mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 06:46:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Strani: 1 ... 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 ... 140   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji  (Prebrano 340925 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1020 : torek, 19.06.2012 : 08:24:29 »

Grdo! Angry Po 3 €/0,5 l vsaj, ane? Roll Eyes
Ja če pa v TNP-ju na 1000 m + voda ni pitna, potem pa tudi ne vem, kje je. Roll Eyes

Nvem po kolk jo prodajajo, prav poceni ziher ne  Wink ... Jah ljudje nasedajo in veselo kupujejo v koči, lastniki se pa režijo. Jaz vem od kje je tista voda in iz kakšnega izvira in jo vedno tam točim, za seboj mam pa vode tolk da je do koče, potem pa dotočimo frišno. Mi je lastnik že enkrat rekel, da naj jo ne točim tam, ker pol nihče ne bo kupoval v koči vode  Grin . Sm si mislila, glej me pa še komu bom povedala Evil
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1021 : torek, 19.06.2012 : 08:30:36 »

Grdo! Angry Po 3 €/0,5 l vsaj, ane? Roll Eyes
Ja če pa v TNP-ju na 1000 m + voda ni pitna, potem pa tudi ne vem, kje je. Roll Eyes
Hm, odvisno, če cela koča na izvirom ne "serje" vanjo, potem se to z lahkoto na kraškem visokogorju zgodi...  Wink

Cene pa so resnično oderuške, še posebej se mi to ne zdi etično, če zadeve lahko pripeljelo z žičnico... Da se to tovori tako visoko na rmenih, še nekako razumem, da pač o vodi moraš razmišljat, če se podajaš na tako pot. Dostop tovorne žičnice, pa to precej poceni. No, to je samo moje razmišljanje pri vednju, ki ga imam.  Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1022 : torek, 19.06.2012 : 08:31:53 »

Nvem po kolk jo prodajajo, prav poceni ziher ne  Wink ... Jah ljudje nasedajo in veselo kupujejo v koči, lastniki se pa režijo. Jaz vem od kje je tista voda in iz kakšnega izvira in jo vedno tam točim, za seboj mam pa vode tolk da je do koče, potem pa dotočimo frišno. Mi je lastnik že enkrat rekel, da naj jo ne točim tam, ker pol nihče ne bo kupoval v koči vode  Grin . Sm si mislila, glej me pa še komu bom povedala Evil


Jao, jao....  Lips Sealed Shocked
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1023 : torek, 19.06.2012 : 08:32:48 »

Polona pri tej koči voda zagotovo ni neoporečna  Wink

Sicer pa če mene vprašaš to kar imajo sedaj za koče po hribovjih to sploh niso koče ampak hoteli  Lips Sealed
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1024 : torek, 19.06.2012 : 08:37:21 »

Polona pri tej koči voda zagotovo ni neoporečna  Wink

Sicer pa če mene vprašaš to kar imajo sedaj za koče po hribovjih to sploh niso koče ampak hoteli  Lips Sealed
Se strinjam, zato pa se notri najdejo tudi takšni, ki tja (niti v gorsko okolje), po mojem mnenju, ne sodijo.... Vključno z nekaterimi upravniki gorskih koč... k sreči res le nekaterimi.  Wink Itak pa se teh koč na daleč izogibam, če se le da, saj mi večinoma niso všeč.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1025 : torek, 19.06.2012 : 09:12:41 »

Se strinjam, zato pa se notri najdejo tudi takšni, ki tja (niti v gorsko okolje), po mojem mnenju, ne sodijo....
Absolutno. Povpraševanje dela te "hotele". Ker gor rine vse. In zahteva vse. Sem se že s parimi oskrbniki menila o tem ... žalostno.
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1026 : torek, 19.06.2012 : 09:19:36 »

Absolutno. Povpraševanje dela te "hotele". Ker gor rine vse. In zahteva vse. Sem se že s parimi oskrbniki menila o tem ... žalostno.

Andreja to je kot pri vzreji, ko se vzreditelji zgovarjajo na kupce in povpraševanje in se potem tako kvari pasme. Če bi oskrbniki bili za kaj, bi vztrajali na minimalnih pogojih v kočah ( še najbolj OK za naravo bi bili bivaki ), tisti ki bi jim bilo to ok, bi šli gor, tisti, ki jim pač ni ok, naj pa ne hodijo v hribe, taki gor tudi nimajo kaj delat!

Mislim najboljš da se pol v dolini vse gostilne, turistične kmetije, hotele, zapre pa se vsi v gore preselimo pa tam svinjamo še tolkrtolk neokrnjeno naravo  Angry butnglavc jezen

Sorry sam tole me pa res  jezen
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1027 : torek, 19.06.2012 : 09:29:12 »

Ja, delno se bi dalo primerjat, imaš prav. Sorry, če sem te razkurila. predaja Ne se tolk razburjat, škodi Wink.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1028 : torek, 19.06.2012 : 09:48:00 »

O tem, kaj se bo v koči prodajalo in nudilo, večinoma vpliva lastnik te koče, ki je v večini primerov Planinska zveza oz. planinsko društvo...al tako nekako to že gre. Prosim, popravite me, če ni tako.
Ob tem se vedno spomnim, kako veselo nabijajo musko v Kamniški Bistrici in ti je slabo že takoj, ko prideš okoli kakšnega ovinka na poti in se začneš spuščati ob zvokih domačih.....v prijazno dolino... bruham bruham  Tisti, ki bi morali biti na to pozorni, zamočijo na celi črti... Aja, preživeti tudi morajo....  Roll Eyes Roll Eyes Pa njihovo poslanstvo se je tudi nekam sfižilo...
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1029 : torek, 19.06.2012 : 09:51:55 »

Ne, ti kot oskrbnik vzameš kočo v najem ...
Logiran
irenat
rad pišem
****
Sporočil: 487


WWW
« Odgovor #1030 : torek, 19.06.2012 : 10:16:10 »

ni, da bi zdaj vse preslikala za citate, ampak hvala vsem za tele  gorske informacije   Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1031 : torek, 19.06.2012 : 10:23:53 »

ni, da bi zdaj vse preslikala za citate, ampak hvala vsem za tele  gorske informacije   Smiley
Se enako priporočam za kakšen predlog za pesjanske izlete v hribe. Naša Boni zleze kakšno stopnjo brez težav oz. si pusti pomagat in ne paničari.  Cool Edino, kar lahko na poti moti, so kakšne večje skupine ljudi ali kopriv. Medve rade (skoraj) samotariva... pa na takšnih bolj odmaknjenih poteh sem do sedaj še vedno srečala prijetne ljudi.   Smiley
irenat, sem ziher, da imaš v rokavu kakšno prijetno osamljeno pot  Wink Wink
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1032 : torek, 19.06.2012 : 10:30:05 »

Mal v blog kliker.si pokukaj, tam boš tudi našla take potke Wink.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1033 : torek, 19.06.2012 : 10:31:14 »

Mal v blog kliker.si pokukaj, tam boš tudi našla take potke Wink.
Oho, super, hvala!  objem ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1034 : torek, 19.06.2012 : 10:49:45 »

Absolutno. Povpraševanje dela te "hotele". Ker gor rine vse. In zahteva vse. Sem se že s parimi oskrbniki menila o tem ... žalostno.
Ja, to je enako kot je enkrat AnaJ. pravila, da pridejo k njim kaki turisti in si zaželijo rižoto z morskimi sadeži butnglavc

Še malo, pa bodo tudi pohodniki v kočah hoteli škampe na buzaro in jih tudi dobili Lips Sealed

Ampak tole z vodo je pa res velika porkarija Angry
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 ... 140   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines