mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 13:08:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Neumnosti kot nasveti strokovnjakinje
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13   Dol
Natisni
Avtor Tema: Neumnosti kot nasveti strokovnjakinje  (Prebrano 49710 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #150 : četrtek, 24.12.2009 : 08:30:49 »

Saj tudi če ne bo odgovora.
Mogoče bodo ugotovili vsaj to, da si z neumnimi nasveti na glavo nakopljejo preveč zoprnih pisem, zahtev po popravkih... in da se jim preprosto ne splača.
Tudi to je že nekaj. Ravno izobraževalna pa ta revija več kot očitno ne bo nikoli.
Logiran
evelinas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 208


WWW
« Odgovor #151 : četrtek, 13.05.2010 : 10:57:20 »

Po dolgem času sem kupila revijo Jana in bila spet šokirana nad pisanjem v rubriki Sofijina svetovalnica. Ne morem verjeti, da ljudje prav zares mislijo in delajo tako kot pišejo v tej rubriki.
V 1.primeru pišejo "obupani", da imajo 7-mesečnega psa, ki ga ne morejo odvaditi lulanja in kakanja v stanovanju. Dobili so ga v zavetišču in ga tja tudi nameravajo vrniti, če jim "ga ne bo uspelo odvaditi teh nečednosti"!
V 2.primeru je še huje: Gospe, ki je upokojena in vdova, je hčerka pred 3 meseci v dar prinesla psa. Gospa priznava, da živali ne mara, da jo pes jezi in da je jezna sama nase, ker hčeri tega, da ji je psa podarila, ni preprečila. Zato gospa namerava začeti urejati svojo samozavest pri psu in sicer tako, da bo ta živel drugje. Sofijo prosi za nasvet, kako naj se ga znebi.
Če bi imela skener, bi članek poskenirala, tako sem samo na kratko povzela napisano.
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #152 : četrtek, 13.05.2010 : 11:00:16 »

Me prav zanimajo odgovori...
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #153 : četrtek, 13.05.2010 : 11:17:29 »

V 2.primeru je še huje: Gospe, ki je upokojena in vdova, je hčerka pred 3 meseci v dar prinesla psa. Gospa priznava, da živali ne mara, da jo pes jezi in da je jezna sama nase, ker hčeri tega, da ji je psa podarila, ni preprečila. Zato gospa namerava začeti urejati svojo samozavest pri psu in sicer tako, da bo ta živel drugje. Sofijo prosi za nasvet, kako naj se ga znebi.

dobesedno je tako napisano + veliko na temo, da ne mara zivali sploh. No in takasnemu cloveku za darilo prineses psa. Idiotizem brez primere.
Odgovor je bil v stilu naj ga odda - oglasniki ipd.
Logiran
evelinas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 208


WWW
« Odgovor #154 : četrtek, 13.05.2010 : 11:41:21 »

Kaj menite pa o naslednjih izjavah, ki so v tej isti številki Jane v rubriki Sanje Lončar:
"Če se sprehajate s kužkom, bodo klopi nedvomno izbrali vašega štirinožnega prijatelja, ker je vsaj dve stopinji bolj vroč od vas. Mogoče vaš pes ni zmožen ubraniti hiše pred roparji, vendar je njegova toplota veliko varovalo za vašega otroka, ker bo namesto njih pobral klope z gozdnih poti. Danes je to mogoče vrednejše od varovanja hiše."
Jupi, ne potrebujemo več repelentov proti klopom, nabavimo si psa!  Angry butnglavc
Uff...
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #155 : četrtek, 13.05.2010 : 11:48:38 »

oprosti, ampak jst sem 
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #156 : četrtek, 13.05.2010 : 11:59:42 »

Kul. Sem vedela, da obstaja razlog, da imam nizkega psa s širokim prsnim košem: pobere več klopov
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #157 : četrtek, 13.05.2010 : 12:01:05 »

Kaj menite pa o naslednjih izjavah, ki so v tej isti številki Jane v rubriki Sanje Lončar:
"Če se sprehajate s kužkom, bodo klopi nedvomno izbrali vašega štirinožnega prijatelja, ker je vsaj dve stopinji bolj vroč od vas. Mogoče vaš pes ni zmožen ubraniti hiše pred roparji, vendar je njegova toplota veliko varovalo za vašega otroka, ker bo namesto njih pobral klope z gozdnih poti. Danes je to mogoče vrednejše od varovanja hiše."
Jupi, ne potrebujemo več repelentov proti klopom, nabavimo si psa!  Angry butnglavc
Uff...

Ups, ampak jaz imam moja psa pofrontlajnana.  butnglavc Zdaj bom morala pa vseeno otroka posebej zaščitit al kaj?!?  Shocked

 
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #158 : četrtek, 13.05.2010 : 12:09:24 »

Kul. Sem vedela, da obstaja razlog, da imam nizkega psa s širokim prsnim košem: pobere več klopov
Hahaha.... če verjameš Roll Eyes predaja
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #159 : četrtek, 13.05.2010 : 12:15:55 »

ja faaak Shocked
Logiran

branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #160 : četrtek, 13.05.2010 : 12:21:48 »

Pa jaz kaj takega ne morem verjet, no  Shocked matr je pa strokovnjakinja tale cvetka... Lips Sealed
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #161 : četrtek, 13.05.2010 : 12:25:26 »

Kot, da bi prav iskala najbolj bizarne možne odgovore Lips Sealed
Logiran

moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #162 : četrtek, 13.05.2010 : 12:46:02 »

Hahaha.... če verjameš Roll Eyes predaja
Moram Evil Je strokovnjakinja...s svojo rubriko!!! predaja
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #163 : četrtek, 13.05.2010 : 13:33:59 »

Ma sej Vidic tudi v eni od zadnjih revij ugotavlja, da je pravilna rešitev vrnit mladiča ker je kako ne vem kaj jim ne paše več al je živčen al je zarenčal na hči  ali nekli druzga ne ustreza nesojeni družini.
Logiran
biarritz
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 153


« Odgovor #164 : četrtek, 13.05.2010 : 15:40:45 »

Se pravi si vsakič, ko grem v hosto, privežem enega mačka pod vsako pajsko Grin Ker mi še eden ostane, ga lahko vzamem s sabo za pod rit, da me ne bodo iglice pikale ob počitku Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Neumnosti kot nasveti strokovnjakinje
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines