mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 17:51:32

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 140   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji  (Prebrano 341221 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #345 : torek, 24.01.2012 : 13:53:24 »

Citat: luna7 link=topic=33695.msg829482#msg829482 date=13274090
Mi boš dala še kakšno hitro inštrukcijo okoli njega. 
[quote

Imam samo zelo osnovno teoretično znanje sram
Smo hoteli našo s klikerjem učit, pa ni bilo potrebe, je tudi brez tega brzinsko dojemljiva Roll Eyes, pri njenem usajanju pa itak nič ne pomaga Tongue
Skratka, za ne falit sem kupila takrat dva, pa naj eden doma ostane, eden bo pa od Boni Kiss
Je pa tale predstavitev, ki jo priporoča SD, res super, jaz sem jo vedno zamudila - pa lahko greva skupaj pogledat Cheesy
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #346 : torek, 24.01.2012 : 13:54:27 »

 objem Z veseljem!
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #347 : torek, 24.01.2012 : 13:59:24 »

 Afro
Če bosta zelo neučakani, lahko naredimo tud eno mini klikaško pasje kofetkanje. Cool
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #348 : torek, 24.01.2012 : 14:01:54 »

Jaaaaaa  Cheesy Cheesy
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #349 : torek, 24.01.2012 : 14:02:01 »

Aja, pa en DVD luškan mam na to temo ... čisto od začetka. Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #350 : torek, 24.01.2012 : 14:39:36 »

Luna7, kar pogumno z marelo in klikerjem Smiley SD hitro na kafe povabi, medtem pa si poglej tele kuštne filmčke (jaz sem se ful naučila) od Kikopup:
http://www.youtube.com/watch?v=_wv1uvvqaSw

še več ...
http://www.dogmantics.com/Dogmantics/Free_Video_List.html
Gre čisto od začetka, kako psu sploh predstaviš kliker, da poveže klik (potrditev nekega vedenja) z nagrado (potem) in "pravilnostjo" tega vedenja, pa do uporabe klikerja, ko želiš potrditi neko stvar, ki jo želiš od psa oz. nek položaj, soočanje s stvarmi itd. Meni je zelo fajn Smiley

Tale filmček prikazuje, kako psu pomagati pri soočanju s "strašnimi" predmeti, površinami itd. Smiley
http://www.youtube.com/watch?v=3-CCJxF-9U4&feature=channel


Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #351 : torek, 24.01.2012 : 14:41:23 »

oooo, super! Hvala obema!  objem ljubezen,
SD, a mi bi ga ob priliki posodila?  Smiley Smiley
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #352 : torek, 24.01.2012 : 14:44:52 »

To sploh ni vprašanje.  Wink Sicer pa boš verjetno že vse na maminih povezavah vidla (moram to enkrat v miru ... Cool).
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #353 : sreda, 25.01.2012 : 07:38:58 »

Evo, blesteče fore naše Boni:
1. Posladke je treba vsaj polovico njih spraviti na varno - nekje na robu moje postelje med povštre in posteljnino.  Angry
2. Za miškami zleze tudi pod posteljo - v celoti. Predvidevam, da si tudi tja skriva hrano za vsak slučaj. (Seveda, to počne takoj po zmazani celi posodi briketov. (Včeraj sem jo vsa zmedena iskala, ker je izginila kot kafra iz stanovanja  Shocked Shocked , pol pa ona prileze izpod postelje...)
3. Brikete se je zgolj s tal in raztresene naokoli. Kar ne velja za kuhano hrano.   Roll Eyes Kiss
4. Mačje miške je treba tudi pospravit - najboljše v njen brlog.  Roll Eyes Kiss

Smetka, prosim, če mi priznaš, da si mi dala mačko, ker tole pes bolj ni...  Tongue Še laja ne...  Kiss

Zna pa se mazit in se dobrikat in je sploh za polupčkat.  ljubezen ljubezen
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #354 : sreda, 25.01.2012 : 07:48:22 »

V bistvu, če takole na hitro preletimo, lahko ugotovimo, da imeš ti enega full pridnega psa, ki skoraj cele dneve samo pospravlja , da ne bi bilo preveč razmetano. Kje si pa še videla, da se mačje miške valjajo po stanovanju? A ni lepše, da so lepo zložene v enem kotu ali pod posteljo. Pa priboljški, kar ne poješ je potrebno pospraviti za kasneje ne pa pustiti kar nekje. Brikete je pa pač potrebno prej zmetat iz posode in preveriti, če so res samo briketi, kaj pa veš lahko bi se še kaj drugega skrivalo vmes. Tole je res ena zlata pridna lubica, jaz sem ti prov fouš Kiss pri meni se nič ne pospravlja, razen Lux si skriva priboljške na najbolj nemogoča mesta, recimo v moj copat Angry
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #355 : sreda, 25.01.2012 : 07:56:35 »

 Grin Grin Se bojim, da se bom enkrat zbudila s svinjskim ušesom ob nosu. Pod posteljo bomo čez vikend preverili, kakšno skrivališče je to. Zdaj reve mačke sploh niso več varne  Grin. Dobro, da je to šele sedaj odkrila, lisička črna. Ko so vsi že zmenjeni.
Malo sumim, da je tole naveza s Tačijem, ki je enkrat že celo piščančje bedro skoraj zvlekel pod posteljo... Hrčka moja. Kiss Kiss
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #356 : sreda, 25.01.2012 : 09:22:39 »

No, ti jaz povem s čim sem se jaz enkrat zbudila. Mojega gospoda najmanjšega je prijelo kakat in ker je lena šefica še vedno spala se je frajer odločil, da se bo pač pokakal kar doma (takrat je bil še mlad in še ni bil čisto sobno čist). Klobasa je mu je prijela na dlake in je visela z riti. In frajer se zato že ne bo sekiral in pride spat na posteljo in se parkira zraven moje glave na poušter. V tistem tista klobasa pade dol in jaz sem se zbudila dobesedno s pasjo klobaso skoraj na nosu. Me je kar sram to povedati ampak je res sram Tako, da so razni priboljški na postelji zame prava malenkost Roll Eyes
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #357 : sreda, 25.01.2012 : 09:25:51 »

 Grin Grin Si mislim.... navdih bodočega dne.... Grin Grin
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #358 : sreda, 25.01.2012 : 13:28:33 »

Evo, blesteče fore naše Boni:
1. Posladke je treba vsaj polovico njih spraviti na varno - nekje na robu moje postelje med povštre in posteljnino.  Angry
2. Za miškami zleze tudi pod posteljo - v celoti. Predvidevam, da si tudi tja skriva hrano za vsak slučaj. (Seveda, to počne takoj po zmazani celi posodi briketov. (Včeraj sem jo vsa zmedena iskala, ker je izginila kot kafra iz stanovanja  Shocked Shocked , pol pa ona prileze izpod postelje...)
3. Brikete se je zgolj s tal in raztresene naokoli. Kar ne velja za kuhano hrano.   Roll Eyes Kiss
4. Mačje miške je treba tudi pospravit - najboljše v njen brlog.  Roll Eyes Kiss

Smetka, prosim, če mi priznaš, da si mi dala mačko, ker tole pes bolj ni...  Tongue Še laja ne...  Kiss

Zna pa se mazit in se dobrikat in je sploh za polupčkat.  ljubezen ljubezen

1. Seveda, to je pa zato, ker nisi 24/7 z njo in ji ne moreš kadarkoli si ona to zaželi dati priboljška!  Angry

2.Se spomniš kako velik je v živo g. Pes? No, on za žogami cel zleze pod posteljo in to komaj, ampak gre. Ven se pa še težje zvleče. Zdaj to ne gre več, ker je bilo mene strah, da se bo kdaj, ko mene ne bo zahaklal in ne bo več ven prišel,  Undecided in so pod posteljo škatle za shranjevanje krame.  Smiley

3. Seveda, kuhana hrana ne proizvaja tako melodičnih zvokov, ko jo vržeš iz sklede, kot briketi. Raje se usedi in poslušaj kako muzikalno nadarjena je tvoja Boni.  pevka

4. Cilj tega je, da ne bo samo ona spala v kletki, ampak mački skupaj z njo. Nekako tako kot se miške lovi na sir, se mačke lovi na miške.  Wink

Pa, ko je Smetka ravno pri priznavanju, naj prizna še, da je meni dala največjo mačjo barabo, kar jih je kdaj imela.  Tongue

Še dobro, da ga imam zato, ker je tak kot je še bolj rada!  ljubezen

No, ti jaz povem s čim sem se jaz enkrat zbudila. Mojega gospoda najmanjšega je prijelo kakat in ker je lena šefica še vedno spala se je frajer odločil, da se bo pač pokakal kar doma (takrat je bil še mlad in še ni bil čisto sobno čist). Klobasa je mu je prijela na dlake in je visela z riti. In frajer se zato že ne bo sekiral in pride spat na posteljo in se parkira zraven moje glave na poušter. V tistem tista klobasa pade dol in jaz sem se zbudila dobesedno s pasjo klobaso skoraj na nosu. Me je kar sram to povedati ampak je res sram Tako, da so razni priboljški na postelji zame prava malenkost Roll Eyes

Hmmm, a to pomeni, da ponoči ne vohamo?  Huh
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #359 : sreda, 25.01.2012 : 13:40:15 »

Uh, tole pa je strokovna razlaga, ki me postavi v razmišljujočo pozo... kako jaz tega ne razumem in kje sem zgrešila to?  Grin Grin Grin
Hehe, bom še danes razmislila... Cool
Drugače pa je včeraj pokazala zobe pri hrani tudi preblizu sedeči Trini, kar je tudi prav, saj nimajo kej gledat njen v pisker, ko ona meče vase kroglice prelite z malo omakce (ampak res malo).  Cool Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 140   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines