mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 23:26:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Strani: 1 ... 72 73 74 75 76 [77] 78 79 80 81 82 ... 140   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji  (Prebrano 340815 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #1140 : četrtek, 02.08.2012 : 13:59:35 »

Jao, Lia Grin. Je pokazala vse svoje čare Roll Eyes.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1141 : petek, 03.08.2012 : 07:35:31 »

Jp, skoncentrirano jih je demonstrirala. Ampak.... po treh dneh "uvajanja" v naš red in disciplino je tale naspidirana dalmatinka zdaj neverjetno pridna.  ljubezen ljubezen
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #1142 : petek, 03.08.2012 : 09:45:20 »

Ja sej, glih naštelaš jo, pol gre pa že nazaj domov Roll Eyes in naslednjič jovo na novo Tongue Grin.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1143 : petek, 03.08.2012 : 09:54:12 »

Ja sej, glih naštelaš jo, pol gre pa že nazaj domov Roll Eyes in naslednjič jovo na novo Tongue Grin.
Jah, res je. Vendar mislim, da to ni problem njene šefice, ampak problem dalmatinske narave  Evil Roll Eyes . Pač kozica proba, če bo uspela pri drugih nadzornici. Pa ji pač ne uspe. Pri nas je res postala prava bubica....  Cheesy Cheesy Od divjih prvih dni... Zdej se ujamem, da vedno, če kaj ne štima pri kateremu drugemu članu krdela, najprej izgovorim njeno ime  sram Roll Eyes Reva pa nič kriva - no, ampak še vedno v norijah prednjači pred ostalimi....  Grin
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1144 : petek, 03.08.2012 : 10:02:13 »

luna7, na katerem delu Bistrice jo pa voziš v vodo? Jaz sem jo zadnjič vohala kako je smrdela po Bistrici, tudi ko je bila že popolnoma suha. Prav poseben vonj .. po Bistrici.  Huh Sicer se vsi hodijo hladit tja, zadnjič sem celo srečala neke pogumneže v kopalkah  Wink, ampak mi tale čuden vonj ne gre iz glave.
_lori, Biostrico sem včeraj zvečer že kar konkretno vohala na sprehodu... No, nad Stahovico vsekakor ne smrdi tako. Tam se lahko po mili volji kopate!  Wink
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #1145 : petek, 03.08.2012 : 11:49:45 »

Jah, res je. Vendar mislim, da to ni problem njene šefice, ampak problem dalmatinske narave  Evil Roll Eyes . Pač kozica proba, če bo uspela pri drugih nadzornici. Pa ji pač ne uspe. Pri nas je res postala prava bubica....  Cheesy Cheesy Od divjih prvih dni... Zdej se ujamem, da vedno, če kaj ne štima pri kateremu drugemu članu krdela, najprej izgovorim njeno ime  sram Roll Eyes Reva pa nič kriva - no, ampak še vedno v norijah prednjači pred ostalimi....  Grin

Ja, itak da ni problem v njeni šefici, ampak v tem, da je pač zmešana dalmatinka Roll Eyes Cheesy.

Bistrica pa res smrdi v Domžalah, jo voham že par dni tudi jaz Angry.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1146 : petek, 03.08.2012 : 12:23:16 »

Vam bom jaz dala zmešane Dalmatinke  Evil Sam spomnita me, da vaju nazijam, ko se naslednjič vidimo  Angry Angry Angry

Dalmatinke sMo lepe in brihtne, zmešani so pa tisti, ki kaj več od nas zahtevajo  Cool Cool Cool Tongue
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1147 : petek, 03.08.2012 : 12:27:01 »

 Grin Grin Grin
Zmešane - podpis
Brihtne - še štampiljka
ampak, koktejl teh dveh - neprecenljivo...dalmatinka!
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1148 : petek, 03.08.2012 : 12:57:43 »

Ja, je treba ful pazit, kaj se na ta forum napiše – mimgrede komu na rep stopiš Evil
A vidve drugače trenirata za na Triglav  Shocked
Kašen je pa Bonikin višinski rekord ta trenutek?
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1149 : petek, 03.08.2012 : 13:10:28 »

Višinski rekord je slabih 2100m (Kalška gora in Velika Baba nad Lepeno). Ampak pikica trenira za kej višjega tudi. Samo pravo oprsnico še dobi, pa bo prava planinka. Moram it po tisto ruffwearovo. Na žalost ji Lunina ni prav-prevelika, pa se je ne da več zmanjšat. Tako, da dobi čisto svojo. Wink Do nabave bo pa še malo trenirala kej manj adrenalinskega.  Pa vesela sem, da ni paničarka in da zna poslušat, ko je treba. Ni pa neka blazno pogumna kuža. Na, vsaj mirna je in mi očitno zaupa.  Smiley
Sicer pa...imamo težave s krempeljčki, bomo videli danes, kaj bo. Morda bo nadaljevala s športnimi aktivnostmi šele v jeseni. Dva sta ji na sprednji tački počila. Sicer sama nisem prepričana, da sta počila kar tako, ampak sumim, da se kakšna zadeva pase (bakterije, glivice...?). Malo smo to spregledali, saj se je lizala in grickala zaradi alergije. Potem pa je dobila tisto injekcijo za pomiritev alergijske reakcije, ona pa se je še vedno grickala samo po tej tački. Videt inti otipat niti boleče pa ni bilo nič. Zdaj pa se že kakšen teden zadeva pozna. Bom pokazala, kaj se dogaja. Do včeraj ni bilo nič bolečega na otip. Zdaj pa je postalo tudi boleče in rahlo zatečeno okoli enega krempeljčka. Na VF so rekli, da sta počena in, da jih bi bilo treba odstraniti. Meni pa nikakor ni delovalo, da bi to že kar dol vlekla. Pa so rekli, da lahko tudi počakamo, morda bosta sama odpadla - da ni tako hudo. No, zdaj bo postalo hudo.
Je pa ta naša črna biba največji sladkorček na svetu.  ljubezen ljubezen
Bomo poročali.

Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1150 : petek, 03.08.2012 : 13:22:45 »

O, bravo! Še malo, pa bosta morali kisik sabo nosit  Grin
Hitro pozdravita krempeljčke  Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1151 : petek, 03.08.2012 : 16:17:09 »

Evo, zdaj pa še fotke:

[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1152 : petek, 03.08.2012 : 16:17:57 »

Združeni v prihodu viharja z imenom Lia:

[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1153 : petek, 03.08.2012 : 16:18:39 »

Umetnica Emi  Angry Lips Sealed

[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1154 : petek, 03.08.2012 : 16:19:31 »

Boni in vročina: jasno, goli trebušček je še najboljše za hlajenje....  Wink

[attachment deleted by admin]
Logiran
Strani: 1 ... 72 73 74 75 76 [77] 78 79 80 81 82 ... 140   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines