mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 01:53:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Strani: 1 ... 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 ... 140   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji  (Prebrano 340033 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1260 : sreda, 10.10.2012 : 17:48:16 »

Jp, kutine so bile....za crknt!  Roll Eyes Boni ne sme biti v družbi kutin. Zdaj so kutine v kleti. Se namreč čohamo, če so kutine na omari.  Roll Eyes
Opažam, da precej ljudi še ni slišalo za pečene kutine, zato vas samo obveščam (če čisto slučajno kdo še ne ve), da so pečene odlične! Mljask! Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1261 : sreda, 10.10.2012 : 18:22:14 »

Kako pa jih spečeš? njamiiiii  Cheesy Cheesy
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1262 : sreda, 10.10.2012 : 19:35:50 »

Kako pa jih spečeš? njamiiiii  Cheesy Cheesy
Zelo enostavno. Olupiš, narežeš na polovice ali četrtine (po želji, odvisno otudi od velikosti) in jih položiš na pekač na peki papir (tako da je odrezana ploskev zgoraj). Postaviš v pečico in pečeš, dokler pač niso pečene. Tongue Vsaj kakšnih 20 minut, sicer pa tako 'na uč'. Mi imamo raje malce bolj zapečene, take s 'skorjico'. Aja, spodaj malce začrnijo, ampak ni moteče. Dobre so tople ali hladne, posipane s sladkorjem (meni so najboljše, če sladkor ni mlet) ali brez... Po želji pač. Smiley Res so odliiične, pa cela kuhinja tako lepo diši. Smiley
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1263 : sreda, 10.10.2012 : 19:37:46 »

Aja še glede temperature... Mislim da jih mi pečemo na 180 stopinj. Ma ne me držat za besedo, ker imamo zblojeno pečico. Bom za ziher vprašala mami, ki pač največ peče in ima pečico vključno z njenimi temperaturami dobro naštudirano. Bom javila.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1264 : četrtek, 11.10.2012 : 10:40:22 »

Uau, super! Speedy, hvala!  Cheesy Cheesy Kiss

Bom še tiho prišepnila: Emi mi sledi po stanovanju kot senca. Pa celo božat se že pusti. Ampak le na tleh. Pa že dvakrat sem jo zalotila, da spi pri mojih nogah...  Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1265 : četrtek, 11.10.2012 : 11:14:02 »

Malenkost, naj vam tekne. Smiley Glede temperature - tam nekje proti 200 menda (pri nas pač naštimamo pečico na nulo, pa to že pomeni 180-200 stopinj, tako da piškote pečemo na nuli Tongue). Aja pa vidim, da sem bila zmedena, ko sem včeraj pisala sporočilo: nič NE OLUPIŠ, SAMO OPEREŠ. Pa pešk tudi ni treba ven dajat, je bistveno lažje kasneje, ko so že pečene.

Jaz mislim, da si je Emi že zaslužila pečene kutine! Tongue Tongue Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1266 : četrtek, 11.10.2012 : 11:24:18 »

Uau, super!
Ampak Boni bo pa pečene kutine gledala samo skozi šipo...  Lips Sealed Tongue Evil
Za Emi pa ne dvomim, da jih ne bo poskusila, če že ne pojedla kakšen košček. Ko sem zlagala ovco za Boni v skrinjo, je edina (še Boni je omagala) 3 ure nadzorovala moje delo in se pasla (po)ob obranih kosteh. Srčno upam, da nimam kakšne reberce pod posteljo... Je zraven gurmanke še en tak hrček, ki si mirno odnese kar konkreten kos.  Roll Eyes Lips Sealed
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1267 : četrtek, 11.10.2012 : 14:28:36 »

... Srčno upam, da nimam kakšne reberce pod posteljo... Je zraven gurmanke še en tak hrček, ki si mirno odnese kar konkreten kos.  Roll Eyes Lips Sealed

Ja normalno, si je treba naredit zalogo za zimo  Tongue – nikoli ne veš kako huda bo lakota, ko pritisne prvi mraz  Cool
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1268 : četrtek, 11.10.2012 : 14:46:18 »

Ja normalno, si je treba naredit zalogo za zimo  Tongue – nikoli ne veš kako huda bo lakota, ko pritisne prvi mraz  Cool
Mogoče je pa videla kakšne indijance pa drva pa to...  Grin Grin Grin
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1269 : četrtek, 11.10.2012 : 20:59:16 »

a une Indijance, ki so po radiu slišali, da bo zima huda? 
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1270 : četrtek, 11.10.2012 : 21:29:46 »

Na zimo moraš bit pripravljen tako ali drugače  Angry. Ne glede na to, kaj pravijo Indijanci  Roll Eyes. Prav bi sicer bilo, da si z bogatimi obroki pridobiš nekaj maščobnih oblog, ampak ker te v tem primeru tvoja kuharica/kelnarca takoj na forumu obtoži, da se nemarno rediš in te da na kako obskurno dieto  Tongue, je Emičin pristop zagotovo najboljša rešitev  Cool.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1271 : petek, 12.10.2012 : 06:37:10 »

Ja, jst pa cela panična, da ni tole na poti druge Trinke... Undecided
Drugače pa je res postala ena taka mehka mucica. Njen pristop je res tak mehak, da niti ne vidiš, kaj pripravlja... Cool Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1272 : nedelja, 14.10.2012 : 11:32:48 »

Emi  Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1273 : sreda, 17.10.2012 : 07:45:12 »

 Angry Angry Angry Emi..... Angry Angry Angry
Danes zjutraj sem jo v poltemi opazovala, kako si elegantno zna odmaknit dekico na stolu, da lahko pride do že itak čisto pogriženih naslonjal za roke...
Potem pa sem bila jst  Evil Evil Evil in sem v tisti temi v njo zagnala eno mehko plišasto igračko in Emi celo zadela! Emi je odneslo v luft in dol s stola.  Tongue  Azn vegi Zdej upam, da bo končno pustila tale MOJ stol pri miru.  veselje veselje

Mačja je tam v eni svoji temi pisala, kakšne sladke mucice proizvajajo tam gori na hribčku. Se mi zdi, da sem dobila eno čudno robo... Si samo predstavljam, kako so se zadovoljno in ZA VRATI hihitale, ko sem si izbrala Emico.  Lips Sealed Evil Huh Grin
Sej je sladka... ampak tudi vražja, tale moja umetnica/uničevalka.  ljubezen

Ok, zdej pa še kakšno lepo o njej: zna pa se tako lepo igrat s Xenčo, nežno in prijazno. Zdaj hodi k njej spat in se guzi v posteljico isto kot se je Trinka. Bom dokazala še s fotomaterialom... Cheesy Cheesy Upam, da to tudi ne pomeni, da ima Xenča kakšne zdravstvene težave (tako je to znala kar dobro napovedat Trina).
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1274 : sreda, 17.10.2012 : 07:47:14 »

Plišasta igračka je bila mačka z zadovoljnim nasmehom...  Evil Evil Evil
Logiran
Strani: 1 ... 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 ... 140   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines