mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 11:55:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: 1 evro na dan - Horjulček oskrbovan
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: 1 evro na dan - Horjulček oskrbovan  (Prebrano 5313 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« : sreda, 16.12.2009 : 17:49:08 »

V času božičnih in novoletnih praznikov ponavadi tudi sami sebi kaj obljubimo, npr. "bom shujšala, nehala kaditi, pojedla manj čokolade, končno poklicala tisto prijateljico, mami plačala čistilko...itd." Potem se tega držimo ali pa včasih tudi ne, približno tako kot Bridget Jones.

Jaz  bom v naslednjem letu vsak dan dala v šparovček 1 evro za Horjul. To ne pomeni, da ne bom prispevala nič drugega - seveda bom, ampak v eno skledo bom metala še kovance za en evro. V enem letu se jih bo nabralo 365 (tristopetinšestdeset), kar sploh ni tako malo denarja.  Preden ga bom dala Poloni, ga bom sicer zamenjala v bankovce (mogoče Tongue).

Predlagam, da to počnemo kar vsi - ali pa vsaj še kdo. Si predstavljate, kakšna vsota se lahko nabere od vseh nas, ki se tukaj oglašamo vsak dan?
En evro na dan lahko vsak pogreša. Ste za? Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1 : sreda, 16.12.2009 : 18:03:20 »

Ker se tale predlog ne nanaša samo na Božič 2009,  temveč na celo leto 2010, lepo prosim moderatorko, da temo prestavi med "Dobrodelne akcije" ali pa drugam, kamor se ji zdi bolj primerno.
Nisem dobro razmislila, kam napisati.  Očitno nimam s čim  Tongue!  Hvala  Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #2 : petek, 18.12.2009 : 12:29:39 »

Meni je ideja vsekakor všečna. V končni fazi tega € na dan jaz nikakor ne bom pogrešala. zdaj naj pa kdo da prosim kak lep šparovček - pa prosim velik na licitacije, da bom imela kam metati Tongue
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3 : petek, 18.12.2009 : 12:33:13 »

Ideja mi je odlična, le da jaz rabim šparovček, ki bi me vsak dan špiknul pod rebra in zatulil "Daj dnar, baba senilna"  sram Če bo tak na licitacijah, bo moj  Evil
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #4 : petek, 18.12.2009 : 12:37:22 »

Če se vas bo kaj nabralo za tole idejo jih bom jaz nekaj dala na licitacijo. Takih luštnih, unikatnih,  doma narejenih. 
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #5 : petek, 18.12.2009 : 12:40:54 »

Sem za. Pa šparovček tudi rabim. Roll Eyes
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #6 : petek, 18.12.2009 : 16:24:59 »

Imam morda se boljso, aletrnativno izvedbo ideje, ki je samo nadgradnja ideje od Pepsi (ki je ze sama po sebi odlicna  Afro).


In sicer, da vsi, ki delate v sluzbah z vec zaposlenimi, nastavite tak sparovcek v pisarni/ah, v katerega se potem med sodelavci zbirajo prispevki "1€/dan za ZH". Tudi ce vsak dan le 5 oseb donira po 1 €, je to še vseeno 5x vec zbranih prispevkov, kot ce jih zbira en posameznik.


 Afro
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #7 : petek, 18.12.2009 : 19:03:01 »

LooNee, tole idejo v službi izvajam že več kot eno leto.
(pa žal ni prav velikega učinka, razen da so me vsi že siti k' skoz' "težim"!)  Sad
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #8 : nedelja, 07.11.2010 : 22:13:53 »

Konec leta se bliža. Če ne boste vsega zapravili na licitacijah, hitro še kakšen evro v šparovček!
Moj je že skoraj čisto poln, pa je dvonadstropen  Cheesy   Cilj bo izpolnjen! Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #9 : ponedeljek, 08.11.2010 : 00:36:40 »

Super ideja, Pepsi.  Kiss
Jaz imam tudi nekaj ekstra našparano in to po težki prevari: v naši zbornici že celo leto pijejo poceni kofe, pa še niso skapirale. Ce ne dajo prostovoljno, sem prisiljena sunit. Pa niti malo nimam slabe vesti, alexx.
Saj jim bom povedala, da so naredile dobro delo Tongue (enkrat, ko me bodo odkrile).
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #10 : petek, 31.12.2010 : 18:51:10 »

Nekatere obljube je čisto lahko držati, samo poskusiti je treba. Smiley
V te dni izpraznjenem šparovčku se je čisto zares nabralo 365 evrov, ki so skupaj še z eno donacijo z drugega naslova danes popoldne odpotovali direkt v Horjul.   Cheesy

Zavedam se, da je to samo kaplja v morje. Ampak tudi s kapljicami se da napolniti marsikaj: najprej kozarec, nato vrč...skupaj nam bo gotovo uspelo napolniti vsaj eno veliko jezero. 
Torej, punce in fantje: pujsa na vidno mesto, pa pridno noter metat. Presenečeni boste, kako zlahka se na ta način veliko nabere.

Vsem na hribčku želim lepo praznovanje, pa mirno leto 2011 brez pretresov!  Kiss Kiss Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #11 : sobota, 01.01.2011 : 00:48:15 »

Pepsi, carica! bravo Meni se je kar milo storilo, ko sem tole prebrala. Je že res tista : zrno na zrno pogača, kamen na kamen palača....
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: 1 evro na dan - Horjulček oskrbovan
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines