mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 07:55:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Strani: 1 ... 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 ... 140   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji  (Prebrano 341290 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #660 : torek, 27.03.2012 : 08:35:47 »

Luna7, bi morda lahko pustila Euthyrox prihodnji teden, ko grem v Galija še po filme?
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #661 : torek, 27.03.2012 : 08:40:06 »

Seveda, potem v ponedeljek. Če pa se voziš kaj okoli bežigrajske gimnazije, pa povej, greva na kafe... Wink
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #662 : torek, 27.03.2012 : 12:03:52 »

Ok, hvala.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #663 : sreda, 28.03.2012 : 14:41:13 »

bila v milerju, mam puding za xenčo  Kiss , prinesem jutri
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #664 : sreda, 28.03.2012 : 19:25:33 »

Super, najlepša hvala!  objem ljubezen
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #665 : sreda, 28.03.2012 : 20:09:42 »

je bilo ful fajn iti v milerja.
kajti pri odhodu ven, me je pričakal slok postaven temnolasec in me poljubljal, kot zna samo on.


ps:
gre malce odsotna in zasanjana GMT mat ven iz milerja in se vsa čorava (brez očal, dioptrija -4) butasto zastrmi v eno bejbo, ki se ji je zdela pljunuta Samova mati.
pa ji neki ni šlo v račun, ker se je bejba zakamuflirala v sončne špegle, pa še naveza NoJinx-Kamnik ji neki ni špilala.
pol je pa črnolasec vstal izpod mize in razrešil vse dileme  Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #666 : sreda, 28.03.2012 : 22:31:23 »

Takole je bilo to - grem jaz danes nafutrat Ajšo in potem še s prijateljico na kavo in na sprehod z g. Psom. Ko z užitkom na soncu srkam kavo se iz trgovskega centra prikaže rava, obložena z dobrotami za mačke.  Grin Pa gleda proti meni, pa jaz njo gledam, pa ona mene gleda in gre mirno naprej mimo mene.  Angry Ravno se začnem dret za njo, ko tudi g. Pes opazi, da tole žensko pa pozna in se spomni, da tudi prav dobro zna čohat in zato ustane.    No, potem se rava ustavi, nad glavo se ji prikažejo trije vprašajčki  Huh , par sekund kasneje pa žarnica  Cool - "Čaki, saj tole pa res poznam-"  Smiley In potem je prečohala mojega črnuha, malo sva poklepetali in je rava šibala naprej.  Smiley

No, pa da ne bo zfledalo, kot da samo rava hodi mimo ljudi - jaz sem ravno pred kratkim šla mimo te prijateljice s katero sem bila na kavi, kot, da je ni. In, če ne bi zavpila za mano je niti v teoriji ne bi opazila ...  sram
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #667 : sreda, 28.03.2012 : 22:48:18 »


No, pa da ne bo zfledalo, kot da samo rava hodi mimo ljudi - jaz sem ravno pred kratkim šla mimo te prijateljice s katero sem bila na kavi, kot, da je ni. In, če ne bi zavpila za mano je niti v teoriji ne bi opazila ...  sram
Haha, vidve pa imata štorije Grin
 No, a nimam jast prav, ko pravim, da bi vsaka ženska morala imet svojega črnega psa - zaradi identifikacije, valjda Wink Če je flat, pa se boljše ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #668 : četrtek, 29.03.2012 : 06:41:04 »

Hahaha, dobra štorija! Rava, moj puding ti je zrihtal NoJinx!  Wink
In, uvod v tole štorijo je bil zelo obetaven... sem se nasmejala!  Grin Grin Grin

MamaF, ja, dobro, da imam preščipnjeno črnuhinjo, ki se ji je včeraj na teku kar rolalo. Tekla je z največjim veseljem, čeprav je bilo 23 stopinj, in še srečali sva še enega zmešanega črnuha, pri katerem se ji je pa čisto odpulilo  Shocked Shocked Grin . Še ko črnuhca ni bilo več, je bezljala v krogih, da je kamenje letelo okoli mene.  Kiss Grin Grin
Res dobro, da imam črnuhinjo!  Kiss Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #669 : četrtek, 29.03.2012 : 08:37:31 »

In, en parček je tako dobro komentiral, kako je fajn imet psa, ki teče s takim užitkom!  Cheesy Kiss Kiss Sem bila fuuuul ponosna.  veselje Pa ob lokalni cesti je čisto lepo tekla ob meni. Sicer je meni skoraj roka odpadla od fleksija, ampak glede na to, da sva to izvedli prvič, je bilo nadsuper!
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #670 : petek, 30.03.2012 : 19:57:35 »

firbec me matra, firbec me matra, firbec me matra ....
na kubik !!!!
sem že hotla kar poklicat, ko sem videla sporočilo pri Emi, pol sem pa rekla, da vas danes še ne bom gnjavila.
ampak firbec me pa vseeno matra Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #671 : petek, 30.03.2012 : 20:59:10 »

Em, em, em, Emo imamo! Eno tako neobremenjeno mačkico  , ki se že navija okoli Bonikinih nog in se sprehaja pod njenim trebuhom... Kiss Nič ne komplicira, gre ven iz transporterja, se posmrčka z obema staroselcema in gre na rajžo po stanovanju. Za njo pa cela šokirana Xena in Tačko, Tačko ji sledi kot senca in si popravlja brado Shocked, ki mu vsake toliko časa od presenečenja dol visi. Niti enega pihca ali renčanja se še ni slišalo! Vsi trije globoko molčijo. In se gledajo. Ampak ne zgleda neprijazno, prej previdno radovedno. Sladki so.  Kiss Kiss Kiss
Smo si premislili-po dobrem premisleku Smetke  objem , ker je Emi bolj igriva, kar Tačko potrebuje. Žiži je zaspanka in uživa v miru, Tačko bi ji ziher načel živce.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #672 : petek, 30.03.2012 : 21:13:51 »

Kiss Kiss Kiss
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #673 : petek, 30.03.2012 : 21:22:48 »

Niti enega pihca ali renčanja se še ni slišalo!

ohoho !!!!!!
tole se sliši zelo obetavno  bravo

tamala je lepa za znort  ljubezen ljubezen
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #674 : petek, 30.03.2012 : 21:38:48 »

O, Emica, bučkica, si končno dobila čisto svojo mačje-pasje-človeško družinico.  Afro Ful vesela za vse vas!  Cheesy Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 ... 140   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines