mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 11:27:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Strani: 1 ... 96 97 98 99 100 [101] 102 103 104 105 106 ... 140   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji  (Prebrano 340074 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1500 : sreda, 20.02.2013 : 10:01:43 »

Ok, ni blema! Wink Smiley
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1501 : sreda, 20.02.2013 : 10:08:59 »

Plastenke pa... osebno se moram za plastenke kar potrudit, saj jih skoraj ne kupujem.

Jaz sem si kupla alkoholni kis v Sparu v veliki plastenki, mislim da volumna 3 l, pa imam to zdaj za prašek. Ali pa kantico (spet če se ne motim 2 ali 3 l) prav tako od alkoholnega kisa, tokrat Sosedovega. Večja embalaža = ceneje = manj odvečne embalaže Wink. In "nakuham" prašek iz 100 g mila in 2 l vode ali nekaj takega. Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1502 : sreda, 20.02.2013 : 10:14:20 »

Hehe, sej moje flaške so skozi iste. Za druge se moram pa že potrudit...  Wink
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1503 : sreda, 20.02.2013 : 23:34:23 »

Lahko vzamem plastenko od kupljenega tekočega praška? Ali je bolje, da vidim skozi, kdaj je treba pretresti?  Undecided

(pa bom kr doma oprala  Evil)
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1504 : četrtek, 21.02.2013 : 07:50:29 »

Sploh ne. Vidiš, kako teče. Če ne gre nič ven ali gre zelo počasi, potem je potrebno pretresti. Mačja, a pol ne rabi nekaj tednov prat tvoje žehte?  Wink
Po obiskih raznih drogerij, lahko povem, da je DM še vedno najcenejši pri Marsejskem milu.  Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1505 : ponedeljek, 25.02.2013 : 09:24:45 »

Emi...... če je to mačka, potem bom začela jst kikirikat.  Roll Eyes Roll Eyes Grin

Torej, včeraj popoldan greva z Boni na sprehod. Obe pripravljeni v bojni opremi za v sneg čez koleno. Zaklenem stanovanje, grem en štuk nižje, ko zaslišim: eno grozljivo panično glasno mjavkanje, meni čisto nepoznano.  Shocked Shocked  stop Ampak, definitivno iz našega stanovanja. Obrnem konje in zdrvim gor (Boni nič jasno, ampak sodeluje). Vmes mi gre čez glavo, kaj če se je kam zataknila, kaj če se je priprla z vrati, kaj če sem jo zaprla v pralni stroj (ki ga še nisem zagnala), vse to v sekundi čez glavo.  Huh Pa še vedno nisem vedela, kdo to mjavka.... Odprem vrata in pogledam v stanovanje: iz srede predsobe pa en velik kupček Emice, ki mi mežika. Azn vegi Preverim še okoli, če ni kakšen Tačko kej zakuhal-on leži v svoji škatli od čevljev, Xena pri radiatorju...  pevka pevka
Se pravi, je mjavkala edino Emica. Mačka, ki ne zna normalno mjavkat. No, očitno mjavka zgolj, ko jst zapustim stanovanje. Drugače je tiho oz. simulira mjavkanje (brez glasu dviguje šobice). Ponovno zapustim stanovanje in scena se ponovi. Slišim jo še tri štuke nižje, potem pa utihne.  huh
Ja za crknt no...  predaja trmoglavka
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1506 : ponedeljek, 25.02.2013 : 09:28:50 »

Drugače pa sem zdaj že ugotovila, da imajo tudi mačke ločitvene tesnobe. Kadar sem doma cel dan, si Xena ne puli dlake in spi kot polh ter Emica ne vrešči, ko grem skozi vrata. Drugače se vse to dogaja. Reve moje mačje. Jst pa sem mislila, da so druga drugi v oporo in pomoč.
 Tongue Roll Eyes Smiley
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1507 : ponedeljek, 25.02.2013 : 09:32:53 »

Ja, uboga revica mala - si jo prav predstavljam tam na sred hodnika Kiss. Zofi včasih pomjavče, če npr. spi, potem grem jaz v drugo sobo in se zbudi in se očitno ustraši Huh, da je sama in pol s takim srce parajočim milim (in na srečo tihim Evil) glaskom reče "mjiw",  da bi jo človk sam stisnu k sebi in nikoli več spustil...Tele naše mačke, lubice zlate ljubezen
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1508 : ponedeljek, 25.02.2013 : 15:31:34 »

No, zdaj veš, zakaj ti še uničuje, ubogo pišče zanemarjeno, zapuščeno, zapostavljeno sram Cry ...
Ja, sem pa že slišala za mačke, ki ponorijo ob odhodu lastnika.
Mucki so pa res čisto nekaj posebnega za nas tapasje, a ne  predaja predaja
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1509 : ponedeljek, 25.02.2013 : 15:38:07 »

No, zdaj veš, zakaj ti še uničuje, ubogo pišče zanemarjeno, zapuščeno, zapostavljeno sram Cry ...
Da ne omenjam, ko sem jo ujela z široko odprtim gobcem, ki ga je stisnila na mačji tunel in zraven prav divje trgala. No, to je storila samo enkrat, potem je moj glas zalegel, da z delom ni nadaljevala. Ta narboljšo igračo, ona bi jo pa kr naluknjala, če ne na koščke dala....  Roll Eyes Shocked Lips Sealed
Emica, moj sladkorček.  objem objem objem
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1510 : ponedeljek, 25.02.2013 : 15:42:55 »

Da ne omenjam, ko sem jo ujela z široko odprtim gobcem,
Hahahaha, totalen Melko style ko se ga samo spomnim, kako bi se popoldan zbudil iz dremeža, razprl zobovje in švigal z očmi, da najde kaj za prežvečit No, zdaj pa že nekaj časa tega ne počne več, odkar ima Muša žveči kar direkt njega Grin
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1511 : ponedeljek, 25.02.2013 : 15:52:24 »


Mucki so pa res čisto nekaj posebnega za nas tapasje, a ne  predaja predaja
V bistvu...jst sm čist mačja, ki je ratala pasja silom prilike Evil Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1512 : torek, 26.02.2013 : 13:54:19 »

Toliko, da veste: Boni z veseljem pohamsa banane  Shocked , datlje  Shocked , namočene suhe slive  Shocked Shocked Shocked, domače energijske ploščice (ovseni kosmiči in en kup naravnih dodatkov)  Shocked Shocked Shocked , proseno kašo in verjetno sem še kaj zgrešila...  plesalec huh
Sumim, da nimam psa, in sumim, da Emi ni mačka - ona isto patruljira, kadar kaj delam v kuhinji, pa čeprav ni nič mesenega (to je itak samo za žvali, pa vseeno).   pevka pevka
Če se spomnim Lune, je pri takšnih zadevah samo zavila z očmi in se na visokih petah obrnila ter demnostrativno odkorakala stran.  wtf Tko.  Shocked Roll Eyes Tongue
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1513 : torek, 26.02.2013 : 14:33:23 »

Joj, jaz pri Diti tudi fuul pogrešam vegi podvige mojega Sančota, ki je ubrisan na sadje: pomaranče in mandarine (njami Cheesy Cheesy), jabolka, breskve in nektarine, marelice, lubenica, slive, kostanj,  kalčki in semena, ni da ni ... Samo do kivija in banan je malo zadržan.
Tamala je pa zaprisežena mesojedka Undecided Undecided (ajde, mlečni izdelki so še ok) in je ne pripravim do vnosa svežih vitaminov.  Sad Sad
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1514 : torek, 26.02.2013 : 14:38:04 »

Aja, ne je pa graha.  Huh Tega zna prav umetelno zložit ob skledi oz. ga pustit na dnu ob robu. Pa kako lahko tako dobro prebiraš hrano, mi ni jasno. Isto, kot bi prebiral proseno kašo ven iz suhih sliv...  Roll Eyes
Ditka, pravi pes, al kako že...  Wink Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 96 97 98 99 100 [101] 102 103 104 105 106 ... 140   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines