mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 21:16:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Absurd?!
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: Absurd?!  (Prebrano 39843 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #15 : sobota, 12.12.2009 : 21:03:36 »

Pepsi, to je neki tretjerazredni cajtng za področje, kjer si še z njim rit brišejo Grin. (šala... danes me malo "piga")
http://www.radio-tednik.si/si/tednik/predstavitev.php
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #16 : sobota, 12.12.2009 : 21:06:48 »

No, vsaj to. Da ni veliko škode naredila. Kura  Angry - pa naj mi prosim kokoši oprostijo.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #17 : sobota, 12.12.2009 : 21:30:16 »

Taksne ozkosti v razmisljanju, splosne in strokovne nerazgledanosti pa res nisem pricakovala od nekega resnega novinarja, ki je po vrhu se urednik. No, predvidevam, da je urednica, ker pise uvodnik...
Ce bi doticna gospa zlezla iz kokona svojega egocentricnega razmisljanja in topoglednega pisanja, bi morda celo ugotovila, da v tej podalpski drzavici zakoni niso pisani samo za ljudi, ampak tudi za zivali. Ravno zaradi teh zakonov imajo tudi slednje dolocene pravice do dostojnega zivljenja. A ta nasa podalpska drzavica ni osamljen otocek, je le ena od mnogih civiliziranih drzav, ki poleg svojega ega dojemajo obstoj se kaksnega drugega zivega bitja v svoji blizini.

In nenazadnje lahko povsem mirne vesti vrnem zogico in tole pismeno clovekoljubko vprasam koliko dvonoznih azilasev prebiva v njenem domu, kolikim je placala zdravstveno zavarovanje in koliko je tistih, ki se ji lahko zahvalijo za poln kroznik dobrot?

Denarna sredstva niso rezervirala le za ljudi. Zakoni namrec uradnim institucijam nalagajo, da jim morajo del porabiti tudi za zivali, ki so sestavni del nasega okolja in nenazadnje zivljenja.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #18 : sobota, 12.12.2009 : 22:12:09 »

Uboga Simonca je pozabila izračunat...
V naši državi nas je po njenem polovica lačnih. Če bi jim (nam) razdelili teh 800.000€, bi vsak od njih (nas) lahko dobil celih 0,8 evrčka.
Zelo bi si napolnil želodec in število lačnih Slovencev bi v trenutku padlo skoraj na nič.
Ti-ti grdi azil!
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #19 : sobota, 12.12.2009 : 22:32:11 »

Ja, saj to je bila globokoumna poanta članka.
Če bi nehali skrbeti za zapuščene živali, bi lahko  za več let rešili perečo domačo socialno problematiko.
Simonco za preCednico ... bravo
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #20 : sobota, 12.12.2009 : 22:36:00 »

 bruham bruham Ja, tale ma pa bolane, res....Kaj vse naši časopisi objavijo.....
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #21 : sobota, 12.12.2009 : 22:45:08 »

Tako razmišlja kot večina državljanov, žal.
Kakor vem, je bila celotna investicija za mariborski azil 3,2 mio evrov. Meni je tudi žal, da se je porabilo toliko denarja zanj, ampak iz povsem drugih razlogov kot novinarki, ki je pisala tele veleumne misli, verjetno z namenom, da si zviša popularnost.(pri tistih lačnih)   
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #22 : sobota, 12.12.2009 : 22:48:04 »

Jaz od vsega kar sem prebrala na tem forumu in na vseh ostalih straneh, ki se borijo za pravice živali, lahko rečem, da ljudje niti za eno desetino ne trpijo tako hudo kot živali in če bi se ta Simonca malo izobrazila, ne bi takih neumnosti po cajtengih pisala! bruham butnglavc jezen
Logiran
enaNika
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #23 : nedelja, 13.12.2009 : 00:33:02 »

lahko rečem, da ljudje niti za eno desetino ne trpijo tako hudo kot živali

Ti iz srca želim, da bi še dolgo živela v tem prepričanju. Nasprotna spoznanja niso fajn.

Kar se članka tiče, pa... za človeško bedo se vedno išče "nekega drugega" krivca. Najlažje je seveda okriviti živali, saj se niti braniti ne morejo. In na žalost se take stvari najbolj primejo takrat, ko je bede največ. So že bili v zgodovini pogromi nad "drugimi krivci"... pa se nikoli nič dobrega ni izcimilo iz tega.

Žalostno vse skupaj.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #24 : nedelja, 13.12.2009 : 11:28:02 »

Danes berem v Dobro jutro:

"Najrajši streljam lisice pa kune."
Mariborski župan Franc Kangler o svojih lovskih podvigih (TV Paprika)

Dobro jutro, 12. decembra 2009, str. 4

Kaj sem že hotla povedat?  Huh
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #25 : nedelja, 13.12.2009 : 11:56:54 »

Tko kot je Helena povedala...tako misli polovica ljudi...,lačni pa vedno pomagajo,ona sama ni lačna ima samo malo preveč časa in premalo dela,da lahko tuhta o vsem kar se okrog nje dogaja.Dvomim,da si je kdaj vzela čas za koga od "lačnih"temveč je verjetno samo pomenljivo in arogantno prhnila čez nos...ti "lačni"ljudje so njej izpod nivoja.Hotela se je samo malo proslavit skozi časopis,da pač tudi ona nekaj pove.Bolje bi bilo,ko bi takšni ljudje zaprli malo svoja usta,ker se smrad neznansko širi,vemo pa vsi,da če nekdo meša po dreku,le-ta še bolj smrdi.
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #26 : nedelja, 13.12.2009 : 12:11:17 »

Sramota za papir, da se tako sra... znajde na njem. Res kretenizem brez primere. Ljubitelji živali naj nahranijo vse zapuščene živali? Ja, jih bomo. Takrat ko bomo nehali plačevati davke za vse lenuhe, ki so zračunali da se jim bolj splača doma sedet in vleč socialo in doklade, kot delat za minimalca, pa za vse Strojane, ki jih bodo okoli vlačil z vladnimi avtomobili klub temu, da imajo za dva ekrana kd - jev in prekrškov, pa še bi se našlo. Rada imam ljudi, ampak živali so zame na prvem mestu. Ker niso same krive, da so nezaželjene, ker se niso same odločile da bodo odvisne od nas, ker preprosto so.
Tudi jaz bi rada zvedela, koliko je ta gospa - dobrodelnica, ljubiteljica ljudi namenila za pomoč tistim, ki so ji tako pomembni. Verjetno manj kot jaz, pa nisem ravno Rdeči križ in Karitas v eni osebi.
Sram naj jo bo! Kar sama naj skoči do stropa in še čez s to svojo butasto, ozkogledo glavo.
Lahko tudi brišete, mi je dvignilo pritisk do vesolja.
Logiran
sessa
rad pišem
****
Sporočil: 447


« Odgovor #27 : nedelja, 13.12.2009 : 12:12:01 »

A ni nobenega zakona ki bi prepovedoval streljanje na  živali? Ali kako je s tem? Ker vidim, da nekateri kar povprek streljajo.
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #28 : nedelja, 13.12.2009 : 13:20:42 »

Danes berem v Dobro jutro:

"Najrajši streljam lisice pa kune."
Mariborski župan Franc Kangler o svojih lovskih podvigih (TV Paprika)

Dobro jutro, 12. decembra 2009, str. 4

Kaj sem že hotla povedat?  Huh

.."če pa" je lovec....  :///
Logiran
Lissa
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #29 : nedelja, 13.12.2009 : 14:10:43 »

Kolikor se brala po internetu je nihče ne mara preveč Tongue
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Absurd?!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines