mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 19:11:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Strani: 1 ... 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 ... 140   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji  (Prebrano 340802 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #885 : petek, 25.05.2012 : 08:12:15 »

 Cheesy Cheesy
Super - samo, da ste bolje!  Kiss Kiss

Eh, "šolarske" so itak težke...  Roll Eyes Tongue Naši "butec&butec" kocini tut ni jasno zakaj bi bilo treba v prostor tako "iz suhega"...  Tongue Lips Sealed A ni to zanimivo, da pa vrečka mal zašumi, se pa brez povelja z viška dol vrže!?!  Cool Hmmm... Le zakaj?  Tongue

Mucice so pa itak zakon...  Kiss Kiss

V nestrpnem pričakovanju foto-dokumentacije vam pošiljamo  Kiss Kiss in želimo fajn vikend!
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #886 : petek, 25.05.2012 : 08:22:36 »

Super, da gre na bolje! Cheesy Cheesy
(Pri nas so alergije čudežno izginile, ko so po travnikih, kjer se gibljemo, pokosili. Hvala bogu, da to ponavadi sovpada, pa mi sploh ni nekaj sezon potegnilo, zakaj se alergije nenedoma pojavijo v težki obliki, potem pa v parih dneh čez noč izginejo. Smiley)
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #887 : petek, 25.05.2012 : 08:43:06 »

Sem pa opazila, da je bil najhujši alergen hišna pršica v deki in riž - v briketih in skuhan (za njimi pa verjetno pšenica v testeninah, čeprav teh ni toliko jedla, da bi lahko rekla, da je od tega). Vsemu temu se je pridružila še trava in - voila - golička.  Angry
Deko-bombažno sem, sicer oprano, potegnila iz balkonske omare in po njej se je začela grozljivo grickat in praskat. Ta deka je zdaj šla nazaj v omaro, imamo pa umetne materiale in je definitivno boljše. Ampak tega res nisem povezala, dokler mi ni hišnih pršic kocka obelodanila... (kocka, hvala!  Kiss )

Je pa res zanimivo, kot praviš sanco1a, kako hitro je to izginilo. En dan in konec. No, vsaj to... 
S in M, tudi vam, vašim kocincam  Grin in vsem ostalim en čudovit vikend!  objem ljubezen
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #888 : petek, 25.05.2012 : 09:26:18 »

Samo da ste ugotovili kaj je na stvari in da gre na bolje Kiss. Dolgčas vam pa ob Lii ta vikend ne bo Evil Grin.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #889 : petek, 25.05.2012 : 09:37:31 »

Hehe, Royalty, v to ne dvomim. Ta vikend nam bo fuuul dogajalo: njiva in Celjski konci.... Boni in La... jaoooo... upam, da bo Boni ponedeljek prespala, če bo grmelo.
Me pa zanima, kako kaj tole grmenje rešujete pri vas.... Boni se po grmenju, ko je že vsega konec in sonce že spet sije, še vedno nekaj ur zaskrbljeno obrača ven in čaka na naslednji grmec.  Roll Eyes Roll Eyes Sicer se obnašam, da je vse ok, ampak ona pa patruljira pred balkonskimi vrati in je cela zategnjena.  Huh
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #890 : petek, 25.05.2012 : 09:38:21 »

Boni in Lia...  sem mislila....
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #891 : petek, 25.05.2012 : 10:50:42 »

Ja, Boni, no, pa nisi ti nek lovski pes  Roll Eyes  Wink
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #892 : petek, 25.05.2012 : 10:53:19 »

Me pa zanima, kako kaj tole grmenje rešujete pri vas....
Mi smo pokojnemu Amorju, ki ga je dajala veliiiiiika panika (pa starejši je bil, huje je blo) poleti in okrog novega leta dajali baldrijan (kapljice oz. kapsule od Dorwesta). Ni bilo čudeža, je pa pomagalo, da je bil mirnejši.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #893 : petek, 25.05.2012 : 10:53:54 »

Ja, Boni, no, pa nisi ti nek lovski pes  Roll Eyes  Wink
Lips Sealed Tongue Tongue
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #894 : petek, 25.05.2012 : 10:56:28 »

Mi smo pokojnemu Amorju, ki ga je dajala veliiiiiika panika (pa starejši je bil, huje je blo) poleti in okrog novega leta dajali baldrijan (kapljice oz. kapsule od Dorwesta). Ni bilo čudeža, je pa pomagalo, da je bil mirnejši.
Aha, super, to mi bi lahko tudi padlo na pamet. Hvala SD! 
Sej, samo, da se skrajša tista zaskrbljenost PO grmenju ali vetru...  Roll Eyes  Sad
Lovski pes pa to...  Grin Grin  Tongue , ko bi se takole izključila njena lovska njuška, bi tudi bilo fajn...  Roll Eyes ampak, s tem jo imamo in se temu primerno rihtamo in imamo radi.  ljubezen
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #895 : petek, 25.05.2012 : 11:22:11 »

ampak, s tem jo imamo in se temu primerno rihtamo in imamo radi.  ljubezen
Itak... objem

Grmenje: pri nas smo ubrali varianto "to pa ja n-č" ni.  Cool Pomeni, vsi skulirani in smo se delali, da živciranja (panično kroženje gor in dol po prostoru, pa počepanje ob vsakem močnejšem bobnenju) ni. Je pa res, da nama je bila v pomoč ta mala, ki jo pa itak n-č na tem svetu - razen futra  Roll Eyes - ne gane. Je pa padel takoj priboljšek, če se je vlegel in malo umiril. Zdaj ropotanje tudi "desca" nič več ne gane. (novoletni ognjemet/petardomet je celo prespal...)  Kiss
Ta druga varianta (ki sem jo zasledila v Nelikini temi) je pa, da iz nevihte narediš cel žur.  Tongue Fejst cviliš, pa skačeš, pa se cufaš & pozornost nate podkrepiš s čim konkretnim (briket to lih ni  Tongue Grin).

Če ne gre tako, so pa "domače arcnije" za pomoč. Meni pri tem samo to ni všeč, da se neviht ne da tako predvidit, kot novoletne kanonijade.  Angry Sad
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #896 : petek, 25.05.2012 : 11:28:20 »

Če ne gre tako, so pa "domače arcnije" za pomoč. Meni pri tem samo to ni všeč, da se neviht ne da tako predvidit, kot novoletne kanonijade.  Angry Sad
Ja sej, pa tudi delujejo ne tako kot Nalgesin v 15 minutah in jih je treba na daljši rok jemati.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #897 : petek, 25.05.2012 : 11:29:31 »

O, dobra ideja. Samo to fazo z igranjem moramo ujet pred prvim grmecom, ker potem je to samo ena dolga napeta faza, ko je treba bit silno pozoren in zaskrbljen Roll Eyes. Celo tako, da ne opaziš, da ji je šefla dala za jest - kuhano. Roll Eyes
Mislim, da bo kar nekaj priložnosti v kratkem, da poskusimo tudi s tem.  Wink
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #898 : petek, 25.05.2012 : 11:30:23 »

Luna7 jaz sem Bello ozdravila bojazni pred grmenjem s tem, da sem ji vsakič ko je grmelo oblekla eno fajn oprijeto majico, zraven sva še malo uha masirali in je šlo. To sva uporabljali cca 7 mesecev in sedaj že 3 leta nima nikakršnih problemov ( trk, trk), pogleda in zaspi nazaj, prej je pa panično se zaletavala v vrata, okno, čist je bla aut. Sedaj gre tudi na sprehod v dežju tudi če grmi, prej ni bilo variante da bi šla. Ja pa nekje po 3 mesecih uporabe te tehnike se že zmanjšala bojazen, pa ko je začutila da bo grmelo je prišla k meni in zahtevala masažo uh in majico seveda  Smiley Sedaj pride po masažo samo če res orenk grmi, tk oda se hiša trese, potem se pride pocartat, ampak ni pa več panična.
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #899 : petek, 25.05.2012 : 11:32:51 »

Luna7 jaz sem Bello ozdravila bojazni pred grmenjem s tem, da sem ji vsakič ko je grmelo oblekla eno fajn oprijeto majico, zraven sva še malo uha masirali in je šlo. To sva uporabljali cca 7 mesecev in sedaj že 3 leta nima nikakršnih problemov ( trk, trk), pogleda in zaspi nazaj, prej je pa panično se zaletavala v vrata, okno, čist je bla aut. Sedaj gre tudi na sprehod v dežju tudi če grmi, prej ni bilo variante da bi šla. Ja pa nekje po 3 mesecih uporabe te tehnike se že zmanjšala bojazen, pa ko je začutila da bo grmelo je prišla k meni in zahtevala masažo uh in majico seveda  Smiley Sedaj pride po masažo samo če res orenk grmi, tk oda se hiša trese, potem se pride pocartat, ampak ni pa več panična.
Afro Točno! TT je tudi zakon!
Evo. Cel kup idej. Ena bo ziher ta prava. 
Logiran
Strani: 1 ... 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 ... 140   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines