mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 12:06:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Učenje vaj, veščin in trikov  |  Tema: smeh
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: smeh  (Prebrano 12626 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #15 : sreda, 02.12.2009 : 15:26:53 »

google it "dalmatian smile":

nekateri se znajo smejati na komando Smiley

sem pač mislila, da morda svetuješ samojeda zato, da pomaga drugemu psu pri smejanju Tongue
Logiran

Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #16 : sreda, 02.12.2009 : 15:26:54 »

nasmehne se zaradi vonja po samici.
ker ni dovolj bister,da bi vedel,da se ne bo paril Grin

Ni res. Zaradi vsakega močnejšega vonja. In to nima veze z inteligenco. Tale žrebec na sliki je ustnico vihal, ko sem ga špricala z raztopino belega kisa (proti muham) in sem to izkoristila.
Drži pa, da vihajo ustnico TUDI zaradi vonja po goneči se kobili. Ampak tega ne moreš izkoristit za učenje trikcev, ker takrat razmišljajo o čem drugem, ne o tem, kaj si ti želiš. Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #17 : sreda, 02.12.2009 : 15:28:41 »

kastelecu, mogoče tukaj kaj najdeš:  Smiley

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,6406.0.html

 skogkatt, ta se pa reži, ne pa smeji  Grin nisem pa nič svetovala  Wink
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #18 : sreda, 02.12.2009 : 15:31:19 »

kastelecu, moja se je smejala, ko je bila dobre volje. Nikakor pa je nisi mogel do smeha pripraviti v kaksnem drugem primeru. Ce ni bila vesela se ni smejala. Je pa izgledala kot tisti dalmatincek na sliki, samo, da je vcasih se bolj vihala ustnice. Kiss
Logiran

kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #19 : sreda, 02.12.2009 : 15:33:17 »

Kaja na eni malo slabsi sliki. Jo je bilo tezko slikat, ko se je smejala...

http://www.mojalbum.com/baguette/kaja-in-amp-don-in-amp-bagi-in-amp-vini/kajin-smeh/2306538
Logiran

kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« Odgovor #20 : sreda, 02.12.2009 : 15:37:19 »

Hm...men zgleda tistile "dalmatinček" kot da bo pravkar medveda napadel, raztrgal in pojedel za fruštk...  Roll Eyes
Ali pa samo ne poznam pasjega smeha.. Sem na hitro preletela temo, katere link je branka prilepila..bi rekla, da glede na to, da lastniki svoje pse poznajo najbolje, pa vsi pravijo, da se njihov pes smeji, potem se verjetno res smejijo.
hihi kaja, kakšna slikca Grin Grin
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #21 : sreda, 02.12.2009 : 15:39:13 »

http://www.mojalbum.com/data/images/9/503079/669708/670977.jpg
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #22 : sreda, 02.12.2009 : 15:39:44 »

Cirneci in Podenci se ravno tako smejijo in to na vsa usta.  Grin To ponavadi pocno ob snidelju, ko pridemo domov ali pa le zato, ker so zadovoljni, nikakor pa ne na ukaz. Taru in Sia sta taka smejoca klovna, ki se vedno smejita od veselja, ker smo prisli domov. najbolj pa sta smesna, ko se zacneta smejati, kadar ju kaj zezamo.
So pac psi in so pasme psov, ki se smejijo in so psi in pasme psov, ki tega ne znajo/ne zmorejo/nimajo v sebi/jim obrazna mimika tega ne dopusca in moje mnenje je, da naj bo ta smeh pristen (ce to pes pac pocne) in ne naucen. Ker to potem ni smeh, ampak le naucena spretnost, ki za psa nima prav nobenega pomena (no, pomen ima tisti priboljsek, ki ga bo dobil, ce bo izpolnil ukaz).  Wink
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Penny
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 302


WWW
« Odgovor #23 : sreda, 02.12.2009 : 20:05:36 »

To ponavadi pocno ob snidelju, ko pridemo domov ali pa le zato, ker so zadovoljni, nikakor pa ne na ukaz. Taru in Sia sta taka smejoca klovna, ki se vedno smejita od veselja, ker smo prisli domov.

Naša tudi to počne, ko domači pridejo domov pa ko jo ta glavni veselo ogovori in ko se jo najde, da je kaj ušpičila. Se najprej začne režat, potem pa na hrbet      Grin
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #24 : sreda, 02.12.2009 : 22:00:33 »

Pa se nas smejoci Taru, ko ga je Blaz nekaj zezal. To je treba videt v zivo, ker maha z repom in skaklja naokoli. Na fotki pa le oci kazejo, da ni jezen, ampak se prav posteno zabava.


Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #25 : četrtek, 03.12.2009 : 13:08:31 »

Takšen smeh sem mislila, ko se režijo na vse zobe, ja!   Grin

Izraz, ki ga imajo pa samojedi, z zavihanimi ustnicami v kotičkih navzgor, pa ima recimo tudi moja pesjanka, ko je zadovoljna, pa to ni isto kot režanje, ko jo kar razmetava od navdušenja. Imam pa dalmatinko, mimogrede.
Logiran
KUŽEK
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 56


WWW
« Odgovor #26 : nedelja, 06.12.2009 : 18:08:02 »

aha hvala vam za odgovore. samo še to, da ne bo pomote. stara sem 15 let tako da nisem ravno otrok ampak na forum sem se vpisala že dalj časa nazaj. samo še vedno ne vem ali se psa da naučiti da bi se smejal ali ne?
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #27 : nedelja, 06.12.2009 : 19:58:49 »

Če ima v genih, da se zna smejati in se bo smejal ob priliki, bi lahko poskusila, ja.
Drugače pa težje verjetno, ne bom trdila, da nikakor ni možno Wink
Logiran

Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Učenje vaj, veščin in trikov  |  Tema: smeh
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines