mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 02:03:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: V Sežani neznanec z mesnimi kroglicami zastrupil več živali
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: V Sežani neznanec z mesnimi kroglicami zastrupil več živali  (Prebrano 28795 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #45 : petek, 13.11.2009 : 11:24:47 »

Pridna, to ena od Žverc že počne. Prek raznih kanalov, pa je težko do česa konkretnega prit.

Drugo leto bomo volili župane. Dajmo kandidate zasut z vprašanji o teh tematikah, pa dobit na papirju kakšno obljubo. Ampak spet bo treba v posamezni občini eno večjo maso ljudi ki bi pritisnila, kar bo sploh v manjših, ki nimajo urejeno, pomojem težko, ker tam tudi folk rajši vidi da gre keš za kakšno veselico kot za ''tele mačke.''

Vidiš to govorim.  Tongue Ena.  In verjetno nima samo tega za delat. IN tukaj lahko pomagajo vsi tile tule na forumu, ki drugega ne morejo, nimajo časa, nimajo prostora, denarja,... za kaj drugega.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #46 : petek, 13.11.2009 : 11:32:16 »

pridna, tud sanja se mi ne, kje je. Tongue Vem pa, da je enkrat Jana odprla podobno temo, ampak brskam zdajle in ne duha ne sluha.
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #47 : petek, 13.11.2009 : 11:33:32 »

Pa mislite, da strah pred kaznijo kaj pomaga? Ne ga srat no.
jaz sem prepričan ada zagotovo bi pomaga smrtna kazen in podobni drastični ukrepi. Kajti storilec ne bi mogle več ponoviti dejanja.
J-E-B-E-Š človekove pravice za osebke, ki niso ljudje , ampak so se pač samo slučajno rodili dvema homo sapiensoma
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #48 : petek, 13.11.2009 : 11:35:40 »

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,23924.0.html
Logiran

pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #49 : petek, 13.11.2009 : 11:45:23 »

Hvala, Jana.

Kaj jst razberem iz tega, ne bom komentirala, ker sem bistvo že povedala v svojem prejšnjem postu. Še vedno je veliko dela na tem področju. In tukaj se lahko vključite tisti, ki bi pomagali in ne veste kako.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #50 : petek, 13.11.2009 : 11:50:22 »

In? A se bo kdo zganil in kaj naredil?

 Smiley
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #51 : petek, 13.11.2009 : 11:52:18 »

Mislim prav da ja. Tako, na prvo žogo, me pa zanima zakaj sta Hrpelje Kozina in Ilirska Bistrica v domeni Horjula in ne obalnega zavetišča pa vidim da je takih čudnih kombinacij še veliko.OK.
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #52 : petek, 13.11.2009 : 11:56:52 »

Ne razumem... Kaj je prav, da ja?

Pač stvar odločitve občine, s katerim zavetiščem bo sodelovala - izbor najugodnejšega/najustreznejšega ponudnika storitev.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #53 : petek, 13.11.2009 : 12:07:07 »

Ne razumem... Kaj je prav, da ja?

Zganil/a in uredil/a. Ne utegnem tko hitro odgovarjat, se opravičujem
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #54 : petek, 13.11.2009 : 12:09:01 »

Oproščeno  Grin  Tongue

Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #55 : petek, 13.11.2009 : 12:13:37 »

Drugače pa  butnglavc Hitrost s katero nabiramo nove moči je neverjetna. Če bi vso tisto energijo, ki jo usmerjena v p********* tukaj gor raje usmerili v pisanje prijav, zahtev po podatkih raznim občinam, ministrom, sponzorjem, pritožb na nedelovanje itd., bi mogoče stvari kdaj preskočile kak korak.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #56 : petek, 13.11.2009 : 12:44:01 »

Kaj pa ce bi se posamezna drustva (proti mucenju, za zascito) zdruzila in delala skupaj? Je to opcija?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #57 : petek, 13.11.2009 : 12:57:59 »

 Smiley Bi bilo ful fajn. Sam nekateri nočejo čez zamere. Nočejo videt iste ciljne točke, četudi je včasih pot drugačna.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #58 : petek, 13.11.2009 : 13:02:04 »

Aha. Skoda. Undecided
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #59 : petek, 13.11.2009 : 13:33:29 »

Hm ..., kot horda posameznikov pa bomo premaknili kaj naprej?

Sem si ze zdavnaj zadala, da se ne bom vtikala vec v take debate, pa mi nekako ne sede, da se poziva posameznike, ki pogosto niti prijave ne zna(j)mo skupaj spacat (oz. zaradi neprimerne forme le-te niso niti prebrane, kaj sele obravnavane), k premikanju stvari, medtem ko posamezniki v formalnih zdruzenjih gruntajo, kako drug pri drugem najt napako. Razumem, da smo vsi posamezniki, ne glede na to, kje in kako delujemo. Ne razumem pa, da ni od nikoder pobude, pa ceprav so okrog formalnih oblik zbrani tudi strokovnjaki, ki vedo, kako se stvarem streze in kje bi bilo treba prvo zogico vreci, predvsem pa je v formalnih oblikah precej vec konkretnih informacij. Ne govorim o prijavah za posamezne primere neustrezne oskrbe ali celo suma mucenja, temvec na tisto, k cemur se tukaj poziva - k spremembi zakonodaje, k ukrepanju proti obcinam ...
Prepricana sem, da kriticne mase potem na konkretno zadevo zbobnat ne bo kaksen vecji problem, kar tako ..., da skacemo vsak zase v prazno, pa pac ze leta ne gre in ne gre in ocitno tudi v bodoce ne bo slo.
Logiran

Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: V Sežani neznanec z mesnimi kroglicami zastrupil več živali
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines