mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 09:33:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Strani: 1 ... 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 ... 140   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji  (Prebrano 341301 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #990 : ponedeljek, 11.06.2012 : 11:56:09 »

Za sabo puščajo veliko praznino, a dejstvo, da so bili in z nami delili svoje življenje, nam za vedno polni naša.

Sožalje Luckyjinim...
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #991 : četrtek, 14.06.2012 : 10:56:16 »

Mi trenutno zelo dobro vadimo preganjanje strahu pred grmenjem.  Wink Kockina hčerka je odstopila eno leeeeepooo majčko, ki jo vedno nataknemo, kadar začne grmeti. In, mi smo zeloooo navdušeni. Očitno deluje, saj se je črnuhinja z velikim očmi preselila iz kopalnice celo v predsobo in od tam spremlja dogajanje.  Cheesy Ker je majčka za odtenek prevelika, sem jo zategnila/navila s knoflo.
Moram jo poslikat s temi velikim očmi in belo majčko. Res je smešna, ampak je boljše volje, odkar jo natikava. Takrat, ko grmi, se pozabi še grickat, če jo že lih kej srbi...  Roll Eyes
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #992 : četrtek, 14.06.2012 : 11:27:52 »

 Cheesy Afro
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #993 : sobota, 16.06.2012 : 20:22:31 »

Mi smo pa danes videli Boni in se orenk precrkljali, no jaz sem jo, kaj več pa tak nisem imela časa  sram ... pa čist tko bajdmim, Boni ni čiiiiist nič sramežljiva pa plašna, pa nvem kaj vse še Polona tuki gor naklada. Je prava mala črna maza, ki ti skoči v naročje in prosi za še ljubezen lubica zlata  Kiss

Polona in boni hvala za obisk  Kiss, mi je žal da nisem imela več časa, ampak je žal tak čas v letu, ko me je res težko dobiti za kaj več kot 5 minut čveka  Undecided
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #994 : nedelja, 17.06.2012 : 07:43:02 »

Moje izkušnje kažejo, da lastniki ful ˝lažejo˝ o svojih živalih 
Vsi pravijo - moj ne bo to, moj ne bo uno, moj ne bo zdržal, moj..., na koncu jih pa živali tooolk na laž postavijo Roll Eyes Tongue
Sam bom pa enkrat objavila fotko bioBoni ljubezen objem, če bo šefla pustila Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #995 : nedelja, 17.06.2012 : 19:57:59 »

Haha, bioBoni? Seveda bom pustila fotko od Boni dat gor...moja pasja mazcia.
Bom poročali, kaj smo počeli tak lep poletni vikend... Trenutno je Boni totalno fuč. Pri kocki je skoraj stoje zaspala, ampak za dva kroga po vrtu je pa še imela.  Tongue Grin
Zdaj globoko spi...še jedla ni... reva pasja. Sem jo konkretno zmatrala. Ampak bit utrujen od finih stvari, je nekaj najboljšega!
Obiskali sva AnoJ in pojedli najboljši štrudil, se pocrkljali, rekli dve besedi ali pa kakšno več...  Wink In zapustili Sočo v prepričanju, da definitivno še pridemo!  objem Azn
Bomo poročali in priložili še slikovni material!  Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #996 : nedelja, 17.06.2012 : 20:58:01 »

Evo, bioBoni  Cheesy



... pa še ena - ko se Šefla norca dela Angry iz poštenga psa  Evil



 Kiss Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #997 : nedelja, 17.06.2012 : 21:13:57 »

Hahaha, na prvi fotki zgleda, kod, da smo jo z rdečim kablom na nekaj priklopili.... Moje srce črno zlato! Ampak, napredek je pa konkreten! Pikica se minimalno gricka ali počohlja, drugače pa skoraj nič več.  veselje veselje Afro Tako, da to deluje in Boni vsem toplo priporoča. Pa teta kocka je tak fajna, da Boni vedno steče do nje cela srečna, da jo spet vidi! Wink Kiss
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #998 : nedelja, 17.06.2012 : 21:38:53 »

Bonček  Kiss

Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #999 : nedelja, 17.06.2012 : 21:39:22 »

Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #1000 : nedelja, 17.06.2012 : 21:40:41 »

Boni  Kiss tu se pa ''fajn'' vidi, kako je gola po vratu.. Super je pa, da bioresonanca pomaga  Afro
Logiran
irenat
rad pišem
****
Sporočil: 487


WWW
« Odgovor #1001 : ponedeljek, 18.06.2012 : 03:24:18 »

Krasna je.  Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1002 : ponedeljek, 18.06.2012 : 07:31:28 »

AnaJ, hvala za fotke!  objem Super sta!
Boni se pa vidi, da je utrujena do konca. Tako, kot se je v avtu zleknila, se še nikoli ni. Vse ovinke je prespala!  Smiley
Uraa, ja vidi se, da je golušček. Zaenkrat čakamo, da se zadeve normalizirajo, dlaka počasi že raste, ampak prepočasi, saj se potem vedno kakšna stvar pojavi, pa rahlo zaustavi rast. Je pa smešno, da ji zdaj poganja na prsnem košu, na vratu pa manj, pa ovratnico redko nosi. Eh, naša občutljivka.  Wink
Sva pa včeraj s kocko ugotavljali, da bi morda lahko bila tudi preobčutljivost (alergija) na mačjo dlako-a kdo kaj o tem ve?  Sad Dobro, hišne pršice so itak bolj ali manj na sporedu, vendar se zmanjšuje.  Cheesy Je pa zanimivo, da je (vsaj tako kaže od včeraj) najverjetneje najhujši alergen od zunaj (torej, ni v hrani): trave in pršice. Včeraj je preživela cel dan na prostem v sveže pokošeni travi in uživala v kopanju jam in se je zvečer že grickala. In še potem sva v nedeljo zvečer prišli v domov v stanovanje, ki ga nisem posesala od petka (ker nas itak ni bilo doma), in se grickamo še bolj.
Malo pa jo sumim, da je tudi to, da ve, da bom šla v službo (no, tukaj bi se morala jst grickat, pa je ona prevzela to nalogo...  Tongue Evil ).
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1003 : ponedeljek, 18.06.2012 : 07:52:01 »

A ji daješ kaj konopljo (olje/prah)? Jst bi vsekakor.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1004 : ponedeljek, 18.06.2012 : 08:27:11 »

A ji daješ kaj konopljo (olje/prah)? Jst bi vsekakor.
Dobi žličko konopljinega olja skoraj vsak dan v hrano... Nazadnje v soboto. Se mi zdi, da ji precej pomaga. Tako, da ga zelooo priporočam.  Wink
Logiran
Strani: 1 ... 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 ... 140   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines