mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 19:21:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Strani: 1 ... 73 74 75 76 77 [78] 79 80 81 82 83 ... 140   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji  (Prebrano 340884 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1155 : petek, 03.08.2012 : 16:20:27 »

Ženske združene v počitku  Tongue

[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1156 : petek, 03.08.2012 : 16:21:03 »

Črni vragec  Cheesy Cheesy

[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1157 : petek, 03.08.2012 : 16:21:44 »

Ti dve pa sta naredili en vihar po stanovanju!  Smiley

[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1158 : petek, 03.08.2012 : 16:24:57 »

Pa še hribovska: Kalška gora

[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1159 : petek, 03.08.2012 : 16:27:11 »

Z Velike Planine nimam slik, ker jih je požrl nadzor nad Lio.... Tongue Evil Smiley
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1160 : petek, 03.08.2012 : 19:32:01 »

Luštni vsi!  Kiss ljubezen Super vas je brat in gledat. Boni pa naj se čim prej zacelijo krempeljčki  Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1161 : petek, 10.08.2012 : 09:07:41 »

Jst in Emica se tokrat v nečem strinjava: jst se ne strinjam z enim računom, ona pa je to fizično podpisala tako, da je odgriznila kos šopa papirjev in plasitčne mapice ter odgriznjen košček zdemolirala.  Cheesy Kiss
Včeraj se je lotila še zavitka (plačanih) računov.... no, tu se pa nisva več strinjali.  Lips Sealed

Lahko pa jo komu posodim za več namenov, ki jih izvrstno izvaja!  Afro Afro Azn
1. umetniška preureditev vašega stanovanja: nadarjena je za razbijanje ravnih linij z nežnimi ugrizi, in za okrasitev z odvečnim materialom, ki ji ostane pri izvajanju osnovnega dela. 
2. stroj za uničevanje dokumentacije: izvrstno predela do nerazpoznavnosti papir in plastične mapice, kar ji daje prednost pred električnimi uničevalci papirja. 

Kaj naj drugega, da jo imam rada....

Se pa zdaj že vsi trije igrajo. Emica nori s Tačijem - končno smo prišli do tega, da sta zdaj oba zadovoljna.  Cheesy Cheesy Xenča pa se tudi rada požene v dir za Tačijem (in obratno, kar Xena ni najbolj navdušena). Z Emico pa imata en tak ženski skrivni dogovor: ti men dej mir, jst ga bom pa tebi - pol pa lahko ležiš zraven mene super. Pa hrbte si krijeta, ko je kriza.  Roll Eyes objem

Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1162 : petek, 10.08.2012 : 09:14:17 »

Ne vem, s čim naj to sladkobico Emico zaposlim. Očitno ji Tači ne zadostuje.  Roll Eyes Shocked Ona hoče očitno še nekaj več. Ampak na plezalu je pa še nisem videla.  slaba prebava butnglavc Motorično razvita res ni. Predvsem ji sekajo možgani.  Roll Eyes  huh
A ima kdo kakšno idejo? Ko sem doma, se večkrat poigramo. Ampak, ona rabi zaposlitev - pametnejšo - takrat, ko mene ni! Če ne jo bom zaprla v Bonikino kletko.
Aja, pa še to. Ponoči se enkrat zbudim in najdem Boni ležat sredi sobe na tepihu.  Shocked Ok, zakaj pa ne v kletki kot ponavadi? Ker notri leži glavna kraljična Emi. Shocked Grin Boni pa tako srovšno zganja pred kletko....  Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1163 : petek, 10.08.2012 : 09:19:36 »

2. stroj za uničevanje dokumentacije: izvrstno predela do nerazpoznavnosti papir in plastične mapice, kar ji daje prednost pred električnimi uničevalci papirja. 
Bom predlagala mojemu, če bi jo vzeli na firmi. Itak morajo šparat povsod, pa bi lahko tudi takole kak € privarčevali. Predvsem pa bi imela tudi ti manj škode doma in Emi bi bila zaposlena Roll Eyes Ampak morajo biti pa dokumenti res skrbno uničeni, ker gre za zelo delikate reči Smiley.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1164 : petek, 10.08.2012 : 09:22:25 »

Bom predlagala mojemu, če bi jo vzeli na firmi. Itak morajo šparat povsod, pa bi lahko tudi takole kak € privarčevali. Predvsem pa bi imela tudi ti manj škode doma in Emi bi bila zaposlena Roll Eyes Ampak morajo biti pa dokumenti res skrbno uničeni, ker gre za zelo delikate reči Smiley.
Osebno ti zagotavljm visoko kakovost v dokončnem in nerazpoznavnem uničenju. A preureditve pa ne bi obenem izvajali?
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1165 : petek, 10.08.2012 : 12:53:20 »

Kaj pa tisti lukenjc od Žverc, v katerega daš kakšen briket ali žogico?
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1166 : petek, 10.08.2012 : 13:13:04 »

Malo me skrbi, ker je recimo škatle ne zanimajo sploh.  Roll Eyes Tačko se ji je namontiral v papirnat karton, jo vabil, ona pa nič, čisto N-Č. Roll Eyes
Hm, kupila ji bom Nintendo!  Tongue Pa da jo vidim, pametno bučko! To ji sploh ne morem oporekat, brihtna je res za vse tri skupaj....ampak ne čisto za vse stvari, ali pa jo jst narobe ocenjujem. Dopuščam možnost, da ona npr. ne gre na plezalo, ker se ji to ne zdi sploh pametno počet. Ker pač to ni za mačke...  Grin Roll Eyes Huh
Moja mala brhitna bučka Kiss Kiss objem objem
Se pa mirno pusti počohljat, pa zadnjič sem ji uspela postrič 8 krempljev!  Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1167 : petek, 10.08.2012 : 13:15:01 »

luna, ti jaz posodim igralno tablo na par tednov, če hočeš, če ji bo kaj zanimivo, ampak ne garantiram, da bo zabava dolgo trajala... Pa če ji daš kar navadno škatlo, naj uničuje? Pri našem Mušu se to kar dobro obnese.

Edit: ok, škatle odpadejo. Ali pa - zapri v škatlo vrečko s briketi za par dni, potem pa tako aromatizirano škatlo ponudi za zabavo. Mogoče je v tem skrivnost, naše igralne škatle vedno Čombe prinese  Wink
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1168 : petek, 10.08.2012 : 13:21:06 »

No, moja dva imata ure in ure zabavo z navadno elastiko/elastično vrvico, ki visi obešena na kljukah predalov. Če je pa kakšna igrača gor, je pa sploh kul.
No, sta imela zabavo, dokler ni prišla RitaDita Angry, ker se zdaj ona obeša po tistem.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1169 : petek, 10.08.2012 : 14:17:16 »

Emi, predlagam, da malo nehaš s preurejanjem, da te ne bo tvoja s hitro pošto nazaj na Hribček poslala (no, al pa k meni, s tem tudi nekaj grozi  Roll Eyes ) ...  Angry
Logiran
Strani: 1 ... 73 74 75 76 77 [78] 79 80 81 82 83 ... 140   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines