega, to je ekonom lonec. Tongue Drugega se ne boji prav nicesar. Tudi moji dihurji so obupali nad ustrahovanjem, ker ni zanimivo, saj Ciks sploh ne odreagira, ce ga kdo vscipne v rit. MAkis (moj zmesani macek) je itak ze obupal, Mini je pa danes zamenjala taktiko in namesto da na Cikija piha, ga zdaj umiva. Tudi prav.

Manekencek posilja dve novi fotki.


Ja, tale "kosarica" je hot spot na nasem macjem drevesu in stojijo v vrsti za spanje v njej.

Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #4 : petek, 06.11.2009 : 20:49:39 »

S Čikijem pospešeo izvajamo rekreativno vadbo, v upanju, da bo kaksen gramcek padel dol. Je precej poceni macek, saj so njegova najljubsa igracka vse vrste trakcov, vrvic in kar je podobnih zadev. Miske so sicr tudi zanimive, ampak pol toliko ne kot strikci. Novi lastnik bo moral biti malce previden z vrvicastimi igracami in drugimi stvarmi, saj cepec mali, strikec (ce ga najde) ne samo pregrizne, ampak tudi pozre ...  Cheesy

Nekaj aktivnih fotk nase horjulske sunkice  Cool

Čiki pripravlja zasedo


Naaaapaaad


m.
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #5 : nedelja, 08.11.2009 : 14:42:06 »

Čiki se vedno caka svojega pravega posvojitelja. Ne morem verjet, ampak niti enega klica ni bilo zanj. En skoraj klic Roll Eyes (ker je menda ful lep in ravno iscejo enega takega macka), ampak mislim, da bi se pri tem skoraj klicu tako ali tako "zataknilo" na moji strani.

Sem pa danes zelo ponosna nanj. Cool Se je namrec uspel postavit zase (je zapihal), potem, ko se je MAkis odlocil, da je danes tak dan, da je treba nekoga zbutat Roll Eyes Tongue Preizkusa to na vseh in vsem mimo kogar/cesar gre, ampak se ne damo ...
m.
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #6 : nedelja, 08.11.2009 : 20:28:55 »

Ne samo lep - bravo krasen je!
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #7 : torek, 17.11.2009 : 16:46:43 »

Lepotec Čiki se vedno caka pravega. Od zadnjega javljanja je padla tudi zadnja trdnjava v nasi bajti, nasa "sova" Mini se je odlocila, da je bolje, ce se z njim (in mano) igra, kot da v kotu vlece surlo in piha. Ciks se je malo razzivel (se vedno je za mackona te starosti zelo miren). Poleg trakcev vseh vrst in misk je njegova najljubsa igraca Spelina brisaca za gobec brisat (ne sprasevat ...  Roll Eyes)

Mi je pa res povsem neverjljemivo, da kljub temu, da ima svojo temo tule, da je objavljen na strani zavetisca Horjul, se na treh forumih in na FB in da sem vprasala vse (normalne), ki jih poznam in mail poslala vsem, ki jih poznam (in vem, da ne oddajajo ze kaksen macke) ni bilo zanj niti enega samega klica.  Shocked Macek je RES popolnoma neproblematicen, sanjski muc za nekoga, ki si zeli cartljivo kosmato kepo, skratka idealen za prihajajoce zimske dni (in zimske in poletne dni se naslednjih vsaj 15 let). Poleg vsega je pa se prav kicasto lep.

Nove slikce sledijo kmalu.
m.
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #8 : četrtek, 19.11.2009 : 15:24:09 »

Nekaj novih slikc. Dodam samo se to, da ni samo lep, ampak tudi pameten Roll Eyes in predvsem zelo altruisticen. Je z brskanjem priboljskov iz tele igrace nafutral se nekaj ostalo "prestradano" familijo .




Slikce so tolkrat malo slabse kvalitete, ker sem pozabila nastavit belino ...  Tongue

Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #9 : četrtek, 19.11.2009 : 15:35:29 »

Jeee Cheesy kul Grin kako igračo imaš to Cheesy
Logiran

maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #10 : četrtek, 19.11.2009 : 15:49:18 »

Cat activity od Trixija. Smo jo dobili danes in za macke je fantaticna, lahko delas svasta "enrichmenta". Ciks in MAkis se sploh ne moreta odlepit od nje, malo manj je uporabna za dihurje (so pac malo drugacne oblike), ampak se vedno je bila tako zanimiva, da sem jo morala prej umaknit, ker se en "besen" smrduh ni mogel sprijaznit s tem, da ne more potegnit ven priboljskov in jo je hotel odvlect v skrivalisce.

Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #11 : četrtek, 19.11.2009 : 15:52:35 »

...ker se en "besen" smrduh ni mogel sprijaznit s tem, da ne more potegnit ven priboljskov in jo je hotel odvlect v skrivalisce.

 Grin
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #12 : četrtek, 19.11.2009 : 15:53:55 »

Hahaaaa kak kul Cheesy to bomo mi tudi nabavili  Cool
Logiran

frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #13 : četrtek, 19.11.2009 : 15:55:51 »

Kje se pa to naroči? Ker gledam po netu in ne najdem nobenega pametnega linka.
Logiran
Ursssa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 162


WWW
« Odgovor #14 : četrtek, 19.11.2009 : 15:57:05 »

Kje si pa to kupila, maja01 in koliko je koštalo? Genialna stvar.
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #15 : četrtek, 19.11.2009 : 16:22:13 »

Na zooplus.de, cena je bila pa okrog 30 evrov.
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #16 : četrtek, 03.12.2009 : 00:16:39 »

Ciks se kar caka na svoj dom.  Roll Eyes
Medtem je kaksen gramcek namesto izgubil se pridobil, kajti tole mace ima glavo ves cas v skledi. Tongue Vstane - gre jest. Grem jaz na wc - gre on jest  Huh Grem ven s Spelo - gre on jest. Pridem nazaj - gre on jest. Se neha igrat - gre jest. Gre jest Mini - gre jest Ciki. Gre jest MAkis - gre jest Ciki. Gre jest dihur #1 - gre jest Ciki. Gre jest dihur #2 - gre jest Ciki. Gre jest dihur #3 - gre jest Ciki. Gre jest dihur #4 - Ciki ne gre jest (!) ker se je boji. Skratka, mali ves cas gloda tiste brikete. Da mu kolicino omejim, ni variante, ker jih moram imet zaradi dihurjev ves cas na razpolago + moja sta tako navajena. Sicer pa, morda bo pa tako kot je bilo pri Mini, ki je bila lani tudi prava zogica, spomladi je pa shujsala in je postala prava macja manekenka. (No, v bistvu ... morda bi sel Ciks pred pomladjo v nov dom?)
Sicer je se vedno ves razcartan in zahteva svoje doze cohanja. Ce nimas casa takrat, ko se njemu zdi, pac pride in se ti poci cez tipkovnico. Je pa malo manj storast, zdaj ze zna skocit na stol, ne da bi se vse supaj zvrnilo po tleh in tudi po stopnicah gre ze malo manj po "babje" Grin
Mi je pa res fenomenalno, da je mackon ze skoraj kicast, tako je lep (ali imam pa jaz en cuden okus), pa zan ni bilo niti enega samega samcatega klica.
m.

P.s. Pozabila sem vprasat - koliko je pa posvojnina za macka? Tongue
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #17 : torek, 08.12.2009 : 19:16:29 »

Smetka, samo da javim - tista cudna stvar na taci se je naslednji dan zarastla in se zdaj lepo susi/celi. Ostale blazinice se samo lupijo (dve na isti taci in ena na drugi). Preverjam vsak dan najmanj 5x (in mazem z eno kremco, ki pospesuje celjenje in deluje antisepticno), vse izgleda ok, tako da nisem potem nic na veterino hodila (ce mi bo karkoli sumljivo, bova pa nemudoma letela kazat). Tako da najbrz je mulc res  "samo" na plosco stopil. Tongue
m.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #18 : torek, 08.12.2009 : 19:41:51 »

Kul  Tongue.
Logiran

maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #19 : četrtek, 24.12.2009 : 10:42:29 »

Ponudba je potekla. Ciks ostane ...  Roll Eyes
Arhiv, torej.
m.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #20 : četrtek, 24.12.2009 : 10:50:53 »

ja super!  Cheesy
Sicer pa - a je kdo sploh podvomil?! Wink
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #21 : četrtek, 24.12.2009 : 10:52:10 »

He, he.... vesela (za vas seveda)!  Wink
Pa upam, da je dokončno pogruntal, da preveč vroče ni OK!

(pismo, mogoče mi bo pa tale Božiček še všeč ratal!) Roll Eyes
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #22 : četrtek, 24.12.2009 : 11:00:12 »

  Tongue Kiss
Logiran

Strani: 1 2 [Vse]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Čiki
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines