mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 20:59:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Luki
Strani: [1] 2 3 4 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Luki  (Prebrano 33857 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : sreda, 25.11.2009 : 20:29:43 »

Najden na avtocesti - OMW črpalka v smeri proti Ljubljani na Lukovici. Star je cca 10 mesecev, neoznačen, zanemarjen, suh. Ima zlomljeno zadnjo tačko.



Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : sreda, 25.11.2009 : 20:55:14 »

Sem do konca naveličana težit. Ampak tale pes je iz občine, ki nima sploh z nikomer sklenjene pogodbe. Nazadnje sem šla po tistega nesrečneža, ki je celo življenje preživel zaprt na kozolcu in je bila cela drama s plačilom tistih nekaj evrov za prevoz in evtanazijo. Zadnjič sem zavrnila sprejem haskija, Gmajnice prav tako - in so ga spravili v Meli center. Danes so spet panično klicali, da s tem nimajo kam in sem ga vzela.
Potrebuje veterinarsko oskrbo. Ki jo je treba plačat. Med drugim sem naveličana poslušat tudi to, da pravzaprav nihče nič ne more (npr. narediti za stroške poseg, ali pa celo zastonj, ali pa karkoli že). Ker jaz pa lahko? A jaz pa lahko? No, ne morem. Dobil je proti bolečinam, da mu je malo bolj znosno; to mu že moram dat, ker bi imela sicer slabo vest.
To pa je tudi vse. Res ga ne nameravam naročit na poseg.
Je kje kdo, ki mu je padel v oči po fotki in se mu je tako priljubil, da bi ga posvojil? Kuštrav, manjši?
Logiran

Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2 : sreda, 25.11.2009 : 21:06:18 »

Smetka, koliko ocenjuješ, da tak poseg stane?

Denarnico imam precej izžeto, toda če bomo stopili skupaj, ni vrag, da ne bomo nabrali dovolj, da ga neha bolet. Saj ni on kriv, da občina... Mah. Škoda besed.

Posvojit ga ne morem, lahko pa poskusim pomagat finančno, vsaj malo. Ampak iz srca.
Logiran
jadrankaj
rad pišem
****
Sporočil: 426


« Odgovor #3 : sreda, 25.11.2009 : 21:34:39 »

Katera je to občina? Pa kako se to grejo v naši državi, ko je po zakonu obvezno, da ima občina pogodbo z zavetiščem in je nima?! Pa kaj se to dogaja??? Prvič ,ko ne bom hotela plačat kazni zaradi prometnega prekrška bodo pa nadme z lisicami prišli al' kako je zdaj to?! A mi lahko prosim nekod na mail napiše občine, ki nimajo pogodb pa gremo na obisk k vladajočim...pa to ni res no!
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #4 : sreda, 25.11.2009 : 21:41:55 »

Jutri bo ena malenkost na računu. Ubogi mišek Kiss
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #5 : sreda, 25.11.2009 : 21:54:38 »

občina Lukovica?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #6 : sreda, 25.11.2009 : 21:58:58 »

Lukovica, ja. Že tri leta se dajemo z njimi in s temi naročilnicami, zmeraj je neka frka in je treba na vrat na nos sprejemat. Ampak zanj ne bi bilo nič drugače, tudi če bi bila pogodba. Če ima zlomljeno taco, je dovolj dobra rešitev evtanazija.
Logiran

jadrankaj
rad pišem
****
Sporočil: 426


« Odgovor #7 : sreda, 25.11.2009 : 22:08:25 »

In potem se ti vrli občinarji zgovarjajo na kruh in ljudi - kakršen je odnos do živali, takšen je do ljudi in stanje duha družbe se kaže ravno v odnosu do živali...
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #8 : sreda, 25.11.2009 : 23:21:10 »

kakršen je odnos do živali, takšen je do ljudi in stanje duha družbe se kaže ravno v odnosu do živali...
To drži, kot pribito. Na žalost. Ne sme se jih pustiti pri miru.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #9 : sreda, 25.11.2009 : 23:33:57 »

In potem se ti vrli občinarji zgovarjajo na kruh in ljudi

Pa misliš, da gre kaj tega denarja, ki ga prišparajo na živalih, resnično za kruh za ljudi? Na-a.

Naj raje javno napišejo kolk 1000€ bo šlo za ognjemete na Silvestrovo in izračunajo, za koliko štruc kruha je to. No sej, če že kruha ne priskrbijo, bodo pa vsaj igre.
Logiran
Notja
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 225


WWW
« Odgovor #10 : sreda, 25.11.2009 : 23:37:28 »

Z vsem srcem in sredstvi, ki jih še lahko ta mesec pogrešim, se pridružujem Cats. Lepo pa prosim za štev. računa, kamor jih jutri nakažem. Sem malo brskala, pa ne najdem.  Sad
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #11 : sreda, 25.11.2009 : 23:48:03 »

ZAVETIŠČE HORJUL Polona Samec s.p.
Smrečje 55, 1354 HORJUL

trr: NLB SI56 0202 7025 4948 113
Logiran
Notja
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 225


WWW
« Odgovor #12 : sreda, 25.11.2009 : 23:51:44 »

Hvala, Frigga. Pozdravček!
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #13 : četrtek, 26.11.2009 : 12:28:34 »

Sem do konca naveličana težit. Ampak tale pes je iz občine, ki nima sploh z nikomer sklenjene pogodbe. Nazadnje sem šla po tistega nesrečneža, ki je celo življenje preživel zaprt na kozolcu in je bila cela drama s plačilom tistih nekaj evrov za prevoz in evtanazijo. Zadnjič sem zavrnila sprejem haskija, Gmajnice prav tako - in so ga spravili v Meli center. Danes so spet panično klicali, da s tem nimajo kam in sem ga vzela.
Potrebuje veterinarsko oskrbo. Ki jo je treba plačat. Med drugim sem naveličana poslušat tudi to, da pravzaprav nihče nič ne more (npr. narediti za stroške poseg, ali pa celo zastonj, ali pa karkoli že). Ker jaz pa lahko? A jaz pa lahko? No, ne morem. Dobil je proti bolečinam, da mu je malo bolj znosno; to mu že moram dat, ker bi imela sicer slabo vest.
To pa je tudi vse. Res ga ne nameravam naročit na poseg.
Je kje kdo, ki mu je padel v oči po fotki in se mu je tako priljubil, da bi ga posvojil? Kuštrav, manjši?
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #14 : četrtek, 26.11.2009 : 12:56:34 »

Nakazana malenkost se z moje strani...

Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Luki
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines