mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 00:32:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Strani: 1 ... 74 75 76 77 78 [79] 80 81 82 83 84 ... 140   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji  (Prebrano 340896 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1170 : petek, 10.08.2012 : 15:15:24 »

Ali pa k meni, ko tako zvesto podpiram mlade nadarjene umetnike Grin Miyu je enkrat že dobila ponudbo

Emi Kiss ti točno veš kaj naredi pravega umetnika, a ne. 10 % talenta in 90% dela. Samo tvoja tega še ne šteka Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1171 : sobota, 11.08.2012 : 18:51:37 »

Hec, ko pa sem jaz doma, je pa cel angelček!   Angry Roll Eyes Grin Grin In to cel dan!
Sem jo danes opazovala, kako s slastjo gricka slamce. Nosi jo okoli, pa vrže v zrak in ujame in gricka, gricka...  Grin Očitno je važno, da gricka.  Roll Eyes Kostko bo dobila, eno tako mini za mini pse.

mamaF, res je, jst sem bolj inženirski tip, umetnost mi je blizu le za oči spočit. Zdej razume, da ne razumem.... Grin Tongue

NoJinx, Emica bi ti zagotovo preuredila stanovanje...a nisi rekla, da samo še spalnico urediš, pol pa bo?  Tongue Evil Mogoče bi ti tudi Samota dobro zabavala.  Evil Samo se bojim, da ji bo pokazal, kako visoko lahko mački s 4 nogami lezejo...mogoče pa to ni dobra ideja, da jo k tebi pošljem.  Lips Sealed Wink
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1172 : sobota, 11.08.2012 : 20:59:39 »

A pol umetniško ustvarja samo kadar te ni doma?
Če ja, potem pa je to ja jasno sporočilo - pogreša te! Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1173 : nedelja, 12.08.2012 : 00:25:16 »

Ja, ali pa si revica zatirana ne upa pod nemško inženirsko komando ustvarjat Sad Bogica mala nerazumljena Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1174 : ponedeljek, 20.08.2012 : 10:51:37 »

Boni je pa včeraj pobirala krompir.  Afro Izkoristili smo njene jasno izražene želje po izkopavanju in njeno nadarjenost in jo poslali v bojne črte na njivo krompirja. Ni je zmotila vročina (senca samo zanjo je bila pripravljena....) niti to, da smo krompir pred njo že pobrali. Roll Eyes Smiley  Ona je kopala in kopala...sej je imela veliko dela, ker so rovi mišk zelo gosto posejani.  Angry Ampak je frajerka ugotovila, da je pa v senci boljše kopat in se je lotila napačnega dela njive.  Angry Potem smo ji odvzeli delovne pravice in jo poslali za kazen v senco. Grin  Mi pa smo nadvse uživali dalje v kopanju in pobiranju....krompirja.  Lips Sealed  Tongue
Danes se še ni praskala in upam, da se tudi ne bo. Očitno je tista trava odcvetela....k sreči. Z bioresonancio bomo počakali do nalsednjega cvetenja, da ujamemo res tiste zadeve, ki jo resnično iritirajo.  Wink

Emi: Mačica se je res sprostila in zdaj prežvekuje že pasje palčke.  vegi Sem kupila ene take tanke prav za njo in .... ona to gricka kot slamce. Seveda, slamice so itak zakon, ker jih lahko nosiš okoli in jih zraven grickaš.  Grin Grin Roll Eyes  Kiss

Xenča in Tačko pa se izmenjujeta na papirnatem praskalniku na tleh, ki sem ga kupila samo za Emi. Nazorno ji demnostrirata, kako se to uporablja, ona pa samo gleda in si misli svoje ter se zlekne zraven njega....  Grin Evil Tačko si tudi ta praskalnik izklljučno lasti, da mora Xenča svoje praskanje hitro opraviti preden on priteče in jo nažene dol....  predaja

Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1175 : ponedeljek, 20.08.2012 : 11:01:08 »

luna7, ti imaš pa ful zabavne živalce Smiley Cheesy Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1176 : ponedeljek, 20.08.2012 : 11:10:04 »

luna7, ti imaš pa ful zabavne živalce Smiley Cheesy Kiss
Hehe, če se ta zabava ne začne zjutraj v soboto, ko bi želela morda malo potegnit s spanjem....
Zadnjič se je Emi (nikoli na zadnjih dveh nogah ničesar pametnega ne počne, še skočiti zna bolj slabo kam na višino) mirno povzpela na zadnje tace in s sprednjimi dosegla zvončke, ki visijo ob steni in resnično zanalašč zvonila z njimi, da sem morala vstat in prekinit njeno početje. Nadaljeval je Tačko (in spet Emi z zvončki  Evil), ki si je postregel z mize s papirnato vrečko Angry , v katero se je "vpregel" in zaradi strahu z njo vred oddirjal pod posteljo  Shocked , da sem potem resnično morala vstat in razgnat bando mačjo, ki si je na sobotno jutro privoščila takšen žur. Pa Tačkota rešit iz objema ročaja papirnate vrečke...  Roll Eyes
Vse sem si vzela kot zabavni del... kaj pa češ drugega, če pa te imajo tako radi, da te na vsak način želijo imeti...
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1177 : ponedeljek, 20.08.2012 : 11:26:54 »

Samo še pasji mladič, ki ga fuul srbijo zobje, ti manjka  predaja...Potem je šele luštno.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1178 : ponedeljek, 20.08.2012 : 11:47:37 »

 Grin Grin Grin Bom to veselje preskočila....sem zato Boni vzela... Tongue Tongue Grin
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1179 : ponedeljek, 20.08.2012 : 11:59:06 »

Imet mladička je pa ja tko kjuuut ljubezen Tongue
Logiran
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #1180 : ponedeljek, 20.08.2012 : 14:39:55 »

Emi, horjulska zvonarka  Grin, kakšna pametna mačkica ljubezen
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1181 : ponedeljek, 20.08.2012 : 14:58:53 »

Imet mladička je pa ja tko kjuuut ljubezen Tongue

A bejž....  Lips Sealed Kiss Sej vem, samo potem pa rada take otroke vrnem materam....  Tongue 
 
Emi, horjulska zvonarka  Grin, kakšna pametna mačkica ljubezen
Včasih se tudi jst vprašam, kaj si sploh naj mislim o tej mački...  huh
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #1182 : ponedeljek, 20.08.2012 : 19:03:29 »

 Grin Emi je pa faca. Kiss Preden sem posvojila Azurko sem si jo ful ogledovala. Še dobro, da potem ni šla ona z mano, ker bi mi z Urlo v tandemu zvončkljale. Namreč, kadar hoče da vstanem, mi s kablom od reflektorja nabija po njem in tudi fajn "zvončklja". Angry
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1183 : ponedeljek, 20.08.2012 : 19:48:56 »

Hehe, cin cin cin, dobro jutro!  Kiss
Temple Granin piše, da moraš oziroma da lahko mačka navadiš, da spi, dokler spiš ti. Sem danes brala to knjigo.
Moji budijo tako, da zlezejo name in bucajo ali maaauuuu, ampak jaz se obrnem in spim dalje. Nakar obupata, se zlekneta čisto zraven, da se še obrnit ne morem, ampak spimo pa vsi dalje!  Cheesy

Zakaj pa bi Emi morala na praskalniku praskat? A ti bi rada zatrla umetniško izražanje?  Shocked
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1184 : ponedeljek, 20.08.2012 : 20:04:37 »

Grin Emi je pa faca. Kiss Preden sem posvojila Azurko sem si jo ful ogledovala. Še dobro, da potem ni šla ona z mano, ker bi mi z Urlo v tandemu zvončkljale. Namreč, kadar hoče da vstanem, mi s kablom od reflektorja nabija po njem in tudi fajn "zvončklja". Angry
O, a vaju z Luno7 so pa mačke na Pawlow refleks vzgojile?  Evil

Logiran
Strani: 1 ... 74 75 76 77 78 [79] 80 81 82 83 84 ... 140   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines