mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:48:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Absurd?!
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: Absurd?!  (Prebrano 39828 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #75 : četrtek, 07.01.2010 : 13:23:52 »

Pihanje na dušo je BV... imajo ameriške lastnike. Nepisano in nikoli javno izrečeno hišno pravilo je, da mora biti vse rumeno, za množice...
Logiran
Eva D.
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 205


« Odgovor #76 : četrtek, 07.01.2010 : 13:38:52 »

Za oddajo vem že precej časa, ampak je nikoli nisem pogledala v celoti, ker mi je bila voditeljica totalno antpatična. Zdaj, ko pa sem oddajo dejansko pogledala, pa mi je postalo kar slabo in sem pošteno razkurjena  bruham  butnglavc  jezen  jezen... Kakšne NEUMNOSTI pa kvasajo in se poleg tega zraven še režijo in se zdijo sami sebi smešni  jezen?!
Se pa strinjam s Houdini in SunnyDay... in če so take oddaje namenjene množici - naj se množica tudi oglasi in povejmo kar jim gre, potem pa upajmo na tisto "zrno soli" v glavah ustvarjalcev in voditeljice?!!!
Logiran
Penny
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 302


WWW
« Odgovor #77 : četrtek, 07.01.2010 : 14:08:39 »

Je kje kakšen mail za pisma gledalcev?
Logiran
Eva D.
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 205


« Odgovor #78 : četrtek, 07.01.2010 : 14:19:45 »

mail: imejtejihradi@tvpika.net
Logiran
Penny
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 302


WWW
« Odgovor #79 : četrtek, 07.01.2010 : 14:44:51 »

No, jaz sem jim poslala mail...



Pozdravljeni!


Na vas se obračam, saj me je oddaja Imejmo jih radi 23.12.2009 izredno razočarala.

Zmotil me je izbor znanih gostov, namreč člana skupine Skater sta se sicer predstavila kot velika ljubitelja živali, že po zelo kratkem času pa sta se kar sama izdala, da sta vse kaj drugega kot lastnika živali, ki jima bi bilo mar za njihovo dobrobit.
Naj omenim le nekaj konkretnih primerov neprimernega ravnanja, ki sta jih navedla, voditeljica pa se je s takšnim odnosom strinjala, saj ni nikoli omenila, da je takšno ravnanje napačno, neodgovorno ali celo v nasprotju z zakonom:


    *  Redno spuščanje živali (psov in mačk) brez lastnikovega nadzora, da se prosto gibljejo po okolici. 'Kot krava velik' tavajoč pes pa lahko povzroči med drugim tudi zelo hudo prometno nesrečo in preplah med ljudmi, na splošno pa se na ta način širijo tudi bolezni in producirajo mladiči, ki ne dočakajo lepega konca.

    *  Pes, ki so ga imeli v studiu naj bi bil petkrat povožen

    * Tudi njihove mačke so redno povožene pa še vseeno imajo vedno znova nove, ta zadnja je pri njih očitno rekorderka – stara 'kar' dve leti, čeprav normalno mačke živijo po 15 let.

    * Vsakoletno produciranje nerodovniških mladičev

    * Neprimerna oskrba živali v primeru poškodb (pri zlomljeni nogi psa niso peljali k veterinarju)


Kot sem že omenila, voditeljici oddaje se je vse to zdelo skrajno zabavno, saj se je ves čas smejala in tudi drugače odobravala takšno početje.


Menim, da bi se v takšnih oddajah odgovorni morali nekoliko bolj pozanimati o tem, kakšne ljudi dejansko povabijo v oddajo, saj takšni neodgovorni gostje kaj hitro lahko storijo več škode kot koristi, namreč gledalci lahko dobijo občutek, da je takšno ravnanje pravilno.

Tudi voditeljica bi se lahko malo bolj poučila o živalski zakonodaji in odgovorni oskrbi domačih živali, da bo naslednjič morebitne takšne goste lahko tudi sama vsaj javno opomnila, da takšno ravnanje z živimi bitji ni primerno.


Lep pozdrav,

...
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #80 : četrtek, 07.01.2010 : 14:59:08 »

Madonis, tako antipaticne voditeljice pa ze dolgo ne!!  Shocked Deluje mi popolnoma neprofesionalno, da o bedarijah ki se valijo z njenih ust sploh ne bi govorila. Me je minilo ze pri tistem delu, ko tip razlaga o svojem psu ki gre sam na jutranji sprehod (aja, morda sem res popolnoma za luno, ampak kaj so to zaene znane osebe?  Undecided).

lp
Logiran
Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #81 : četrtek, 07.01.2010 : 15:03:02 »

Morebiti se lahko vpliva na sponzorje oddaje, ker ce sponzorjev ne bo vec, tudi oddaje ne bo. Nas so snubili, a nismo sprejeli sodelovanja. Pa maile na info@tvpika.net. Mislim, da maili na naslov oddaje ne bodo pomagali.
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #82 : četrtek, 07.01.2010 : 15:04:56 »

Po večih poskusih gledanja mi je uspelo priti do:
"Tale se pa k'r drži, zdele dve leti že."

 jezen


 
Logiran
Penny
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 302


WWW
« Odgovor #83 : četrtek, 07.01.2010 : 15:08:59 »

Mislim, da maili na naslov oddaje ne bodo pomagali.

Mogoče bi kaj pomagalo pri izbiri gostov in odnosa voditeljice... Ali pa smo eni preveč optimistični  Tongue
 
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #84 : četrtek, 07.01.2010 : 15:27:19 »

Kaj pa nekaj v smislu peticije? Da se malo razpošlje naokrog z nekim OK tekstom in zbere  nekaj podpisov pa se potem vse skupaj pošlje? Ali pa kot dela PETA - nek muštr maila kjer se potem podpišeš in pošlješ na TV Piko.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #85 : četrtek, 07.01.2010 : 16:10:56 »

O marija pomagaj  bruham bruham bruham  Iz katere lune so pa tile  butnglavc butnglavc
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #86 : četrtek, 07.01.2010 : 16:12:15 »

Se vidi, da je bolj živahna in leti s ceste, zato je ni povozilo  Shocked butnglavc butnglavc 
Logiran
Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #87 : četrtek, 07.01.2010 : 16:49:49 »

Mnenje lahko napisete tudi na njihovem forumu http://www.tvpika.net/sl/forum.asp. Maile, ki prihajajo na naslov oddaje, verjetno berejo samo ustvarjalci oddaje. Ce pisemo na druge naslove, pa tudi drugi odgovorni na TV Pika.
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #88 : četrtek, 07.01.2010 : 17:30:07 »

Mnenje lahko napisete tudi na njihovem forumu http://www.tvpika.net/sl/forum.asp. Maile, ki prihajajo na naslov oddaje, verjetno berejo samo ustvarjalci oddaje. Ce pisemo na druge naslove, pa tudi drugi odgovorni na TV Pika.
Ja, recimo kot odgovor na tole mnenje  butnglavc:
Citat
Pozdravljeni!

Zelo bi pohvalil Tv piko še posebej mislim pri tem oddajo imejte jih radi. Je edina pametna, zanimiva, poučna oddja o živalih in rastlinah.Kajti tema te oddaje se tiče vsakogar in verjamem da vsakogar zanima, ker bi vsakič radi izvedeli kaj novega in pričakovanja se z vsako oddajo uresničijo. Vsekakor nisem edini ki tako mislim vsaj sodeč po anketi ki ste jo opravljali. Po moje je zaradi te oddaje gledanost Tv Pike še večja. Zato vam želim še obilo uspehov in tako zelo dobre oddaje ter vse prispevke ki so vključeni vanjo(spet mislim predvsem na imejte jih radi ki od vseh vsekakor izstopa)..

Bravo TV PIKA...
Lep pozdrav...
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #89 : četrtek, 07.01.2010 : 17:55:49 »

Se opravičujem, ampak vse skupaj je prav debilno  jezen jezen jezen jezen jezen
Pa zaključek, naj ljudje lepo skrbijo za svoje živali. No, tudi za njihovega psa, za katerega ne vedo, kod se potika  Angry Angry Angry Angry Angry
Sramota, da kaj takšnega sploh objavijo na TV  Lips Sealed Angry
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Absurd?!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines