mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:04:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Strani: 1 ... 112 113 114 115 116 [117] 118 119 120 121 122 ... 140   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji  (Prebrano 339996 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1740 : ponedeljek, 19.08.2013 : 07:13:01 »

Hahaha, meni pa je prekipelo, ko me je vlekla še navzdol po bregu (sej navzgor ni tako slabo...  Wink Lips Sealed Evil ) Pa sva uvedli novo "disciplino".
Aja, pa nehala je lovit tekače za pete. Zdaj samo še teče za njimi, če misli, da bi ona šla tečt...  Roll Eyes Lips Sealed To je letos počela samo še občasno, zdaj pa že dolgo ne...koza naša...   Wink Smiley
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1741 : ponedeljek, 19.08.2013 : 09:45:42 »

Si prav predstavljam Emico, kako se zvira po tisti oprsnici Grin. Te mačke! ljubezen
Kakci so pa itak za papat, kaj si pa misla? Roll Eyes Lips Sealed
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1742 : ponedeljek, 19.08.2013 : 10:23:53 »

Ma dej, Emica, (tamali morski Tongue) prašiček bruham bruham, s čim si ti križana, a ne veš, da so mačke čiste živali? Shocked Shocked
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1743 : ponedeljek, 19.08.2013 : 10:58:15 »

Ma dej, Emica, (tamali morski Tongue) prašiček bruham bruham, s čim si ti križana, a ne veš, da so mačke čiste živali? Shocked Shocked
To se tudi jst sprašujem. Sem ji šla posebej kupit krtačo samo za njo, ker s furminatorjem skoraj ne pridem skozi njen kožuh, in očitno jo ful cufa, saj ga nikakor ne mara  Roll Eyes . Gumijastega zoomgruma tudi ne  Roll Eyes . Tale nova krtača je redkejša, ampak, potegne pa iz njenega kožuha vraga in pol. Moj morski prašiček Emi...  Grin Grin Grin
Verjetno je križana z dvornim norčkom... Kakor leži na radiatorju, je ležala tudi na odišavljeni oprsnici...  Roll Eyes Lips Sealed Grin
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1744 : ponedeljek, 19.08.2013 : 11:01:28 »

Ja, no, zakaj pa ne bi smele mačke nosit pasjega parfuma?  Tongue
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1745 : četrtek, 29.08.2013 : 12:07:57 »

Šefla je tam v hribih tudi rekla, da se bo Boni učila hodit za njo. In, Boni, jasno, je zelo hitro dojela, kako to gre in ni nič silila naprej.  Cool Cheesy Smiley  Kiss  Bova to sprobali še na travniku brez poti...  Huh  Evil
Evo, sva sprobali in deluje! Pridna Bonika, šiba ona za mano kot profesorica na široki poti.  Cool Cool
Aja, pa pridobila je eno kilo. Tko. Zdaj smo prpravljeni za zimo. Samo še kožuh malo zgostimo tam po podvozju...  Roll Eyes Wink Smiley
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1746 : četrtek, 29.08.2013 : 12:53:32 »

Sem ji šla posebej kupit krtačo samo za njo, ker s furminatorjem skoraj ne pridem skozi njen kožuh, in očitno jo ful cufa, saj ga nikakor ne mara  Roll Eyes . Gumijastega zoomgruma tudi ne  Roll Eyes . Tale nova krtača je redkejša, ampak, potegne pa iz njenega kožuha vraga in pol.

Ma Čko tudi ob krtačah, furminatorju in zumgrumu fejst grdo popizdeva.
če ga pa češem z atijevim tamalim glavnikom (tistim, ki jih dajejo zraven k strižnikom brad & las), me pa okolje kakšno minuto/dve kasneje. čista zmaga.  plesalec Afro
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1747 : četrtek, 29.08.2013 : 13:04:03 »

Ma Čko tudi ob krtačah, furminatorju in zumgrumu fejst grdo popizdeva.
če ga pa češem z atijevim tamalim glavnikom (tistim, ki jih dajejo zraven k strižnikom brad & las), me pa okolje kakšno minuto/dve kasneje. čista zmaga.  plesalec Afro
Moram enkrat tisti grdi grdi pogled poslikat, ker je neprecenljiv  Evil Lips Sealed Grin . Nobena mačka nima pri nas tako izrazite mimike kot jo ima naša Emička opička.  Kiss Kiss Kiss

Ja, kakšno minuto kasneje...  Grin Grin Grin Potem jo lovim po stanovanju cel dan, tako, da že tista ena celica dobro nabilda, da ve, kaj naklepam proti njej... in jasno, črta pod posteljo in renčat zraven. Za dva potega s krtačo! Itak, da se mi potem ne da več... Bomo tudi glavnike sprobali, sem dobila pomislek v zvezi s tem. Navadna krtača za lase pa tistega prhljaja v podlanki ne potegne ven-jasno, da sem sprobala...
 
No, Tigre se je pa že navadila in je ne preseneča več njena tiha prisotnost.  Grin Smiley
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1748 : četrtek, 29.08.2013 : 13:43:18 »

 Shocked Shocked
O čem vidve to??
Kako renčanje, klanje, skrivanje pod posteljo??? Evil

Mačka vzameš v naročje, ga počešeš z groomom ali furminatorjem ali obema, na koncu ga polupčkaš  Kiss Kiss, daš na tla in odneseš kepo izčesanih dlak v smeti. Voila.

Potem pa se lotiš še psa. Postopek enak.
A prideta na ogled?
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1749 : četrtek, 29.08.2013 : 13:49:10 »

Shocked Shocked
O čem vidve to??
Kako renčanje, klanje, skrivanje pod posteljo??? Evil

Mačka vzameš v naročje, ga počešeš z groomom ali furminatorjem ali obema, na koncu ga polupčkaš  Kiss Kiss, daš na tla in odneseš kepo izčesanih dlak v smeti. Voila.

Potem pa se lotiš še psa. Postopek enak.
A prideta na ogled?

BRAVO, Mačja! bravo  Tako se govori. Sem ponosna nate! Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1750 : četrtek, 29.08.2013 : 13:52:22 »

jah, eni imamo original žvali, ne plišastih kopij  Tongue Evil
Logiran
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #1751 : četrtek, 29.08.2013 : 13:53:27 »

Mačka vzameš v naročje, ga počešeš z groomom ali furminatorjem ali obema, na koncu ga polupčkaš  Kiss Kiss, daš na tla in odneseš kepo izčesanih dlak v smeti. Voila.

Točno tako! In potem si zaflajštraš roke in greš na urgenco, da ti zašijejo ustnico. Roll Eyes
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #1752 : četrtek, 29.08.2013 : 13:58:18 »

Tako je.  Grin

Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1753 : četrtek, 29.08.2013 : 14:00:15 »

haha, za crknt. Pri nas se mački nastavljata vsemu, kar vsaj približno češe - omelcu za prah, manjši metlici, večji metli, sesalcu..... krtača in furminator sta pa itak zakon! Za mački, seveda. Mačkona sta pa seveda veliko bolj previdna - Vitez tolerira samo krtačo, Houdini pa vse to dovoli samo platonsko. Grin
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1754 : četrtek, 29.08.2013 : 14:07:19 »

Platonsko!! Grin Grin  Grin to bo to! Lahko jo cohljam tudi do koze, s krtaco...a, to pa ne. Se vedno imam v skritem planu strizenje druge tace. Itak, sprednje. Do teh se lahko pridem.
Logiran
Strani: 1 ... 112 113 114 115 116 [117] 118 119 120 121 122 ... 140   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines