mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 01:13:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Občina Divača
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 13   Dol
Natisni
Avtor Tema: Občina Divača  (Prebrano 36394 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #15 : torek, 24.11.2009 : 23:04:53 »

A lahko rajši kar obupam, prosim. To je čist brez veze.
Logiran

helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #16 : sreda, 25.11.2009 : 00:15:24 »

Ne, ne smeš obupat.
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #17 : sreda, 25.11.2009 : 00:33:48 »

Takole je nekoč nekdo rekel :

Ne obupuj: če nisi postal bleščeč zgled, lahko še vedno postaneš zastrašujoč primer. (Dikobraz)
 Evil
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #18 : sreda, 25.11.2009 : 00:51:10 »

Ne, ne smeš obupat.
Tukaj se pa strinjava. Wink

P.S.: Obljubim, da ne bom več ogovarjala Helene.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #19 : sreda, 25.11.2009 : 07:32:48 »

Ne Smetka obupati pa nikoli! Je itak že tako slabo, da slabše pa res skoraj ne more biti. Treba se je boriti do konca. Naj ljudje izvejo kako to v resnici laufa. Ko bodo to slišali 1001 bodo pa že razumeli.

Helena kje bo?
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #20 : sreda, 25.11.2009 : 07:38:18 »

Je itak že tako slabo, da slabše pa res skoraj ne more biti. Treba se je boriti do konca.

Nikoli ni tako slabo, da ne bi moglo bit slabše. Verjemi. Si lahko predstavljam nekaj situacij, ki bi stanje znatno poslabšale.

A lahko rajši kar obupam, prosim. To je čist brez veze.

Da ne bi slučajno.  Angry
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Penny
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 302


WWW
« Odgovor #21 : sreda, 25.11.2009 : 08:17:59 »

Po njihovem mnenju občina v času, ko ljudje prosijo za kruh, NE POTREBUJE ZAVETIŠČ, KI SKRBI ZA MAČKE.

Samo ta stavek je pa zelo popularen postal, da še za kruh nimaš.
In očitno se občine res tako obremenjujejo s tem, sigurno gre večina denarja za hranjenje lačnih ust občanov.   Roll Eyes
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #22 : sreda, 25.11.2009 : 08:51:24 »

Hm, tudi jaz sem kakšen mesec nazaj na naši občini poslušala zgodbico o lačnih in prezeblih ljudeh, ki hodijo po pomoč na občino, jaz pa zdej tukaj težim z enimi mački. Svašta res! Mi je ta izjava dala še večji zagon sedet in vztrajat za to frdamano naročilnico! 
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #23 : sreda, 25.11.2009 : 09:15:48 »

A lahko rajši kar obupam, prosim. To je čist brez veze.

Nimaš pogojev, skrajni čas, da gre kaj teh p****ij v javnost.
Bo VURS tudi na tapeti?
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #24 : sreda, 25.11.2009 : 09:44:25 »

Nase skrbijo lacni otroci v Afriki. Roll Eyes
Logiran

helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #25 : sreda, 25.11.2009 : 09:58:12 »

Sej mene tudi, pa hudiča kakšno vezo ima to z brezdomnimi živalmi in upoštevanjem zakonskih določil??

In kolko za vraga dajo od svojih plač (ki niso niti za cent manjše kot so bile, kljub recesiji in lačnim in klošarjem)?
Se grem skoraj stavit, da nič.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #26 : sreda, 25.11.2009 : 10:05:51 »

Občine.... mislijo, da držijo nekaj za nekaj....  bruham bruham butnglavc butnglavc jezen
Da ne boste mislili, da se tako obnašajo samo do zunanjih strank - z enako aroganco se obnašajo do vseh uradnih inštitucij. Oni že vejo....  bruham

Prosim, ne obupat, lahko jih spravimo v red...

Hm, tudi jaz sem kakšen mesec nazaj na naši občini poslušala zgodbico o lačnih in prezeblih ljudeh, ki hodijo po pomoč na občino, jaz pa zdej tukaj težim z enimi mački. Svašta res! Mi je ta izjava dala še večji zagon sedet in vztrajat za to frdamano naročilnico!
V predvolilni vročici pa je denarja za asfalte....za lačne zagotovo bolj malo-se ne vidi dovolj dobro.
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #27 : sreda, 25.11.2009 : 11:06:00 »

S tole Divaco sem seznanjena, ni problem le Divaca, zraven spada se Sezana in se mi zdi, da tudi Kozina. Menim, da je gre dejansko za problem z osebo, ki ima pristojnosti v vseh teh obcinah. Z njo smo/so (clani nasega drustva) ze imeli opravka. No, njihovo pocasno ukrepanje je recimo privedlo do tega, ga je dolgo trajalo, da smo se dogovorili za s/k sezanskih mack. a glej ga zlomka - ravno, ko naj bi se s/k zacele, so bile tisti vikend macke zastrupljene ... (saj poznate ta sezanski primer, ki ga se resujemo in ne bomo odnehali).

No, naj razlozim interpretacijo pristojne osebe: prisli smo do dogovora, da se s/k macke vrne v okolje, a od zavetisca (in nas, ki tezimo), bi radi videli, da se v okolje vrne le toliko mack, kot jih 'OKOLJE PRENESE'.  Nasa pridna clanica jim je vse ponovno razlozila, upajmo, da bo v prihodnje bolje.

Aktualne tezave, ki se v vecih nasih okoliskih obcinah pojavljajo pri s/k, so: pristojno zavetisce v veliko primerih NOCE na teren, dokler ne dobijo (po moznosti) pisnega zagotovila, da bodo s strani obcin dobili placane racune. Da, pisno zagotovilo dobijo, JAZ jim ga zrihtam, v pisni obliki, ampak raje ne bom govorila, koliko energije to terja. Mati mila, s cim se ubada drustvo ...

Jaz pred kamero ne grem, saj ze itak vseskozi komnuniciram z mediji in zaenkrat glede tega ne zmorem narediti vec. Upam, da se najde kdo, ki se nam pridruzi in pomaga obcinarjem razsvetliti obzorja. 
 
Logiran
riam
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 94


WWW
« Odgovor #28 : sreda, 25.11.2009 : 11:21:52 »

Vso energijo (z bolniške  Wink) usmerjam v to, da bomo dosegli, da se računi plačajo, s/k še tiste mačke, ki so ostale, občinarjem dopove svoje, pol pa naprej (upam, da še v sodelovanju s Polono) rešuje problematiko. Žal sem ugotovila, da se nič ne da na hitro in brez "lobiranja" ter groženj, tako da, upam, da mi uspe.
Ker vem, kako potekajo drugi "projekti" v občini Divača, me žal tudi potek tega ne VEČ preseneča. Tudi v naši občini se po zaslugi bivših "grehov in grešnikov"- mislim, da Nika2 ve o kom/čem pišem- predvsem na področju prostoživečk, ki so pred leti "izginjale in/oz. se pojavljale na ve-vem-katerih planotah v celih tropih...v glavnem-katastrofa.
No, v prvih dneh decembra (če rata tud prej), bi moralo biti dokončno znano, ali smo/sem kaj dosegla, pol pa naprej.
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #29 : sreda, 25.11.2009 : 11:54:52 »

riam, ti si zakon  Kiss Kiss

Ja, tocno tako je, kot si napisala.

Ja, tista o mackah na planotah je res huda, ampak moram reci, da se je v tem pogledu (vsaj v VSEH tistih situacijah, o katerih smo seznanjeni mi), stanje neverjetno izboljsalo - VSE s/k muce so vrnjene tja, od koder so jih odpeljali. Zelo, zelo sem zadovoljna.

eh, upajmo, da jih pocasi 'zdresiramo' ... Uf, ravno danes se moram spraviti na N.Gorico, ker pristojno zavetisce zopet ne zeli na teren brez zagotovila, da bodo racuni placani. Ajoj.
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 13   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Občina Divača
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines