mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 11:12:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 140   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji  (Prebrano 341308 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #450 : nedelja, 12.02.2012 : 19:31:55 »

Krasno! bravo Kako tudi ne bi bilo, pri tako lepem modelu oziroma dveh - tudi Fifika se je k sreči prikradla na nekaj slik. Wink  Kiss  Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #451 : nedelja, 12.02.2012 : 19:41:04 »

Iiii, Cheesy Cheesy Fifika naju je danes gostila in je bila nadvse prisrčna gostja.  Kiss  objem
Boni je preverila, kaj ima v svoji kočici, ki ji je bila strašno všeč. Fifi pa je zmotilo, da je Boni odkrila vse njene zimske zaloge palčk na vrtu. Boni je detajlno preiskala teren in odkrila kar nekaj zakladov na prav zanimivih mestih.  Evil Cool Kiss
Fifi je pa ena taka mehka pasja srčica!   ljubezen Tako jo je fino mazit, ker lahko roke skriješ v topel kožušček!  ljubezen  Smiley
Šeflo od Fifike pa ni mogel verjet, da Boni dvigne nogo pri lulanju. No, pred nekaj dnevi se je z zadnjima nogama postavila na deblo drevesa (stoječega!) in se popiškala.  Shocked Roll Eyes  Tongue
Hvala za slikice, še prideva!
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #452 : nedelja, 12.02.2012 : 19:51:48 »

To je pa tako lep "film", da lepši ne more biti  Afro, pa še glasba v ozadju, ki se stopnjuje, tako kot Bonino gibanje  Cheesy bravo

Pa naj še kdo reče, da črnuhi niso lepi na beli podlagi  ljubezen

Fifi1, BRAVO, če tišleraj ne bo šel, pa fotografske storitve ziher  Azn super
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #453 : nedelja, 12.02.2012 : 19:54:11 »

Lušna, tako kot vedno! Pa Fifijina hiša ji je res všeč Cheesy
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #454 : nedelja, 12.02.2012 : 19:59:37 »

 Afro ljubezen
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #455 : nedelja, 12.02.2012 : 20:34:37 »

To je pa tako lep "film", da lepši ne more biti  Afro, pa še glasba v ozadju, ki se stopnjuje, tako kot Bonino gibanje  Cheesy bravo

Pa naj še kdo reče, da črnuhi niso lepi na beli podlagi  ljubezen

Fifi1, BRAVO, če tišleraj ne bo šel, pa fotografske storitve ziher  Azn super

Res so črnuhi lepi na beli podlagi, ampak jih je res težko fotkat... sem kar malo živce zgubljal.  Smiley Ampak se je na koncu izkazalo, da je kar nekaj materjala uspelo. Je pa to še daleč od fotk, kakršne bi si želel fotkat. Pridno vadim in nabiram izkušnje. Enkrat že bo. Smiley

Glasba je pa verzija The Ecstasy of Gold - Ennio Morricone, krasna zadeva. Vsa njegova glasba je nekaj posebnega, najdete jo pa predvsem v filmih.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #456 : nedelja, 12.02.2012 : 20:50:27 »

Oooo, koliko lepote na kupu Cheesy Krasne fotke! Pa kako je pridna Fifi, a ona kar tako gostoljubno svojo rezidenco novim znancem razkaže? Shocked Wauuuu! Tole bi moral pa moj ljubosumnež videti Smiley Bravo, Fifi, ti si carica Cheesy

Komaj čakam, da jo bom lahko prečohala, tole malo bleščečo miško lovsko črno! ljubezen
Boni, tako kot ti zna lulat tudi naša ljubica Bajka Smiley To ste ene posebne punce  Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #457 : ponedeljek, 13.02.2012 : 15:38:47 »

mmm ... Morricone  ljubezen
če je komu všeč njegova muska, poleg tega pa še dub, je kle dvoje v enem http://www.youtube.com/watch?v=_AtFoMaofg0
(se splača poslušat na ornk zvočnike oz. na slušalke, da se tut basi slišijo tako kot je treba)

Bonči pa ... najbolj luštna naga baba daleč naokoli ... itak ljubezen Kiss
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #458 : ponedeljek, 13.02.2012 : 16:22:31 »

Vaaaaauuuu, kakšna lepa predstavitev. Cheesy
Boni, lepotica, prava bejbika si z roza ovratnico in belo oblekico. Kiss
Fifika, moja Lana bi tudi lahko prišla na inštrukcije k tebi, kako ne bit ljubosumna na pasje koleg(ic)e. Afro
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #459 : ponedeljek, 13.02.2012 : 20:32:37 »

Fifika, moja Lana bi tudi lahko prišla na inštrukcije k tebi, kako ne bit ljubosumna na pasje koleg(ic)e. Afro
Hehe, fifika bi se igrala z boni, pa ne ve čisto dobro kako  Grin. Boni bi bilo všeč, če lahko teče za njo, pa Fifiki to ni všeč in potem sta si kazali zobe, kozici.  Roll Eyes  Lips Sealed Malo sta skupaj potekli, kaj dosti več prijateljskih stikov pa še nista navezali. Morda ob toplejšem vremenu in večkratnem snidenju. Tako sta v smislu: vidiva se, ampak si ne teživa...prav hudo nedolžna pa ni nobena od njiju... Tongue Lips Sealed Evil

Po mojem mnenju je bila fifika jezna, ker je boni lovska šnoflja odkrila vse njene zaloge za hude čase. Grin Grin Tongue
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #460 : petek, 17.02.2012 : 09:05:33 »

Torej, Boni in njene fore:
- gospodična je ena velika zamerljivka. Ampak, ker smo tako zamerljivko že imeli (lunča je bila profi v tem), situacijo obvladamo. Trenutno je 15:0 zame...  Tongue Primer: ne bo prišla k meni na posteljo, ker sem jo zaprla v kletko zvečer, ko sem šla ven... ali pa: ker nisva šli še nadaljnja 2 km na sprehod, ampak sva se obrnili in se je zato treba vlečt za mano kot polit cucek (zdaj vem, od kod izhaja ta rek...). Roll Eyes Tongue
- gospodična gre jest brikete šele ob 22. uri, ko vidi, da res ne bo drugega. Je jih s tako ihto in jezo, da kroglice kar frčijo po zraku. Ob tem se neizmerno zabava Tači, ki tako zatem te kroglice uporabi za svoj entertejment... Evil Roll Eyes Angry
- gospodična me zna tudi kaznovat  Cool : če po njenem mnenju nisem naredila tako kot je pričakovano, potem si umisli svežo lužico na tepihu Angry . To resnično počne samo takrat, ko se z vsem svojim črnim bitjem ne strinja s potezo, ki sem jo naredila: npr. da sem jo pustila doma, ko bi ona po njenem mnenju lahko šla z mano.  Evil Roll Eyes (Če je v kletki, tega ne naredi... Lips Sealed).
- ko se sprička s kakšno psico (pa ona nikoli ne začne prepira), ima tako simpatični dve grbi: eno na riti in drugo na ramenih Grin
To se v tem trenutku spomnim, ampak je zagotovo še kakšna...
Kozica je največji sladkorček in mi neskončno uživamo skupaj.  Cheesy Cheesy
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #461 : petek, 17.02.2012 : 09:07:40 »

Aja, pa njen lovski nos vedno manj ropoče (dobesedno). Bova preizkusili njeno lovsko navdušenost na Krasu...  Evil Sicer vohlja, ni pa tiste zagnanosti, ko jo je kar nosilo levo desno...  Cheesy Cheesy
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #462 : petek, 17.02.2012 : 13:12:54 »

Boni, čisto taprava cvetka si Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #463 : ponedeljek, 20.02.2012 : 08:00:23 »

Boni je po lovskem tečaju bila utrujena tako zelo, da je danes samo pišknala PRED blokom in se obrnila za nazaj... Shocked Shocked Lips Sealed (potem se je pod prisilo šefice še vlekla kot megla na običajno vesel sprehod....). Pa še sneg jo je malo presenetil, da je rekla, da niti pod razno ne gre tako utrujena naprej... Tongue
Pikica se je včeraj nadelala za nekaj časa. Reva pasja... Evil Pol je pa dobila še ovco za jest, namesto kakšne srnice, ki so se skrivale pred njo na Krasu.  Tongue Tongue
Preden pa sva se napotili proti zahodu, je kokica imela svoje žute minute. Očitno so ji začeli rast rožički.... Ker se ni strinjala, da sedim za mizo v kuhinji, ampak bi morala pridet k njej v sobo, se je mirno lotila vrat s pogledom proti meni v stilu:"A vidiš, a vidiš, če ne prideš takoj, bom tole kr uničla!"  Shocked Shocked Evil Sej se ve, kaj je sledilo:  jezen jezen Če vrata, pa njeno pregrinjalo na postelji... Shocked Lips Sealed Mislim, halooo, ZH, a jo lahko dam za kakšen dan ali dva na hlajenje?  Evil (Kletka rulz...)
V glavnem, dogaja nam!  Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #464 : ponedeljek, 20.02.2012 : 08:03:16 »

Aja, pa njen lovski nos vedno manj ropoče (dobesedno). Bova preizkusili njeno lovsko navdušenost na Krasu...  Evil Sicer vohlja, ni pa tiste zagnanosti, ko jo je kar nosilo levo desno...  Cheesy Cheesy
Nos je tako ropotal, da so vse srnice zbežale.... Ko smo jih spustili iz avtov, je mislila, da zdej pa končno gremo na lov...  Roll Eyes Tongue Lips Sealed Po kakšni uri intenzivnega ropotanja, se je malo umirlia... Me je pa presenetilo, da me v bistvu ona čisto dobro sliši, saj je trzala na klic in me tudi sledila... samo, da na drugi strani vrvice ni bil lovec, ki bi bil nad njenim početjem navdušen...lovka moja zlata...  Tongue Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 140   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines