mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 08:46:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Strani: 1 ... 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 ... 140   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji  (Prebrano 340850 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1065 : torek, 03.07.2012 : 20:28:44 »

Luna7, predlagam, da jo TEMLE malo posodiš in mastno zaslužiš!  Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1066 : sreda, 04.07.2012 : 00:39:10 »

O tem, kaj je uničevanje in kaj umetniško izražanje pa komaj čakam, da Mila kaj pove Grin Lepo prosim - razgledani ljudje, intelektualci bi pa lahko imeli malo več posluha za genija v vaši hiši, a ne Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1067 : sreda, 04.07.2012 : 09:02:32 »

MamaF, sej ni prevec komplicirano, EMI je tipicna postmoderna dekonstruktivisticna arhitektka!
"... gre za fragmentacijo, za razbijanje klasične stavbne prostornine. Posamezne funkcije stavbe so na neki način dislocirane iz jedrne prostornine, kar nastane, pa je še najbolj podobno 'urejenemu kaosu'. Nepravilne oblike in razgibanost..." (vir rtvslo), nadajnji citat niti ni potreben, se mi zdi Tongue.

Draga Luna, naj torej povzamem - Emi samo razbija otrdele tradicionalne predstave kako 'v resnici' je in kako morajo ena taka oblazinjena vrata ali rocke pisarniskega stola izgledat. Prostoru daje muving, drzno razgiba tisto, kar ste vi imeli za nepremakljivo zabetonirano. S tipicnimi dekonstruktivisticnimi orodji, ki so neodtujljivi del nje same, odvzema funkcijo nefunkcionalnemu in zastarelemu in s tem ko ubije staro esenco, omogoci prostoru in objektom v njem, da zasijejo v povsem novi eksistenci. Skratka - neznansko ji morate bit hvalezni. V teh vrocih dneh, ko je vecina mozganov ze na robu kisanja, vas namrec ona intelektualno izziva, uci kreativnosti in osvobaja miselnih spon.
Pa ce je kje kaj boljsega na tem svetu... Lepa navdihujoca mucica, cisti zaklad!

Lp, od Pici precej precej hudo navdihnjena FŽ
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1068 : sreda, 04.07.2012 : 09:03:37 »

Mi smo pa našli super rešitev za vroče dni za naše mačore.  Cool V večjo brisačo sem zavila tiste velike pingivne iz zmrzovalnika, ki se nahajajo v Gorenjevih hladilnikih+zmrzovalnikih (mi ga nimamo več...) in jo položila na tla. To so takšne večje plošče. Vsem trem sem pokazala, kaj to je (držala sem jih nekaj sekund na tisti brisači, da so začutili, da je to vir hladu), in zdaj se veselo vrstijo na njem. Seveda, Tači je najprej rekel, da je to samo za njega...  Roll Eyes ampak itak ne more biti skozi tam, tako, da prideta zraven tudi mačkici.  Cheesy
Boni tega ne rabi, je rekla, da bi ona raje sonce... Roll Eyes
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1069 : sreda, 04.07.2012 : 09:05:03 »

MamaF, sej ni prevec komplicirano, EMI je tipicna postmoderna dekonstruktivisticna arhitektka!
"... gre za fragmentacijo, za razbijanje klasične stavbne prostornine. Posamezne funkcije stavbe so na neki način dislocirane iz jedrne prostornine, kar nastane, pa je še najbolj podobno 'urejenemu kaosu'. Nepravilne oblike in razgibanost..." (vir rtvslo), nadajnji citat niti ni potreben, se mi zdi Tongue.

Draga Luna, naj torej povzamem - Emi samo razbija otrdele tradicionalne predstave kako 'v resnici' je in kako morajo ena taka oblazinjena vrata ali rocke pisarniskega stola izgledat. Prostoru daje muving, drzno razgiba tisto, kar ste vi imeli za nepremakljivo zabetonirano. S tipicnimi dekonstruktivisticnimi orodji, ki so neodtujljivi del nje same, odvzema funkcijo nefunkcionalnemu in zastarelemu in s tem ko ubije staro esenco, omogoci prostoru in objektom v njem, da zasijejo v povsem novi eksistenci. Skratka - neznansko ji morate bit hvalezni. V teh vrocih dneh, ko je vecina mozganov ze na robu kisanja, vas namrec ona intelektualno izziva, uci kreativnosti in osvobaja miselnih spon.
Pa ce je kje kaj boljsega na tem svetu... Lepa navdihujoca mucica, cisti zaklad!

Lp, od Pici precej precej hudo navdihnjena FŽ

Jaoooo, FŽ in Pici....  Grin Grin Grin huh predaja Afro
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1070 : sreda, 04.07.2012 : 09:33:29 »

Afro, itak, to je to

Luna/, tvoja pogruntavščina je pa neznansko kuuuuuuuuuuuuul Afro  bravo
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1071 : sreda, 04.07.2012 : 09:38:52 »

No, vidiš, Luna, Emica že ve! Samo malo je nerazumljena 

(mogoče se je z Milo kaj slišala  Grin)
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1072 : sreda, 04.07.2012 : 09:46:35 »

No, vidiš, Luna, Emica že ve! Samo malo je nerazumljena 

(mogoče se je z Milo kaj slišala  Grin)
Emica, ne samo, da je nerazumljena tipicna postmoderna dekonstruktivisticna arhitektka, tudi prav hudo ni ...ehm... kako se že temu reče... brihtna  butnglavc . Včeraj je skočila (Emi IMA 4 noge!) s kletke na okensko polico (višina okoli 20 cm) in, ker se ni dovolj odrinila, je začela s sprednjimi grabiti okoli sebe, in seveda, zagrabila posodo polno briketov na polici.....  Roll Eyes Lips Sealed Angry ... ki je nato zgrmela na tla, briketi pa po celi sobi. Bože dragi, kakšno mačko imamo! In, da je mera polna, podobno počne zdaj še Tači...
Aja, mogoče je pa polna luna....  predaja
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1073 : sreda, 04.07.2012 : 09:52:50 »

Mogoče je pa bila lačna revica in ni imela dovolj moči za skok  Undecided
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1074 : sreda, 04.07.2012 : 09:57:46 »

lubika mala  Kiss Kiss
Tači glej in uči se, go go go  Afro Afro
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1075 : sreda, 04.07.2012 : 10:03:47 »

Tačiju bom morala zrihtat še oblazinjeno sobo, da si kaj ne naredi, ko je tako neroden. Ampak zlati muc!  Kiss
Emi, ta bo pa dobila sobo z rekviziti in naj najredi nekaj, da si zaslužimo za kruh. Naša mucica, naj dokaže, da je res čisti zaklad! (sej to že vemo, samo, naj fotodokaže še izven našega stanovanja...)
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1076 : sreda, 04.07.2012 : 14:59:25 »

Dokazi škododelke in jako narodne mace Emi:
Plezalna stena na vhodnih vratih. Če ne pogledaš dobro, se skoraj ne vidi, dokler je nisem videla na lastne oči, ko je (sicer od veselja, ker sem prišla domov po 4 dneh) zaštartala skoraj do polovice vrat!  Shocked Shocked Roll Eyes

[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1077 : sreda, 04.07.2012 : 14:59:51 »

Plezalna stena

[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1078 : sreda, 04.07.2012 : 15:00:25 »

Pa še remek delo: stol  Angry Angry

[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1079 : sreda, 04.07.2012 : 15:00:57 »

z vseh strani se ga je lotila.... Roll Eyes

[attachment deleted by admin]
Logiran
Strani: 1 ... 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 ... 140   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines