mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 02:43:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: E.T.
Strani: 1 2 [3] 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: E.T.  (Prebrano 17315 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #30 : sreda, 11.11.2009 : 22:48:51 »

Sam res Roll Eyes P.S. kaka lepa ovratnica Smiley
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #31 : sreda, 11.11.2009 : 22:52:29 »

Kako je pa z begosumnostjo? A bo tale tudi za na slednega in ograjo brez spuščanja? Se ne mudi z odgovorom, če je še niste sprobali zunaj, ker vidim, da se zelo drži kavča, da ji ga ja kdo ne zasede  Tongue
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #32 : četrtek, 12.11.2009 : 08:18:15 »

Moon, a se spet grebeš, a? Tongue Wink
Sej jaz pa rajši nič ne rečem, ker sem že stokrat... Roll Eyes

A se spomnite unega iz reklame: 'Marijaaa, sedmicaaa!'.
Meni glede na to, kar ste povedale o glavnem dobitku na lotu, vedno tole pride na pamet, ko jo gledam...
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #33 : četrtek, 12.11.2009 : 08:41:50 »

FZ, samo sprasujem, nic posebnega nisem mislila z vprasanjem Smiley. Sicer pa, takoj ko bom imela moznost za se enega, ne bom cakala in razmislala dolgo. Horjul vem kje je, telefon od Smetke imam. Ne razumem tistih, ki imajo vse pogoje in zeljo, pa cakajo in cakajo. Je bolje biti clovek dejanj, kot clovek besed. Pa tole ne leti nate FZ, ampak mislim na splosno. 

Psica je krasna, ampak nic bolj krasna od Zofke, ki tudi caka na nekoga, da jo bo imel rad.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #34 : četrtek, 12.11.2009 : 08:59:42 »

FZ, samo sprasujem, nic posebnega nisem mislila z vprasanjem Smiley. Sicer pa, takoj ko bom imela moznost za se enega, ne bom cakala in razmislala dolgo. Horjul vem kje je, telefon od Smetke imam. Ne razumem tistih, ki imajo vse pogoje in zeljo, pa cakajo in cakajo. Je bolje biti clovek dejanj, kot clovek besed. Pa tole ne leti nate FZ, ampak mislim na splosno. 

Psica je krasna, ampak nic bolj krasna od Zofke, ki tudi caka na nekoga, da jo bo imel rad.

Oprosti, sej ni bilo mišljeno tako  Undecided.
Itak da je krasna, ravno tako kot Zofa, vsak pes je krasen, krasno bitje samo po sebi - seveda ob pravem tipu človeka, ki se sklada z njegovim načinom življenja, karakterjem in značajem in ga zato tudi lažje razume. Jaz zase vem, da bi se s tole zagotovo bolj... Pa še marsikdo najbrž. Imamo pač bolj in manj 'zahtevne' pse. Kar seveda ne pomeni, da v katerega lahko vložimo manj. Le rezultati so ponekod hitrejši, dosežki večji, naše prilagajanje je potrebno v manjši meri. Meni se to zdi pomembno pretehtat, še preden 'rešiš' eno Pepsi, samo zato, ker je dolgo tam, kjer je.
Zame je pes krasen, če je doma pri krasnih lastnikih - t.j. da poleg skrbnosti še pašejo k psu oz. če že to ne, imajo pogoje za tako prilagajanje, da se ima pri njih krasno. Pa Zofa ali pa vesoljka E.T. Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #35 : četrtek, 12.11.2009 : 09:14:22 »

Se strinjam. Pa ker sem v eni temi omenila, da bi posvojila Pepsi in Juna, ce bi lahko, ce bi imela hiso z vrtom in dovolj financ za toliko zivali bom napisala kako. Ja, mi smo zelo aktivni in si nekako ne morem predstavljati Pepsi na 2000 m visine v hribih. Si jo pa lahko predstavljam, kako caka doma v ograjenem , da mi pridemo iz izleta. Kaj bi ji pa manjkalo? Nic. Ona bi imela svoj vrt, mi pa hribe, moje zivljenje se ne bi nic spremenilo in bi prav tako lahko uzivali skupaj. Posvetila bi se njej tako kot Flipu. Flipu pac v hribih, njej pa doma. Torej ni vedno kljucnega pomena, kaksen stil zivljenja imas, ampak kaj imas, da lahko nudis enemu takemu kot je Pepsi, dom. V stanovanju je to res nemogoce, v hisi z varnim ograjenim vrtom pa bi slo. 
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #36 : četrtek, 12.11.2009 : 18:34:46 »

Če je slučajno komu cuker padel pod kritičen nivo.



Logiran

epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #37 : četrtek, 12.11.2009 : 18:40:40 »


Je tale baba že sploh iz kauča šla od kar je pri tebi? Huh Kiss

Tamali rdečelasi pa se je drži kot klop po slikah sodeč Smiley
Logiran
bonny
rad pišem
****
Sporočil: 440


« Odgovor #38 : torek, 17.11.2009 : 00:45:20 »

Lubica največja, cartljiva, nežna, radovedna, igriva. Res super baba. Kiss Roll Eyes
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #39 : torek, 17.11.2009 : 10:19:22 »

Logiran

Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #40 : torek, 17.11.2009 : 10:23:07 »

 Kiss Kiss Kiss Kiss Sploh nimam komentarja.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #41 : torek, 17.11.2009 : 11:26:39 »

ja za znort, res...
 Cheesy Kiss Kiss
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #42 : torek, 17.11.2009 : 11:57:07 »

Kolk fajn, da mi ni treba bit fauš  Evil
Logiran

fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #43 : torek, 17.11.2009 : 12:01:08 »

Zdej zdej bo ubogo muco prijela za vrat in jo požrla!
Faca je Tongue.
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #44 : torek, 17.11.2009 : 12:44:34 »

Kolk fajn, da mi ni treba bit fauš  Evil
Ja, TEBI je fajn!  jezen
(jaz pa gruntam, če bi ji črn maček tudi pasal?!?)   Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines