mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 18:32:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Vili (Bučko)
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Vili (Bučko)  (Prebrano 7617 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ViljemOsvajalec
novinec
*
Sporočil: 13


WWW
« Odgovor #30 : torek, 15.06.2010 : 19:23:53 »

Pozdravljeni tudi iz Vilijevih koncev!

Naš diamant je od zadnjega oglašanja uspešno prebolel demodikozo in po nasvetu veterinarja držimo pesti, da se ta nebodigatreba ne ponovi. Vili se je v tem času razvil v zelo postavnega in močnega mladeniča (njegovih 30 kg se krepko občuti, ko med igro prileti pod noge), da o učljivosti in bistroumnosti, ki je očitno prirojena vsem E.T.-jevcem (Pupa, čestitke), ne izgubljam besed.  Wink

Zadnjič sem se prav od srca nasmejala, ko sem ga zalotila, kako si je postregel z vrtnimi jagodami. Česa takega pa še ne! Jagode so bile posajene letos in pričakovanje pridelka je bilo vsak dan večje. Najbrž je opazil, da se še posebej rada ustavljam ob jagodni gredici, ker me je naslednjič prehitel, si utrgal največjo reprezentativno jagodo, si jo parkrat vrgel v zrak, jo pojedel, nato pa me navihano pogledal. Je bila vsaj dobra, Vili?  Roll Eyes

Vili spoznava tudi vse razsežnosti pojma pasja vročina, kar pomeni, da si privošči skok v vsako korito z vodo, mlakužo ali reko; v kratkem pa bo spoznal tudi morje, kakor se za Primorca skorajda spodobi. Je pa galop po visoki travi prav tako zabaven.

Kdorkoli spozna našega pesjana, je ponavadi presenečen, kakšno dobrodušno in energije polno bitje je to. To je tudi prav. Če bi bil vsaj malo drugačen, ne bi bil več naš Viljam, Vilko, Žaba, Bučman …

Pozdrav do naslednjič,
Petra



Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Vili (Bučko)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines