mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 04:46:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Strani: 1 ... 90 91 92 93 94 [95] 96 97 98 99 100 ... 140   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji  (Prebrano 340913 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1410 : sreda, 02.01.2013 : 20:24:37 »

babe  Kiss Kiss Kiss vse naj
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1411 : sreda, 02.01.2013 : 23:07:44 »

Čestitke  Kiss  In še na mnoge skupaj osvojene vrhove  Cool
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #1412 : četrtek, 03.01.2013 : 08:33:56 »

Zapoznele čestitke še od nas treh.  Cheesy
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1413 : četrtek, 03.01.2013 : 14:24:51 »

Hvala vsem za čestitke!  Boni jih je cela vesela.  Kiss Kiss Cheesy Cheesy Cheesy Sploh, ko ne poka več!  Smiley

Pa Emica ni debela, no...  Lips Sealed Samo malo se je zavarovala pred mrazom. In to čisto sama....  Lips Sealed sram sram sram Nič ji nisem jst pomagala. Prisežem.  predaja predaja
Pikica je sladkorček!  Cheesy Cheesy Kiss
Torej, zdaj striktno odstranjujem posodice s hrano, ko poje Tačko (on mi je merilo, ker ni požrešen) - tudi hrano od Boni moram po novem pospravit. Emi je včeraj imela v posodici še nekaj briketov in posodic s hrano nisem odstranila. Bunkica je ležala bočno na okenski polici, si grela nožice na radiatorju in zraven leže !!! zobala iz posodice zadnje briketke s takšnim užitkom, da sem jo samo gledala, kako uživa zraven. Res, prav iz užitka papca.
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #1414 : četrtek, 03.01.2013 : 20:14:14 »

Čestitke in na še veliiiiko obletnic! Cheesy
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #1415 : petek, 04.01.2013 : 01:47:53 »

Malo pozne čestitke tudi od nas! Kiss
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1416 : nedelja, 06.01.2013 : 22:26:55 »

Ok, jaz moram k okulistu  Wink
Bolj ko gledam te slike, manj mi je jasno, zakaj namiguješ, da je Emica d.e.b.e.l.a??
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1417 : ponedeljek, 07.01.2013 : 07:43:48 »

Ehm.... to so mi prišepnile njene bivše šefle...  Lips Sealed sram
Sicer se je zredila za natanko 30 dek od zanjdga vaganja nekje sredi poletja. Taka mehka hruška je ratala... Da se je zredila, pa ne dvomim, ker tako kot ona je...tega še nisem videla pri nobeni živali. Z U Ž I T K O M.  plesalec super predaja Azn
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1418 : torek, 08.01.2013 : 08:50:39 »

Uuuu, a tkooo?!

For the record: Nike ima 4,8 kg! (just in case, če Smetka bere)
(pa jih je imela tudi manj, ko je prišla k nam).
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1419 : četrtek, 10.01.2013 : 09:34:52 »

Boni ima zdaj vse spet po starem.  Cheesy  Kiss Pikica je navdušena nad tekom in med njim pozabi, da je slišala v daljavi eno petardo ali dve, da je zunaj tema, in da ljudje pri sprehodu uporabljajo tudi palice.  Tongue V decembru so se ob pojačanem "bombardiranju" vsi ostali strahovi spet malo pokazali (vendar v čisto majhnem delčku) in smo jih pogumno premagali. Edino kanonade zadnjih dveh dni lanskega leta nismo zmogli in smo se tresli in tresli in nekaj ta hujših je preždela pod posteljo.  jezen jezen jezen Novo leto pa v objemu dveh brhkih deklic, katerima je predala svojo dušo.  Grin Grin Smiley

Včeraj sva v temi s plapolajočimi ušesi in dvignjenim repom drveli skozi mrzel zrak, Boni je ujela vonjave gozda, se malo naigrala z nekaterimi kužki in doma "navijala" za hrano, ker se nisem uspela dovolj hitro slečt in ji ponudit. Kokica zlata. Dobro smo začeli tole leto!  plesalec plesalec plesalec ljubezen

Nekaj se je spremenilo tudi mačkovju.... Eno jutro sem se zbudila na hrbtu, pod desno pajsko Tačko (pod kovtrom  Shocked Shocked ), pod levo pajsko kot običajno Xena. Emi pa..... na mojem mehurju prede, da sem si morala zelo hitro to idilo ogledat in potem tečt v kopalnico. Emi je vedno bolj crkljiva in celo sem ji uspela postrič kremplje na eni tački v eni potezi...  Cool Cool veselje 
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1420 : četrtek, 10.01.2013 : 12:28:04 »

 objem objem
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1421 : četrtek, 10.01.2013 : 13:02:33 »

Super ste! Cheesy Kiss ljubezen
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1422 : nedelja, 20.01.2013 : 20:05:09 »

Ta vikend sem se lotila skrtačit mačke. Najprej sta se takoj - ampak res, takoj - vrgla na tla pred krtačo Tačko in Xena. Komaj sta čakala, da jih skrtačim. Emi je vse to opazovala z okenske police z dvignjeno glavo. khm
Ko sem končala z uživancijo dveh, ki se nista hotela naveličat, sem se lotila gospodične Emi. Najprej sem jo dala na "ponk" (blazina na kletki od Boni, ker sem vedela, da ni zmožna prav hitro pobegnit, ker je pač motorično bolj (milo rečeno) švoh) in jo začela nežno krtačit. Seveda, takoj mi je namenila grozeče kvazi renčanje.  Cool Roll Eyes Poskusila je tudi pobegnit tako, da se je s sprednjimi tacami naslonila na rob okenske police - idealno za krtačenje...  Evil Evil Potem pa je.... potem pa je ona uporabila najhujše orožje, ki ga premore očitno samo in zgolj samo ona:
PRDNILA JEslaba prebava slaba prebava slaba prebava bruham
In to tako smrdeče, da sem skoraj vse spustila iz rok.   bruhamŽe dolgo nismo vohali njenih prdcev ali drekcev. Sem mislila, da je to od hrane. Pa vidim, da to ona uporablja za obrambo.  predaja predaja predaja
Slikovnega materiala vam ne bom prilagala.... Tongue
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1423 : nedelja, 20.01.2013 : 20:07:56 »

Dihurkica Kiss Kiss, puka, ko jo je strah Grin
Joj, a veš, kako pa moja Šnapi prede, ko jo s furminatorjem? Kar nastavljala bi se ure in ure.
Jaco pa malo manj, ker ga glavnik cuka zaradi dolge dlake.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1424 : nedelja, 20.01.2013 : 20:10:28 »

Sej, sej, sumim, da so mi podatknili dihurja. Ima štiri noge pa ne zna skakat?!?!? Kaj je to? Dihur? Ne, Emi.  Huh Roll Eyes Grin
Knofla požrešna, moja mala bunkica... Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 90 91 92 93 94 [95] 96 97 98 99 100 ... 140   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines