mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 10:19:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 140   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji  (Prebrano 340856 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #255 : torek, 10.01.2012 : 13:58:15 »

Od takrat se ni več oglasila? Hehe, me prav zanima kako bo za vikend, ko se spet kaj vidimo Smiley Smiley.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #256 : torek, 10.01.2012 : 14:00:23 »

Ne, laja ne spljoh. Po glasni Luni sploh ne vemo, da jo imamo.  Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #257 : sreda, 11.01.2012 : 07:56:03 »

Popravljam: danes zjutraj je uspela izustit en globoki wuf na človeka precej daleč v temi.  Huh
Drugače pa je bila včeraj zvečer veseljakinja ta prava  Cheesy. Nori po postelji in zraven ščipa od veselja.  Kiss
Mala mamba je še vedno ljubosumna na Tačkota, ampak to tako, da ko njega mazim, se ona obvezno usede zraven in daje tačko.  Roll Eyes Kiss Taček zdaj že sedi zraven odprtih vrat kletke, med tem ko ona šari po stanovanju in okoli njega-veeeeeelik napredek za Tačkota.  Kiss Kiss
Driskič se je popravil, kakica je sicer mehka, ampak klobasasta, bomo zmanjšali količino ovčetine, brikete pa že ima ribje.
Ima pa kozica eno glupo foro: brikete obvezno strese iz posode, potem pa jih zoba. Služabnica  predaja je seveda to pobirala po kletki, potem pa jih pustila, ker je bilo brezveze 5x pobirat...  Tongue Roll Eyes Smiley
Obstaja kakšna rešitev za to? Ker kuhano pa zna pojest brez, da bi s taco šarila po posodi in jo prevračala...   Sad
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #258 : sreda, 11.01.2012 : 08:14:52 »

Ijej, wuuuf in klobasica Cheesy
Maša pravi, da je Boni - bomboni Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #259 : sreda, 11.01.2012 : 12:40:11 »

Boni, lepo je slišat, da proizvajaš klobasice in nasploh uživaš Cheesy

Za metanje briketkov iz sklede pa samo tole: poznamo Tongue Še posebej, če se na brikete doda kako žlico jogurta ali česa podobnega, pa potem Roko vse tekoče prav previdno poliže, oblizane brikete pa spljuva okoli sklede. In jih na koncu počasi pozoba Smiley
Daj pod skledo eno plastično podlogo (tisto, ki pride kao za zajtrk za na mizo ali kaj takega), ali krpo, pa je, če nočeš, da ti gospodična vsa tla obliže Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #260 : sreda, 11.01.2012 : 21:57:57 »

Ooo, kakšno lepo lubico si posvojila! Čestitke!!
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #261 : četrtek, 12.01.2012 : 09:21:30 »

Hvala za nasvet, mamaF, bom vzela kakšen preliv, morda ji ne bo več padlo na pamet, da je treba vse kroglice ven zmetat, da so užitne.
Drugače pa naša kozica raste v samozavesti tako zunaj, še bolj pa notri. Bivanje v kletki zdaj ponuja meni  Tongue , ker njej je všeč ležat na postelji  .
Danes sem jo ob odhodu v službo slišala cvilit, ker ona bi res raje bila na postelji. Sem se vrnila, zarjula in vse skupaj pustila učinkovat. Ko pridem domov, je vse tiho. Moram sosede vprašat, če je "komunikativna". Sem vesela, da sosedov počne podobno še glasneje, da se malo zakrijemo....  Tongue Lips Sealed
Včeraj si je ambient kletke malo preuredila in plenično podlogo celo uspela izpod riti in izpod deke zvlečt ter si naredit mehko ležišče v kosmih pomešano z briketi.... Evil Angry
Dobila je skinza-zajca za igrat in se ji dobesedno zraven meša.  Cheesy Cheesy
V glavnem - nam se dogaja  Cheesy Cheesy Cheesy . Ta vikend imamo tudi prvo srečanje z ostalimi družinskimi psi, pa da jo vidimo samozavestnico.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #262 : četrtek, 12.01.2012 : 09:27:09 »

Srčica pa zna tako okoli prsta vrtet, da še sama ne vem, kdaj me dobi  ljubezen. Zdaj že priteče na klic in se postavi pred mene (to pomeni, da gleda mene, ne da mi kaže hrbet za vsak slučaj evakuacije). Cheesy
Včeraj po sprehodu se je v njeno kletko neverjetno samozavestno naselila naša tritonka Trina, ki se niti ni imela namena umaknit Boni (najprej sploh nisem opazila, da je notri). Verjetno ji je bila všeč mehka dekoracija natrgane plenične na volneni deki... Boni pa je kar nekaj mencala... šele potem sem opazila, da je kletka zasedena in sem Trino poslala ven. Možno je tudi, da sta se onidve zmenili, da bo lahko Boni ostala zunaj....  Evil Roll Eyes Smiley Grin
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #263 : četrtek, 12.01.2012 : 10:18:56 »

 

Dobro vam gre!
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #264 : četrtek, 12.01.2012 : 10:58:48 »


Ima pa kozica eno glupo foro: brikete obvezno strese iz posode, potem pa jih zoba. Služabnica  predaja je seveda to pobirala po kletki, potem pa jih pustila, ker je bilo brezveze 5x pobirat...  Tongue Roll Eyes Smiley

 Grin Grin Grin Luna7, so ti prejšnje mame pozabile povedat. Brikete obvezno strese in potem brklja po njih, če je pa kaj bolj okusnega, potem pa nič ne leti ven iz posode. Tongue Jaz sem tudi nekaj časa vztrajno pobirala nekajkrat na dan, potem sem se pa vdala Wink Grin
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #265 : četrtek, 12.01.2012 : 11:04:34 »

Grin Grin Grin Luna7, so ti prejšnje mame pozabile povedat. Brikete obvezno strese in potem brklja po njih, če je pa kaj bolj okusnega, potem pa nič ne leti ven iz posode. Tongue Jaz sem tudi nekaj časa vztrajno pobirala nekajkrat na dan, potem sem se pa vdala Wink Grin
Se mi je zdelo, da bo tako... je tako fajn ležat zvečer v "postelji" pa zraven kokice al pa ribji čips zobat, ane....  Roll Eyes Grin
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #266 : četrtek, 12.01.2012 : 12:20:57 »

Moj jih je pa nekaj vzel v gobec, jih nesel na ležišče, tam spustil in počasi jedel. Ja, dokler niso mačke teg dojele in šle hitro do njegove posode. Zdaj je tam, dokler ne poje Grin
Pogrešam več njenih fotk, full mi je všeč! Wink A jo kaj zebe, izgleda namreč zelooo kratkodlaka?
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #267 : četrtek, 12.01.2012 : 12:59:52 »

Po trebuščku je "golodlaka" Grin , pa malo po vratu na spodnji strani, ampak bo zraslo nazaj. Piške zunaj niti ne zebe, razen če kakšno minuto dlje stojiva, se začne malo trest.  Smiley Doma pa nisem opazila, da bi jo zeblo, pa nimamo ravno zelo toplo, taka delovna temperatura. Luni smo dodatno ogrevali v zadnjem letu. Itak, da bomo nadeli oblekico, ko bo res hladno zunaj in bomo šli na krajši sprehod. Če pa migeta, pa ne vidim potrebe, saj jo kar pičiva s hitrim korakom.
Je pa smešna, ko naredi grbo (parkrat jo je že do nekaterih psov) in se tiste dlakice velikosti 1 cm postavijo pokonci...  Grin Grin
Brikete je imela na standardnem mestu v kuhinji in, ko jih je prvič stresla, jih je dobila zgolj v svoji kletki. Pa naj s tem uživa...  Roll Eyes Grin Kletke ne bomo ukinili.  Tongue Kuhano dobi v kuhinji in posodo poliže-dobesedno. Tudi stene.  Cool  Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #268 : petek, 13.01.2012 : 10:09:43 »

Mala naspidiranka je tudi navdušena dekoraterka. Včeraj je norela po stanovanju, vmes pa se je uspela še malo lotit posteljnega pregrinjala, ker ni bil pospravljen tako, kot so si oni to zamislili  Roll Eyes Evil.
Si lahko samo mislim (pa si raje ne predstavljam Shocked), kakšno stanovanje bi po službi dobila, če bi bila kokica doma prosto po prešernu (=brez kletke).  Roll Eyes Shocked Smiley
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #269 : petek, 13.01.2012 : 10:18:56 »

Hm, Jagi je uničevala posteljnino, dokler je BILA pospravljena. Bolj sem jo "napenjala", da je ja ne bi načela, bolj jo je motilo. Roll Eyes No, potem so bila vrata spalnice sigurno vsaj eno leto, če ne kar dve, za čas odsotnosti zaprta. Zdaj pa mamo razmetano posteljo, po možnosti s kakim "brlogom" in celo posteljnino Evil. Ugotovljeno je bilo, da jo je najverjetneje raztrgala, ker je kopala, da bi si uredila brlog. Cool
Logiran
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 140   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines