mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 17:31:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Strani: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 ... 140   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji  (Prebrano 340008 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #495 : nedelja, 11.03.2012 : 20:30:25 »

Joj, pa ravno danes sem bila prvič pri Gradiškem jezeru. Škoda, da vaju nisem srečala, verjetno bi jo tudi jaz spoznala. Zadnje čase kamorkoli grem gledam, če kakšnega psa s foruma prepoznam. Moj si pa verjetno misli, da se mi meša, ko mu razlagam, da se mi "ta pes zdi znan". Grin
Ti nas kar ustavi in vprašaj, Cheesy Boni ti bo hvaležna Tongue , ker potem lahko njuška okoli. Sej ji itak pustim vsake toliko da se navohlja, potem pa spet v dir Cheesy . Ravno nekega kontinuiranega teka še ne sestaviva, je pa tudi ne silim, da se ji ne upre...
Boni, pazi lubica, da ne bo slučajno Tvoja tebe začela kaznovati vsakič, ko ji kaj ne bo všeč ...  Angry
Jap, samo še NaGlas manjka in pa Ketna (za) okoli vratu... sem pozabila povedat še eno njeno kaznovanje svoje šefle, ker ji ni dala takoj za jest-kuhano. Se kokica uleže na posteljo na svoje mesto in se naenkrat zmisli (k sreči se jo ravno takrat opazovala) in začne lizat stranico od postelje  Shocked ok, to še gre, pol pa počasi odpre gobček in poskusi, če bi se to dalo še grist.... Takrat pa je šefla vklopila svoj naglas kar v živo  Shocked Angry in dobila pogled za ubijanje, Boni pa pogled angelčka  . To je bilo med tednom, tako, da sobotna šola še ni imela vpliva... Roll Eyes
Kokica moja, dobro poskuša lezit po lestivici in uporablja vse svoje (včasih prisrčne) zvijačke... Lips Sealed Smiley Se ne damo!  Tongue
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #496 : nedelja, 11.03.2012 : 21:44:38 »

Jao, rava, ti si pa res idealen človek za psa

kenede  Cheesy

A to misliš zaradi šoleeeeee?! Shocked Evil

tko zgleda Shocked a si jim kak matematični test napovedala? pri nas so bili v takih primerih še na faxu vsi sekreti ful zasedeni, punčka Bonči se je samo malenkost drugače izrazila.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #497 : nedelja, 11.03.2012 : 22:26:09 »

tko zgleda Shocked a si jim kak matematični test napovedala?

Nak. V soboto sem se jim prikazala v svoji najprijaznejši verziji. Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #498 : nedelja, 11.03.2012 : 22:44:21 »

Jap, samo še NaGlas manjka in pa Ketna (za) okoli vratu...

Jao, Boni reva boga, a se tut Tvoja szi Profesorco (Samooklicano Samotovo) druži? Se mi prau smiliš Cry Še u Nemško šolo naj te upiše, pa si pečena Lips Sealed

Bogi moji kolegi, to je use Moja kriva ker tolk na forum pisari pol pa Use Šefice neke smotane Ideje dol pobirajo Shocked

Roko, prau žalosten zarad krute Usode
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #499 : ponedeljek, 12.03.2012 : 07:38:09 »

Boni, pazi lubica, da ne bo slučajno Tvoja tebe začela kaznovati vsakič, ko ji kaj ne bo všeč ...  Angry
Ja, naprimer gre, in se v tvojo pošteljo polula Evil
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #500 : ponedeljek, 12.03.2012 : 08:11:33 »

 Grin Grin Ideja, ki se je sama ne bi spomnila!  Grin Grin Me zanima, če bi ona dojela isto kot sem jaz.... Grin Grin
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #501 : ponedeljek, 12.03.2012 : 21:00:53 »

Naša Xenča je danes pokazal svoje zobke veterinarki in dobila pikico antibiotikov. Po 14 dneh pa bomo videli, kaj bomo naredili-verjetno nekaj zobkov odstranili...kljub rednemu dajanju sotmodina, se je pri njej takole poslabšalo.
Reva mačja, ko je zagledala transporter skozi šipo na balkonu, je švignila pod posteljo in sem jo ven dobila le na "odprianje" hrane... Potem je sledil boj za vstop v transporter in obenem boj, da notri ne vstopi še Tačko - bizgec mačji... Roll Eyes Nakar je v strahu za svojo prijateljico skupaj z mano odšla ven tudi Trina, ki nikoli ne prestopi vrat stanovanja...seveda, Xena se je drla na ves glas. Celo pot tja in nazaj. Zdaj je cela hripava dobila najboljšo poslastico samo zanjo.
V ambulanti pa je bila naša bojevnica pridkana kot miška Kiss Cool. Nobenih težav pokazat zobke, it v transporter, stat na mizi, ... vse je naredila in se zraven stiskala v moje naročje Kiss ljubezen ljubezen
Upam, da bodo anibiotiki naredili svoje delo, potem pa še veterinarka. In potem upam, da se bo pikica navadila na ščetkanje zobkov.... Angry Tongue
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #502 : ponedeljek, 12.03.2012 : 21:03:03 »

sotmodine=stomodine
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #503 : ponedeljek, 12.03.2012 : 21:13:42 »

a ste stomorgyl dobili?

In potem upam, da se bo pikica navadila na ščetkanje zobkov.... Angry Tongue

yeah right  Evil

Xenča, lubica, držimo tačke in pesti  Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #504 : ponedeljek, 12.03.2012 : 21:19:29 »

Xena, samo pomisli, kako te bo mazila, ko boš booogaaaa brez zobkov, če si samo za pregled dobila najboljšo poslastico samo zate!  Wink

Boš hitro ok, boš videla!  Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #505 : ponedeljek, 12.03.2012 : 21:47:32 »

Oooo, Xenča, si bila pa fuuul hitra. Shocked Shocked
A je dobila samo injekcijo ali tudi zdravila za domov?
Pikica zlata Kiss, meni slabo pride, če pomislim, da bi morala Šnapico okoli vetov vlačit.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #506 : torek, 13.03.2012 : 07:38:29 »

Zaenkrat samo injekcijo antibiotikov za 14 dni, potem pa bomo videli, kakšno bo stanje. Moja pikica zlata že leži spet na postelji, drugače se zavleče na "bolniško" mesto - v najmanjšo luknjo v mačjem plezalu.

Hehe, rava, a pol poznaš boje s čiščenjem mačjih zobkov  Evil  Undecided . Mi je pa povedala veterinarka, da so tiste muce z neobarvanimi dlesnimi bolj podvržene težavam z zobki kot tiste z obarvanimi.
Ne stomorgyla nismo dobili. A je to dobro ali slabo?
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #507 : torek, 13.03.2012 : 08:40:08 »

Stomorgyl je antibiotik in čisto možno je, da ga je dala v obliki injekcije s podaljšanim sproščanjem. A imaš težave z dejanjem zdravil, te je vprašala?
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #508 : torek, 13.03.2012 : 08:45:26 »

To me je vprašala in mislim, da je dobila antibiotik nekaj na c...isto kot je dobila moja Lunča.
Seveda, spraviti nekaj v naš katerikoli mačji gobček, je prava mora. Tega sicer že dolgo nismo počeli, ampak se še dobro spomnim...zaključek je bil dokaj podoben ravinemu stanju... Tongue Lips Sealed
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #509 : torek, 13.03.2012 : 08:59:41 »

Aha, se mi že sanja, samo se ne trenutno spomnim celega imena, smo ga dobili tudi mi pred dvema mesecema za psa oz. njegovo zagnojeno lojnico na repu.
Logiran
Strani: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 ... 140   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines