mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 22:26:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Strani: 1 ... 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 ... 140   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji  (Prebrano 340809 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #900 : petek, 25.05.2012 : 11:33:25 »

Uau, AnaJ, tole pa je pristop in zelo všeč mi je. Upam, da ujamem z njo v družbi večino neviht letos... A to je metoda Telingtonove? Že razmišljam, kaj ji nataknit...  sram Bomo našli kaj... Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #901 : petek, 25.05.2012 : 11:34:08 »

Aha, S in M, hvala  Kiss , sem bila prepozna v odgovoru...
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #902 : petek, 25.05.2012 : 11:35:27 »

Jap točno ta metoda je. Jaz vse bojazni levo in desno, pa vse kar je takih stvari najprej s to metodo rešujem pol pa še kaj drugega. Masažo uh imamo pa mi itak vsak dan na sporedu kar tako za lušte  Grin
Maršiju je pa najbolj všeč dotik '' tarantele orjejo'' joj kako pa on ob tem gode  Grin Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #903 : petek, 25.05.2012 : 11:36:54 »

Ja, Boni, no, pa nisi ti nek lovski pes  Roll Eyes  Wink
Boni seveda je popolnoma lovski pes, to so taki sodobni louci, kot Roko Grin

Naš Roko je je ob grmenju tudi skril v en bogi kotiček za vrata v sinovi sobi. Če sva bila slučajno zunaj, je začel samo še vleči proti domu ... enkrat sen ga imela spuščenega v tavelikem vinogradu in je zagrmelo iznenada in mi je sam ušel domov, na srečo so bili ostali doma in so ravno spravljali stvari z dvorišča na suho v hišo, da je kot raketa švignil noter in se skril v tisti svoj kot, pa prav tresel se je in globoko dihal. Undecided Valjda tudi pri nas hihče ni delal panike in jamral "bogi, bogi", pri miru smo ga pustili in delali svoje.
No, lansko pomlad, začetek poletja je pri nas dosti grmelo, nevihte so se kar vrstile.
In tako naju je grmenje nekajkrat ulovilo tudi, ko sva bila na vajah v šoli. On je seveda panično iskal možnost, da bi našel odprt izhod iz poligona in zviznil domov, jaz pa sem vztrajala in sva po nemško marširala s sošolci, dokler naju dež ni pregnal. Pa malo sva tekla in preskočila kako oviri, ker druge srostitve (igrače, priboljška) v tistem stresu ni šmirglal. Naslednjič je bilo že boljše, tretjič še bolj, je celo priboljške vzel, pa potem celo pot po dežju domov bistveno bolj mirno hodil in se tudi v hiši ni več naguzil v tisti svoj kotiček.
Potem pa je enkrat res dosti časa bliskalo in grmelo in vsi smo očarano strmeli v debele strele nad Nanosom. Roko bi sicer raje po hitrem postopku zapustil ta "kino", ampak sem si ga navezala na pas, pa sva pomagala še revirje pospravljat in ovire ... potem naju je v nalivu inštruktor pripeljal domov in Roko sploh ni več panično bezljal direkt v hišo. Kljub res močnemu grmenju je celo večerjo pojedel!
No, za finale ... na svoj rojstni dan, ko je dobil veliko surovo kost, je lezal privezan na travi pred hišo in kljub bližajočemu se grmenju mirno glodal tisto kost - da sem ga morala ob začetku nevihte skupaj s kostjo prav prisiliti, da je šel noter Wink

Zdaj grmenja ne šmirgla več, pogleda skozi okno, ko prvič zagrmi, to je pa tudi vse. Očitno je "pod prisilo nemške šole" videl, da smo vsi preživeli in da to ni nič strašnega.

Ampak petarde, ognjemeti in streli iz plašilke so pa še vedno groooooza Undecided
Lani sva dobila homeopatske kapljice proti tej nadlogi in sem mu jih dajala ves december. Mogoče je bilo malo boljše, ma še zmeraj ni bil prav nič skuliran, ko je pokalo. Kako bi bilo pa brez njih, pa ne vem.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #904 : petek, 25.05.2012 : 11:43:29 »

Uh, bomo vse delali kot, da ni nič in se poskusili zamotiti. Hvala za vse nasvete!  objem Zlate ste! 
Sodoben pasji louc pač ne ve, kaj je to puška, ve pa, kaj je npr. svetlobni meč!  Tongue Tongue Azn 
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #905 : petek, 25.05.2012 : 11:45:48 »

Aja, Emi pa je največja frajerka, leži na okenski polici, veter nabija v šipo, strele švigajo, grmi...ona pa lepo leži in prdi ob čudovitem razgledu.   slaba prebava Azn Kiss
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #906 : petek, 25.05.2012 : 11:45:59 »

Točno, na TT se pa sploh spomnila nisem Sad, ampak podpiram idejo, zelo! V tistih časih panike pred grmenjem je pa še nisem poznala Sad.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #907 : petek, 25.05.2012 : 12:01:01 »


Maršiju je pa najbolj všeč dotik '' tarantele orjejo'' joj kako pa on ob tem gode  Grin Grin

Jaz sem to delala Bučku še preden sem prebrala o tej metodi, že celo življenje mu to delam, in kar sam pride do mene po "tarantele"  Grin Grin ušeska si pa tud itak vsak dan masiramo.  Grin
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #908 : petek, 25.05.2012 : 12:26:26 »

Lunča pa tarantel nikakor ni marala. Mi je dala to zelo nazorno vedet  Lips Sealed in potem nisva več.  Huh
Bom probala še na Bonči. Ušeske pa itak skozi masirava, ker so taki nežni, mehko svileni...pol pa obema paše... Cheesy
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #909 : petek, 25.05.2012 : 12:46:09 »

Jana, hvalaaaaaa, se prav lepo vidi naša prdula smrdula...  Kiss Kiss
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #910 : petek, 25.05.2012 : 13:15:41 »

Oooo, koliko dobrih nasvetov za problem strahu pred grmenjem  Cheesy  Smiley Tudi medve z Lano jih bova preizkusili.
Boni, ti se pa drži in zaupaj šefici, boš videla, da bo pomagalo  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #911 : petek, 25.05.2012 : 13:57:10 »

Zdaj sem se spomnila, da se nekoč že brala zanimiv blog o "Thundershirt majici" Smiley Evo, našla, tule je!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #912 : petek, 25.05.2012 : 14:03:44 »

Hehe, Maja, kdo pa drug Wink (lastnica pokojnega Bitovega brata sram...).
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #913 : petek, 25.05.2012 : 14:34:46 »

Ja, jo rada berem, čeprav je ful zakomplicirano včasih, ma se mi dopadejo njeni filmčki in fotke Smiley Bajk je bil pa sigurno krasen, tako kot Bit Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #914 : petek, 25.05.2012 : 14:36:38 »

O, nagica  Kiss Kiss
A se mi jutri vidimo sram?
Logiran
Strani: 1 ... 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 ... 140   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines