mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 11:08:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Strani: 1 ... 68 69 70 71 72 [73] 74 75 76 77 78 ... 140   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji  (Prebrano 341307 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1080 : sreda, 04.07.2012 : 15:01:46 »

No, pa še naša Xenča, ki je včeraj dala vse tri v luft, ker je bilo tako vroče.... Smiley

[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1081 : sreda, 04.07.2012 : 15:02:28 »

In črno srce naše, ki se vedno tlači na ta zanjo malo premajhen povšter...  Roll Eyes Kiss

[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1082 : sreda, 04.07.2012 : 15:02:55 »

In še glavna škododelka Kiss

[attachment deleted by admin]
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1083 : sreda, 04.07.2012 : 15:30:48 »

In še glavna škododelka Kiss

uau, lej ta stil in elegantno prekrižane nogice  Shocked kera bejba !  Kiss Kiss
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1084 : sreda, 04.07.2012 : 15:46:31 »

Jao Emi, lumpa mala, skrbiš za zabavo tvoje in forumovcev  Kiss kako sem se nasmejala njenim lupmarijam  Grin Grin
Vsi so pravi mali srčki  ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1085 : sreda, 04.07.2012 : 16:13:37 »

Srčki zlati ljubezen
Emica pa obvlada "rimejk"Tongue Eni bi dali bogastvo za takale "vintage" vrata, ti pa cel halo Tongue Pa tudi tanovi dizajnerski stoli imajo bolj ergonomsko oblikovana naslonjala, to je Emi probala pokazat  Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1086 : sreda, 04.07.2012 : 16:16:54 »

Meni se pa zdi, da je tamala fuuul ponosna na svoj posel Grin Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1087 : sreda, 04.07.2012 : 17:06:24 »

Luna, rekla ti bom tisto, kar sem svoj čas rekla kingrojki - napiši gor "Poglodano z ljubeznijo" in se zavedaj, da imaš doma unikatne umetnine, kakršnih nima noben drug na tem svetu. Amen  Cool
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #1088 : sreda, 04.07.2012 : 18:12:35 »

Haha kakšna poza. Grin Se že od daleč vidi, da ni kar ena mačka, ampak dizajnerska umetnica. Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1089 : četrtek, 05.07.2012 : 06:50:52 »

Meni se pa zdi, da je tamala fuuul ponosna na svoj posel Grin Grin
Sej, sej, zraven se pa drži, kot da je metlo pojedla... super

Emi je zlata mačka, ni kej. Poglodala bo stanovanje z ljubeznijo in res bom imela unikat od stanovanja...  -*:Boni je mala malca proti njej...najmanjšemu osebku v naši živalski familiji. Zdaj pa si predstavljajte, kako ona naskakuje tale bob, v katerem tako zveličano sedi...in potem srfata po parketu z njim.  Roll Eyes Grin

Ampak, je pa vedno bolj "priljudna" in samo kakšen mesec še manjka, da bo prosila za v naročje.  Wink  Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1090 : četrtek, 05.07.2012 : 07:17:42 »

Moram še povedat, kako kaj naša srbečica in goli buši.  Smiley Na morju je pikica na srbečico popolnoma pozabila! Oz. se nanjo ni niti spomnila, čeprav je tista injekcija že zagotovo popustila in smo bili v pripravljenosti z medrolom... In ni bil potreben niti malo. Morska voda in zrak očitno delata svoje in Bončula se ni čohnala do doma. Itak se ji je dogajalo na ful, kar je tudi en razlog. Ko pa sva vstopili v stanovanje, smo kar kmalu začeli se po malem grickat, vendar res čisto malo. Potem je šefla stanovanje posesala (seveda, prahu in pršic je bilo po naši odsotnosti zagotovo kar nekaj) in je bilo prec boljše.  Tongue Zdaj se resnično potuširamo po podvozju vsakič, ko pridemo s sprehoda po travi (čeprav bi Boni to zagotovo z veseljem preskočila). In je boljše.  bravo veselje

Pa še tole: Noro dobro sva uživali v apartmajih od familije SILBE MIE, ki so čudoviti, opremljeni s klimo in tv-jem in prijetno prostorni. Cheesy  Do plaže na eni ali drugi strani je 5 minut. Do najlepših plaž pa 10 minut....  Wink Čeprav je v "centru" Silbe, se zvoki večernih obiskovalcev sploh ne slišijo! Kar me je presenetilo...  Wink Predvsem pa: Kužki so dobrodošli! Boni pravi, da se je imela nadsuper! Šefla pa itak! Zato jih od srca priporočamo.  Kiss Afro Afro super Čeprav moraš priti na otok z ladjo (tahitra okoli 2 uri), za psa in prtljago sploh ni problem. Prtljago naložiš na ladjo, potem pa te pridejo na otoku iskat z vozičkom, tako, da se ne rabi skrbet, kako in kaj vzeti. Kolikor vam srce poželi... Wink
Na otoku pa se nahajajo živilske trgovine, sadje, restavracije, slaščičarna...ni da ni.  Cheesy Pa cene so normalne.  Wink Zato lahko vse kupite ali v Zadru ali pa na otoku, tako, da ni skrbi za papico. Edino za pse pa je hrano dobro vzeti sabo.  Wink
In, predvsem, otok je v nečem drugačen, saj tam ni avtomobilov....verjetno posledično tja prihajajo "drugačni" ljudje. Mir je skoraj zagotovo zagotovljen, pa zabava tudi in vse je normalno.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1091 : četrtek, 05.07.2012 : 08:02:55 »

Ja, tudi jaz komaj čakam, da gremo enkrat tja ... je blo letos maja že načrtovano, pa so prišle v ospredje druge prioritete. Ampak mislim, da je več kot vredno. Silba bo tudi počakala. Wink
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1092 : četrtek, 05.07.2012 : 08:14:59 »

Jaz pa sem bila tam že večkrat (sicer ne v apartnajih), smo sami pripluli z našo lupinico in je res
fajn. Otrokom (ko so to še bili  Roll Eyes) je bila všeč plaža, meni pa sprehodi pa to, da sem šla zgodaj
zjutraj do pekarne po svež kruh in jogurt in sem nazaj grede eno vročo štruco že uničila  Evil

Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1093 : četrtek, 05.07.2012 : 10:55:31 »

Zakaj pa v šopku fotk manjka Xena? No, zakaj?  Angry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1094 : četrtek, 05.07.2012 : 11:01:54 »

Zakaj pa v šopku fotk manjka Xena? No, zakaj?  Angry
No, pa še naša Xenča, ki je včeraj dala vse tri v luft, ker je bilo tako vroče.... Smiley
Saj je, na taprvi sliki na vrhu strani Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 68 69 70 71 72 [73] 74 75 76 77 78 ... 140   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines